Yardımm

teyze amca abi abla
klasik dışarıda gördüğümüz aramızda birazcık samimiyet olan
sahışlara nasıl hitap ediyorsak öle hitap edilmeli bence
sakın anne baba demeye kalkma annen baban değiller onlar senin
samimiyetinde bir sınırı olmalı
evlendiğin zaman dersin ama şimdisi için erken

Son düzenleme:
teyze derım
anne falan denmez
ya da siz dersın evlılık yakınsa,
ama degılse teyzeden amcadan öteye gecmemelı

Tam 2 sene sonra anne baba demeye başladım oda arkadaşımın gazıyla öyle de öyle de dedi bana bende dedim bazen pişmanlık duyuyorum mirmirmirmir sanki dünden meraklıymışım gibi görünüyorum gibi geliyo aklıma ama bitanemin bunun çok hoşuna gittiğini görünce eriyom bitiyom opuyorumnanaktan

sevgilim annesine ne dicem diye düşünmem karşılarsırsak bir yerde olurda teyze derim cıkarım işin içinden

Ne amca ne teyze derim..
Annesini nezaketten ötürü arada hal hatır için ararım
Nasılsınız derim..Babasıyla alakam yoktur zaten:1closedeyes:

Tam 2 sene sonra anne baba demeye başladım oda arkadaşımın gazıyla öyle de öyle de dedi bana bende dedim bazen pişmanlık duyuyorum mirmirmirmir sanki dünden meraklıymışım gibi görünüyorum gibi geliyo aklıma ama bitanemin bunun çok hoşuna gittiğini görünce eriyom bitiyom opuyorumnanaktan

Telefonda annesinden laf açılınca ''annen'' diyorum kim,kim? diyor
Bende annen diyorum gene uyuz diyor..
Ortada birşey yokken anne diyemem kusura bakma dedim..
Yengesine de abla diyorum görüşürsek eğer..

sevgılıyken aılesıyle tanısmama taraftarıyım ben
olurda tanıstın veya bır yerlerde karsılastın sızlı bızlı konusmadan ılerı gıtmem
samımıyetı ılerletırsende teyze amcadan ılerı gıtme derım

benim kardeşimin sevgilisi anneme "anne" demeye kalksa annem hösstt nerden annen olduk, ne bu samimiyet der. :roflol:

Bence de dünden meraklıymışsın gibi bir izlenim olur çevrendeki insanlarda benden demesi..Hatta sevgilinin annesi bile bu şekilde düşünür belki de söylemez o ayrı..

Bilmiyorum söz nişan olaylarından önce daha flört dönemlerinde anne baba denmesi bana gereksiz, itici vs.vs. geliyor..

Herkesin de kendi fikri tabii..

Bence de dünden meraklıymışsın gibi bir izlenim olur çevrendeki insanlarda benden demesi..Hatta sevgilinin annesi bile bu şekilde düşünür belki de söylemez o ayrı..

Bilmiyorum söz nişan olaylarından önce daha flört dönemlerinde anne baba denmesi bana gereksiz, itici vs.vs. geliyor..

aynen denizim
kardeşimin 2 yıllık ilişkisi var
annem bayılır kendilerine opuyorumnanaktan
ama hala .... teyzecim nasılsınız? şeklinde konusur
hem çok samimi hem de mesafeyi korur
bu annemin çok hoşuna gidiyor
bence sevgili konumundayken "anne-baba" denmesi çok yakışıksız...
anne baba denmesini isteyen gelir adam gibi Allahın emriyle ister öyle etiketlenir zemuszemus

heç bişi demem sevgilim olduğu için
bak ayrıldık ailler tanıştı iyi kide dememişim:))))))))))dilçıkaransimilyisi

Ne bileyim işte bikere dedim ee ondan sonrasında da dönüş olamadı gerçi onlar çok mutlu oldular ama bazen pişman oluyorum işte Allah utandırmasın... :eek: ama tavsiyem kimse demesin :eek:lmaz:

Ne münasebet nerden anne yada baba diycem ki...
Biz eşimle 4 yıl flört ettik. Son 2 yıl ailesiyle tanıştım. Ama hiç bişey söylemedim.Hep geçiştirdim. Siz nasılsınız iyimisiniz falan diye... Ne teyze amca demem gerekti ne de başka bişey....
Nişanlandıktan sonra demeye başladım...

öncelikle sevgilimin ailesi ile görüşmem söz konusu olamaz
diyelim işler ilerledi söz yada nişana az kaldı yinede teyze amca derim
evlendikten sonra iş değişir zemuszemus
nikahı basmadan asla :eek:lmaz:

çok çirkin bi davranış....

dünden meraklıymış gibi....

zaten sevgilinin ailesiyle neden görüşülürki
?

X