Yaşadığınız en güzel duygu nedir desem???

kızımı kucağıma verdikleri o an
o ana kadar yaşadım tüm güzel duygular onun yanında sıfır kalır
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

en güzel ,en tarifsiz duyguyu oğlumu dünyaya getirdiğim o an yaşadım. duyguların en güzeliymiş anne olmak.............:emir_bebek:.

sevdiğim kişinin bana sana delice aşığım dediği an hissettiklerimi şimdiye kadar hissettiğimi sanmıyorum:asigim:

hayatimda aldigim en güzel hediyem kizim onu kollarima aldigim gün ilk göz göze gelisimiz anlatilmaz sade ve sadece yasanir

hayatımda en mutlu olduğum an eşimin askerden gelmesine ben 15 gün var diye hesaplarken ki; birde son günler asla geçmez bana sürpriz yapıp erken gelmesi.... hiç beklemediğim bir anda...o anki mutluluğumu anlatamam..:asigim:

dakikası dakikasına uymayan bir hayat yaşıyoruz eşimle bazen tartışırız bazen de çok sakinizdir bazen sevilmediğimi düşünürüm kendimce kuruntu işte bazende %100 emin olurum işte o %100lük zamnlarda benden mutlusu olamaz kaydirigubbakcemile3 :1hug::asigim:

iki yavrumuda ultrasonda ilk gördüğüm günü unutamam ve onları kucağıma aldığım gün hayatımın en güzel günleri

Eşimle nişanlandığım ve evlendiğim gün.Henüz bebişim olmadı.Sanırım olunca en güzel duyguyu o zaman tadacağım :emir_bebek:

ılk olarak yaşadığım en güzel duygu , eşime aşık olduğum zamanlarda yaşadığım heyecanlı anlar.
Sonra ise bir kadının yaşayabileceği en güzel duygulardan birisi doğum yaptığımda bebeğimi kucağıma aldığım an
Birde en güzel ,en özel duygulardan bir tanesi emzirme anında bebeğinle kurduğun temas anı süper bir duygu.....Allahım isteyen herkese versin....
Ve ilerleyen zamanla çocuklarınızın başarılı olduğunda hissettiğin duygular...

nişanımda ve nikahımda çok heyecanlıydım
hatta nıkahımda heyecanım çeneme vurmus abuk sabuk konusmusum baya bi onlarda videoda çıkmıs :eek: :roflol: :roflol:
benım eşim denızcı oldugu için her seyirden geldıgınde o ankı heyecan bambaska tarıfı yok oyle soyleyım :asigim: :asigim:

Yavrumu kucagima alisimin duygusu
Onu ilk görüsümün duygusu
Inanin anlatmaya bile ne kelime ne söz yeter
Hic bir seye degismem o duyguyu :CüvCüv:

X