Davranış Bozuklukları Yaramaz bebek ve ev işleriii:((((

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
Dert etmeyin ev dağınık olsun da bu iyi günleriniz

Zira henüz o dağıtamıyor büyüyünce o da dağıtır yani

Yapmayın iş ne olacak ki gerekirse yemek olmasın evde

Çocuk büyütmek bu nedenle kolay değil ki

Büyüdükçe de zorlaşacak

Öneri dersen her iş yaparken onu da dahil et yanında götür onunla konuş işini yap ona şarkı söyle işini yap vs büyüyünce de ona da görev ver öyle hallet

Kolay gelsinnn

Cnm yaaa bendede aynı şey var.ama naapalım böyle böyle büyüyecekler kuzum.sabır sabır...hergün çekmeceler yerde benim.ev dağınık napim akşam topluyorum uyuyunca.sağlık olsun kuzum:emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar ama kimse bizi anlamıyorum ki bi misafirperver gelse evi kontrol eder herkes bu zamanda bi kusur arar

sıkıntı yapma tatlım jeller var diş için onu kullan bide ben çok huysuzlanınca dr nin yazdığı ağrı kesici şurup veriydum ama dr yazmışsa orası önemli

Hele o kaynanam bunun bebeğim vardır evi dağılın kalmak da normaldir diye düşünmez tam tersi evi pırıl pırıl yapayım yine evde kirli bi yer arar

Kızlar ama kimse bizi anlamıyorum ki bi misafirperver gelse evi kontrol eder herkes bu zamanda bi kusur arar
herkesin bebeği var azcık anlayışlı olsunlar olmuyolarsada ya içleri fesat yada gökten zembille büyümüş bebek inmiş onlara

Kızlar bebeğim 6 aylık diş çıkarma dönemi hiçbirşeye yetişemiyorum çok huysuz bu aralar hep ağlıyor siz bu dönemi nasıl atlattınız sürekli yorgun ve uykusuzum takıntım da var eşimi tertibi görmek istiyorum ama olmuyor olmuyor eksik Kalıyor birçok şey :KK14:
O dönem çok zordur bilmemmi allah kolaylık versin uykusuz geceler hep huysuz olur lar bebeğinizin eline sert bişiy verin kemirsin yada meyve turu şeyler kemirsin bi yerde okumuştum damaklarına soğuk masaj yapmakta çok rahatlatiyomus

Ben çok mu abarttığına acaba

Hele o kaynanam bunun bebeğim vardır evi dağılın kalmak da normaldir diye düşünmez tam tersi evi pırıl pırıl yapayım yine evde kirli bi yer arar
Evt naz benim kaynanamda öyle maalesef sanki elimde sihşrli değnek var nasıl evi düzenli tutayım üç oğlanla.anlamıyolar işte sinir bozucu:KK20:

Bi de kansızlık gelmiyor hep yorgunum halsizim tekrar tahlilerden yanıp ilaç kullanacağım

Evt naz benim kaynanamda öyle maalesef sanki elimde sihşrli değnek var nasıl evi düzenli tutayım üç oğlanla.anlamıyolar işte sinir bozucu:KK20:
Bunlar niye o kadar cahil ki ben annemin iki gelini var asla hiçbirşeylerine karışmaz

6 ay oldu kansızlık gelmiyor doğum sonrası oldum böyle aranızda yok mu demir eksikliği olan

ben okdar kensızdımki kan nakl,ni bile düşündü dr

olmazmı ben varım atlttım çok şükür
Kaç ay sürdü kan ilacı kullanırmıyor mı bazen Kelimelerim ağrıyor çok üzülüyormuş sen nasıl atlattın çok halsizlik oluyor muydun bi teselli ver

X