yardıma ihtiyacım var. lütfen yardım edin.ktim

Bunu yapan erkek seviyormudur?

• Hayır ama sonradan sevmiş olabilir

OY: 0 0,0%
  • Evet seviyor ama güven problemleri var

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    8
  • Anket Kapalı .

esraasfll

Kilo vermeye yeminli kız!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
528
-6
29
Merhaba arkadaşlar. Çok zor zamanlar geçiriyorum. Bundan 15 gün kadar önce tanıştım onunla ailevi olarak çökmüş hissediyordum. Görür görmez aşık oldum ona diyebilirim. Bana tek iyi gelen şey o olmuştu. Böyle okadar güzel günler geçirdim ki anlatamam. Ona kendimden çok güveniyor bunu sürekli dile getiriyordum zaten. Erkek olmasına rağmen bana onun ailesinde kızlarla gezmeyi yanlış olduğunu söyledigi için hep gizli saklı gorusurduk, şimdi düşünüyorum da ne kadar malmisim. Yine bir gün böyle gizli saklı buluştuk onunla. Kimsenin olmadığı bir yerdi in cin top oynuyordu ama hiç suphelenmemistim ondan. Sonra aldı ve benim telefonumu kurcalamayaya başladı. Bizim fotolarimi vardı tabi meğer onları siliyormus haberim yok. Daha sonra işte ben onun telefonunu aldım kurcalarken tabi rehberde olmayan bi telefondan mesaj geldi sinirlendim ona defalarca vurdum bagirdim ağladım. Oda hep yapmadım diyerek itiraf etti. Ölü annesinin üzerine beni sevdiğine öyle bir şey olmadığına yeminler etti. Yine gördüm diye itiraz etmeme kalmadan beni optu. Sok olmuştum gerçekten. Hatta karşılık veremedim. Daha sonra yine opunce acemi bir şekilde ona akrsilik verdim. Öpüşme siddetlendi. Belimi oksayinca uzaklastim tabi o da sevgilimsin alt tarafı beline dokundum bana guvenmiyorum sun dedi guvendim. Tekrar öptü ama bu kz şiddetli öpmeye başlayınca ben korkmaya başladım. Bir süre ses çıkarması da sonra ona kızdım. Ama ben soktaydim. Sonra bana basit bir kız olduğumu hemen ona guvendigimisöyledi. Mesaj atan kızın sevdiği kız olduğunu söyledi. Bana onca yeminler etmişti halbuki. Dedim sus sen hiç bir şey demedim ona. Ama sonra bunları birine anlatirsam beni maffwdecegini söyledi. Zaten kimseye bir şey söylemedim ama yinede daha da korktum. Ama hala içimdeki aşk gitmiyor benden. Gitmediler de kendime çok kızıyorum. Benim instagramim dan benim bikinili fotomu kendine atmış. Ve sözde biz opusurken videomuzu çekmiş. Biri duyarsa bunları herkeze gösterecekmış.

Sonra bana Üzgünüm sana diye mesaj atti. Bende ona bana uzulmene gerek yok sen kendine üzül dedim. Asla mutlu olamayacaksin dedim. Hiç olamadım ki zaten dedi. Hakkım helal olsun dedim. Gerçekten helal ediyormusu dedi. Evet çünkü sen bende bittin arama beni mesaj atma dedim. Böyle diyince sıktır git diye küfür etti.

Daha sonraki gün neden sürekli aktifsin demekki ben olmasam da birileri varmış dedi. Çok zoruma gitti tabi bu benim. Sen ne hakla bana bunu sorabiliyorsun diye sordum. Beni mi takip ediyorsun diye sordum. Evet 4 saattir dedi. Ne hakla. Bana mesaj atma sen bende bittin falan yazınca lan amk sen kimsin sana mesaj atacağım dedi. Ozaman neden mesaj atıyorsun diyince de tamam Özür yazdı. Bende benim onu affettim imi bir daha bana mesaj atamasını benim için sonsuza kadar bittiğini söyledim. Hatta defol git diyince bana yine kaşar dedi.

Tam bir gün mesaj atmadi. Ki öğün kendimi biraz toparlamaya fırsatı buldum ama diğer gün ilk Naber yazmış sonra da bizim çıktığımız kim biliyor söyle bana kim diyalog 1 saat sonra tekrar yazmış. Bende uyandığında bunu görüp ne sacmaliyorsun ben kimseye bir şey söylemedim yazdım oda yalan söyleme yazdığına ozaman kime soyledigimi söyle yazdım. Bu kez ... isim verdi bir kız ismi tanitormusun tanimiyorsun değil mi dedi. Hayır o soyadı ile bir tanıdığım var onlara konusmuslugumuz yok dedim. Kim dedi isim verdim. Hımm çok yakın arkadaşım yazdı falan. Sonra neyse bende her şeyde beni suçlama kan vazgeç sana bir zarar vermeyeceğim intikam falan da alma niyetinde değilim dedim. Oda bana öyle bir yerin yok zaten yazınca tamam. Yazdım. Yaparsan seni r3zil ederim her yere yayar im foton ve videoyu yazdı. Bende ondan kurtulmak için benim öyle bir niyetim yok beni seven biri var onu hayatıma alacağım ama senden korkma alamıyorum dedim. Oda bana al bir şey yapmayacağım dedi ve sonra da çok ucuzssun biliyormusun yazdı. Bende bana bunu yaptığın şeylerden sonra söyleme hakkın yok ben seni sevdim sana guvendim yazdım. Oda bana benle konuşurken de onla konuşuyordun demekki konusuyormuydun yazdı. Hayır dedim ben sen değilim. Ozaman bu nedemek dedi. Bende o beni seviyor ben değil. Ben hala seni seviyorum ama ölsem seni affetmeyecegim dedim. Oda bana bunu söyleme profil foton da bil bir erkek var saçları gozukuyor orospu dedi. Bana sevdiğini söyleme sana nasıl inanacagim her gün başka erkeklesin dedi. Bana yalan söyleme dedi. O sinan aptal kardeşim dedim oda yalan... yazdı bende fotonun aslını gonderip her zaman bir aptal olarak kalacaksın yazdım. Oda evet öyle kalacağım ıcimdeki leri asla bilmeyeceksın dedi. Bilmek istemiyorum artık zaten yazdım. Senden igreniyor um onun için yazdı.
Bana bu yaptıklarını gebersem affetmeyecegim yazdım oda sevdiğim biri var ve yakinda kaçmayı düşünüyoruz yazdı. Ne güzel. Yazdım sadece gülücük gönderdi.

Ne yaptığını ne yapmaya çalıştığını bilmiyorum. Kafayı yemek üzereyim. Nolur yardım edin.

ınan ki pek bişi anlamadım yazım seklınden:KK43: ama kelimeler arasından sectıklerıme istinaden uzak dur diyorum. net.

15 gun once tanıstım dıosun, nasıl aşık olunur ki bu kadar kısa zamanda. daha onceden tanıomuydun

Hayır hemde hiç tanımıyorum. Ama yemin ederim size çok saçma gelse de oldum. Hem de deli gibi. Her an im gerek konuşarak gerek buluşacak gerek mesajlasarak onunla geçti. Ailevi olarak coktugum bir zamanda karşıma çıktı. Zor zamanlarında yanımda oldu. Ve en büyük darbeyi yine bana o atti. Ne ironik değil mi? En çok uzuldugum ölü annesinin üzerine yalan yere beni sevdiği ni söyleyerek yemin etmiş bir adama aşık olmam. Nasıl bir insan ölen annesinin üzerine yalan yere yemin edebilir. Nasıl?

Hayır hemde hiç tanımıyorum. Ama yemin ederim size çok saçma gelse de oldum. Hem de deli gibi. Her an im gerek konuşarak gerek buluşacak gerek mesajlasarak onunla geçti. Ailevi olarak coktugum bir zamanda karşıma çıktı. Zor zamanlarında yanımda oldu. Ve en büyük darbeyi yine bana o atti. Ne ironik değil mi? En çok uzuldugum ölü annesinin üzerine yalan yere beni sevdiği ni söyleyerek yemin etmiş bir adama aşık olmam. Nasıl bir insan ölen annesinin üzerine yalan yere yemin edebilir. Nasıl?
yalancı biri yapar, nasıl olacak? Ben senın yerınde olsam asla dusunmem. Engelle bu adamı heryerden, lafını sözünü etme. Cıkar hayatından. Boşlukta kalıosundur o yuzden aşık sanıosundur kendını belkı de. Ama bu adamdan cacık olmaz. Cok saçma sapan geldi bana

Hattını değiştirmekle işe başla.
Kafanı karıştırıp gidiyor.
Senin hayatında biri olmadığına emin.
Takip ediyor ve beni seviyor demen için de sözde takip ediyorum diyor.

Yani adamın yaptıkları hiç normal degil kusura bakma onca hakaretine ragmen senin ona hala asık olmanda cok sacma anlamıyorum yani asagılanmakmı hosuna gidiyo seninde piskolojin bozuk bence

yalancı biri yapar, nasıl olacak? Ben senın yerınde olsam asla dusunmem. Engelle bu adamı heryerden, lafını sözünü etme. Cıkar hayatından. Boşlukta kalıosundur o yuzden aşık sanıosundur kendını belkı de. Ama bu adamdan cacık olmaz. Cok saçma sapan geldi bana

Bana onu asla engellemeyecegim konusunda büyük bir yemin ettirdi. Son faturami da 2 ay sonra odeyecegim faturaya ek telefon aldım. O yüzden 2 ay sabretmem gerekiyor malesef. Tüm sosyal medya hesaplarımı dondurdum. Engelleyemiyorum çünkü onun aksine bnm annem hayatımda değer verdiğim tek şey. Aşk konusuna gelecek olursam ona gerçekten aşığım aklımdan bir an cikaramiyorum kafamı vurmak istiyorum bir yerlere bu yüzden. Çünkü onu düşünmek gururumu incitiyor. Böyle bir adamı sevmeyi gerçekten istemiyorum. Hemde hiç. Onu asla affetmeyecegim

Hattını değiştirmekle işe başla.
Kafanı karıştırıp gidiyor.
Senin hayatında biri olmadığına emin.
Takip ediyor ve beni seviyor demen için de sözde takip ediyorum diyor.
Ben de öyle olduğuna inanıyorum. Beni seve zaten bana başka bir kıza aşığım demezdi.

Yani adamın yaptıkları hiç normal degil kusura bakma onca hakaretine ragmen senin ona hala asık olmanda cok sacma anlamıyorum yani asagılanmakmı hosuna gidiyo seninde piskolojin bozuk bence

En sevmediğim insan tipi işte. İçimi bilmiyorsun. Ne yaşadığımı. Yada onu sevmem için ne kadar uğraştığı mi. Onu affetmeyecegim niyetim olmadığını. Onu düşünmek istemedigimi. Gurursuz yada onursuz değilim. Sadece artık birilerine anlatmam ve yardım almam gerekiyordu.

Çocuk senle dalga geçip hakaret küfürler salliyor ve sen hala engelleyip ağzının payını veremiyor sun !!! Yazık inanamıyorum şu duruma... Yarın öbür gün evliyim derse şaşırma !

En sevmediğim insan tipi işte. İçimi bilmiyorsun. Ne yaşadığımı. Yada onu sevmem için ne kadar uğraştığı mi. Onu affetmeyecegim niyetim olmadığını. Onu düşünmek istemedigimi. Gurursuz yada onursuz değilim. Sadece artık birilerine anlatmam ve yardım almam gerekiyordu.
Ne yapmış olabilirsin acaba 15 günde sma ne yaparsan yap görüyosun ki o senin sevgine layık bi insan degil ne yazıkki gercekler acı olabilir ama dogru olan ona coktan tekmeyi koymaktı neler söylemiş sana ya hakkettigini düsünüyosa devam et ozaman

Çocuk senle dalga geçip hakaret küfürler salliyor ve sen hala engelleyip ağzının payını veremiyor sun !!! Yazık inanamıyorum şu duruma... Yarın öbür gün evliyim derse şaşırma !

Neden anlamiyorsunuz. Annemin üzerine yemin ettirdi. Son faturami ödeyip numaramı degistirecegim. Ayrıca tüm sosyal medya hesaplarımı da kapattım. Bunları okumadan yorumlar yapıyorsunuz. Telefon borcum var faturaya ek aldım anlayın artık.

Bana onu asla engellemeyecegim konusunda büyük bir yemin ettirdi. Son faturami da 2 ay sonra odeyecegim faturaya ek telefon aldım. O yüzden 2 ay sabretmem gerekiyor malesef. Tüm sosyal medya hesaplarımı dondurdum. Engelleyemiyorum çünkü onun aksine bnm annem hayatımda değer verdiğim tek şey. Aşk konusuna gelecek olursam ona gerçekten aşığım aklımdan bir an cikaramiyorum kafamı vurmak istiyorum bir yerlere bu yüzden. Çünkü onu düşünmek gururumu incitiyor. Böyle bir adamı sevmeyi gerçekten istemiyorum. Hemde hiç. Onu asla affetmeyecegim
yahu neyıne yemın ettırdı, ne ıcın yemın ettırdı. ne sacma bi kafayla hareket edıokı. ben bu adamın psikolojisinden suphelıyım ınan ki. Aklın varsa sende uzaklaş, sogut kendını. Engellemıorsan telınden gormemezlıkten gel aramaları, yazışmaları. Cok dengesiz, hadsiz ve üçkağıtcı bir adam belli

Neden normal hayatı tercih etmiyorsun kardeşim?
İşten eve evde işe.
Birini sevdin baktın adam yamuk.
Kaçıp kurtulsana!
Bir daha öptüm yok acemi öptüm yok profesyonel belime dokundu.
Ne bunlar Allah aşkına!!!

Kaçıp kurulacağım zaten.

Ne yapmış olabilirsin acaba 15 günde sma ne yaparsan yap görüyosun ki o senin sevgine layık bi insan degil ne yazıkki gercekler acı olabilir ama dogru olan ona coktan tekmeyi koymaktı neler söylemiş sana ya hakkettigini düsünüyosa devam et ozaman

Asla hak etmiyorum. Hemde asla. Onu affetmeyecegim. Sadece 2 ay sabretmem lazım. Herkez annesinin üzerine yalan yere yemin edemiyor ne yazikki. Her kez okadar şerefsiz deGil. Onun beni sevdiğine bir an bile inanıp guvenmiyorum. Salak yada aptal değilim. Sadece içimden atamadim o kadar. Ama o da elbet bitecek. Mutlaka.

X