Yaş geçince tahammül sınırı azalır mı?

Aynen bende sixin icin aynı yorumu yapıyorum, nasıl bir yorumdur bu.
Anne bu ötesi yok,
Bi anneye "herkese Allah kendi yasam alanini nasip etsin" diyecek bir kız evlad sadece kendini düşünen bencildir. Allah eline düşürmesin denilen.
Bekarken anne ile oturulmasıda zul o halde evlenince ne değişiyorsa. Darulacezeler boyle evladlarin anne/ babalarıyla doli. Allah hayırlı evlad versin herkese böyle aane/ babayı fazlalık gibi görenleri değil.
Ne alaka annen Allah korusun elden dusse mesela yardima
Ihtiyaci olsa profesyonel yardim aldirmaz misin? Ayrica erkegin annesi gelse kv filan diye soylenir herkes, ama anne kizin annesi olunca durum
Degismiyor.

Kaldi ki
Eli ayagi tutuyor bi duskunlugu bile yok ama surekli damadinin kizinin evinde neden🙄 anne fazlalik degildir ama kendi evin olunca sen anne evinde yasamak ister misin tekrar? Mesela bosansan kendi duzenin daha iyi olmaz mi? Bilmiyorum acaba ben mi
Cok
Mantikli yaklasiyorum olaya.. ama bu gidisle Zaten kendi evliligi gibi kizinida bosatacak..

Hanimefendi kv'nin böyle anahtarla zırt pırt geldiğini düşünün hoş mu ?o evde sadece kızı yaşamıyor başka biri daha yaşıyor ve ıkisinin evi. Elden ayaktan düşse bakılır zaten ama kadın 2. Evliliğini yapmış kocasından sıkıldıkça kızının evine geliyor onun hayatına müdahale ediyor. Bu doğru bi şey mi sizce allah aşkına
Anneye bu bakış acısında olana ne denebilir ki? Anneyse bu dediklerin ve dahada fazlaları her sey akan su durur.

Ne alaka annen Allah korusun elden dusse mesela yardima
Ihtiyaci olsa profesyonel yardim aldirmaz misin? Ayrica erkegin annesi gelse kv filan diye soylenir herkes, ama anne kizin annesi olunca durum
Degismiyor.
Anne elden ayaktan düşünce mi Evladlık görevi yapılır?
Benim vicdanım olene dek anne annedir, hastalanınca sadece değil.
Hayırlı evlad sağlık durumuna gore oluşmuyor, ihtiyacı olduğu her an yanında olmakla oluşuyor.

Hanımefendi ne demek istiyorsun
Öyle bir yazmışsın ki annem elden ayaktan düşmüşte sahip çıkmamış gibi
Bekarken kalıyordum çünkü tek başımaydılm, şimdi eşim çocuğum var benzer mi hiç?
Ben anneme her zaman sahip çıktım geçen sene 4 ay kaldı bizde, ayrılırsanda sana ev açarız destek oluruz dedik her zaman
Hastalık olur ihtiyaç olur ayrı, ama her tartışma yaşadığında size gelicem yada her canı sıkıldığında size gelicem demesi nomal mi?
Kim kalır keyfiye eşinin annesiyle 4 ay?
Empati yspmaya bile getek yok, anneyse bitmiştir. Bu benim mantalitem vicdanım.
Sizi tanımam etmem, kişiselde yorum yapmıyorum bu düşünce mekanizmasına yorumum bu.

Eziyet eden, yuvanızı dağıtan, sizi birbirinize düşüren şerlı, yalancı, hain, kötü niyeti bi anne ve kayinvalide olsa o zaman durum değişir tabi.

Anne elden ayaktan düşünce mi Evladlık görevi yapılır?
Benim vicdanım olene dek anne annedir, hastalanınca sadece değil.
Hayırlı evlad sağlık durumuna gore oluşmuyor, ihtiyacı olduğu her an yanında olmakla oluşuyor.
Hayirda neden cekirdek ailesiyle olamiyor bu kadin🙄 evlenmis dursun kocasiyla.. yok ee bosan geri? Biz sana yardim
Edelim..Ona da yok..

Konu sahibi..o evde sadece sen mi yasiyorsun esinde yasiyor.. konu sahibi kendisi anltiyor annesinin ne kadar problemli bir kisilik oldugunu..sirf annen diye bazi seylere katlanmak zorunda degilsin bence..

Zaten amaci bosanmak filan degil annesinin…cozum
Odakli degil milletin kafasinda dirdir etmek

Hayirda neden cekirdek ailesiyle olamiyor bu kadin🙄 evlenmis dursun kocasiyla.. yok ee bosan geri? Biz sana yardim
Edelim..Ona da yok..

Konu sahibi..o evde sadece sen mi yasiyorsun esinde yasiyor.. konu sahibi kendisi anltiyor annesinin ne kadar problemli bir kisilik oldugunu..sirf annen diye bazi seylere katlanmak zorunda degilsin bence..

Zaten amaci bosanmak filan degil annesinin…cozum
Odakli degil milletin kafasinda dirdir etmek
Sen dir dir etsen annen seni atar mı git başka eve diye?
Iste asil soru bu.

Empati yspmaya bile getek yok, anneyse bitmiştir. Bu benim mantalitem vicdanım.
Sizi tanımam etmem, kişiselde yorum yapmıyorum bu düşünce mekanizmasına yorumum bu.

Eziyet eden, yuvanızı dağıtan, sizi birbirinize düşüren şerlı, yalancı, hain, kötü niyeti bi anne ve kayinvalide olsa o zaman durum değişir tabi.
Olay yuva dagitmak degil direkt olarak ama bu problemli anneyle zaten yuvasi dagilir bu kadinin.

Konu sahibinde psikoloji birakmamis yazik degil mi? Insan anne oldu diye cocuklarinin hayatini esir alamaz

Sacmaliyorsun ya😂 baska eve atmamis.. annenin kendi evi kocasi var ama surekli bunlara geliyomus..bosansin o zaman mutsuzsa mutlu olabilecegi bir duzen olsun. Ama
Onu da istemiyor
Bana gorede sen saçmalıyorsun?
Gayet net bi soru sordum, anne ne olursa olsun evladına her seyine rağmen atmaz, konunun özü budur.

Olay yuva dagitmak degil direkt olarak ama bu problemli anneyle zaten yuvasi dagilir bu kadinin.

Konu sahibinde psikoloji birakmamis yazik degil mi? Insan anne oldu diye cocuklarinin hayatini esir alamaz
Konuyu ven anladım izaha gerek yok sürekli.
Anne evladının her kahrını çektiginde yazık değil mi? Konu evlad olunca anne cenından geçiyorken yazık evlad olarak ner düşünüyorsunuz.

Konuyu ven anladım izaha gerek yok sürekli.
Anne evladının her kahrını çektiginde yazık değil mi? Konu evlad olunca anne cenından geçiyorken yazık evlad olarak ner düşünüyorsunuz.
Iste kimse kimsenin kahrini cekmesin onu diyoruz.. keyfi kahra hayir diyoruz😐 diger konuda evlat cocuguyla 6 gun baba evinde duruyormus onada ayni tepkiyi verdi herkes. Aklin yoku birdir

Bu konuda katılmıyorum sana, anne kimse değildir ve ona bakmak asla kahr olamaz.
Neyin bakması bu
Annem sürekli eşiyle küs, hır gür kavga her telefonda anlatıyor dayanamıyorum artık
Benimde bir çocuğum eşim var, iş yerim zaten çok yoğun ben devamlı nasıl uğraşayım
Ben yolda gösteriyorum, ayrılırsan sana bir ev tutarız bizle, torununla yaşar gidersin, sana destek oluruz dedik?
Benimde eşimle sorunlarım oluyor herkes gibi ama ben her tartışmamı anneme anlatmıyorum kaldı ki eşimle Allah korusun ayrılma durumuna gelsem annemle eşinin yaşadığı eve güvenerek değil, kendime güvenerek ayrılmayı seçerim. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin
Annemin göz göre göre risk almak oldu. Geliri olmadığı halde babamdan boşandı, aradan çok uzun süre geçmeden evlendi, şimdide her yaşadığını anlatıyor ee bende insanım
Bize kalmaya geliyor, eşine bağırma sesini duyuyoruz, sürekli mutsuz sinirli, herşeyden şikayetçi artık dayanamıyorum. Ben olsaydım onun yerinde annemde bana derdi ya ayrıl yada çek kızım yeter artık diye

Neyin bakması bu
Annem sürekli eşiyle küs, hır gür kavga her telefonda anlatıyor dayanamıyorum artık
Benimde bir çocuğum eşim var, iş yerim zaten çok yoğun ben devamlı nasıl uğraşayım
Ben yolda gösteriyorum, ayrılırsan sana bir ev tutarız bizle, torununla yaşar gidersin, sana destek oluruz dedik?
Benimde eşimle sorunlarım oluyor herkes gibi ama ben her tartışmamı anneme anlatmıyorum kaldı ki eşimle Allah korusun ayrılma durumuna gelsem annemle eşinin yaşadığı eve güvenerek değil, kendime güvenerek ayrılmayı seçerim. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin
Annemin göz göre göre risk almak oldu. Geliri olmadığı halde babamdan boşandı, aradan çok uzun süre geçmeden evlendi, şimdide her yaşadığını anlatıyor ee bende insanım
Bize kalmaya geliyor, eşine bağırma sesini duyuyoruz, sürekli mutsuz sinirli, herşeyden şikayetçi artık dayanamıyorum. Ben olsaydım onun yerinde annemde bana derdi ya ayrıl yada çek kızım yeter artık diye
Anne olunca tüm sular durulur. Dahada beteri olsa anne o tartışmaya açık bile değil. Benim bakış açım böyle.

X