yaşamak için umudum bile yookk

Ayy canım seni o kadar iyi anlıyorum ki.
Terk edilmek derken aldatmasını kastettim zaten felaketiniz onun marifeti sonuç olarak.
Annenler ben de gelirim derler ama iş ciddiye binince öyle evi barkı taşımak kolay olmuyo merak etme bi yere gelemezler. :)
Ama gelmemelerini iyice garanti etmek istiyorsan iyi bi puan iyi bi derece yapmalısın ki, zamanı geldiğinde o dereceyi gözlerine sokarsın gurur duymak filan derken o tatlı telaşta o mesele kaynar gider.. :KK34:
Seni aldatmış da zaten seni aldatmaması garip olurdu. Adam gitmiş koskoca üniverstede, önünde ne nimetler var. Sense uzakta küçük bi ilçede yaşın da küçük.. Seni yedekte tutup orda keyfine bakmış işin kısası.. Bu adam için neyin vijdanını yapıyosun a kızım..
Aynısının benzerini ben de yaşamıştım. İlk bi sene çok acı dolu ve ağır geçiyo. Kendine oyalancak bişi bulman lazım.
Mesela ben o acıyla kendimi yazmaya vurmuştum. Blog açıp yazılar yazıyordum. Sen de edebiyat okuyacaksın madem bu süre içinde oyalanmak için bol bol kitap oku, dil öğren, denemeler yaz, anılar yaz. Ufaktan edebiyata giriş yap.
Başka bi hobi de bulabilirsin ama bunlar hem mesleğinle de alakalı.
Acın daha çok yeni en az bi buçuk sene geçmeli hafiflemesi için.
Şunu da düşün, üniverstede sen daha kimlerle kimlerle tanışcaksın ne insanlar çıkıcak önüne. Bunu herkes söyler inanmayabilirsin de, ben niye böyle denir mantıgını açıklayayım inandırıcı olsun :)
Oraya gittiğinde herkes senin gibi yeni oluyo. Senin gibi telaşlı oluyo. Herkes arkadaş bulma çabasında oluyo, sınıfındakiler falan toplanalım tanışalım diye bağırışıp duruyo oluyolar.. Gurbet psikolojisi, herkes bi kanki veya bi sevgili bulayım da yalnız başlamayalım gurbete kafasında oluyo doğal olarak.
O yuzden garanti ediyorum ki ist izmir ankara gibi büyük bi şehri kazanırsan adımını atar atmaz bi hengameye kapılıp gidiceksin noldugunu anlayamadan geçicek günler..
Yani, sana üzülme demiyorum aldatılmışsın üzülmen çok doğal. Yasını da tut.
Ama tüm bunlardan kurtulmak için tek şansın üni. Yat kalk bunu aklından çıkarma.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayy hakkatten öle mi dersin?ama neden beni yedekte tuttu eğer dediğin gibiyse üniversite?hem o kız hemde ben ??nie bunu yaptı bana???ay valla zaten istemiyorum annem beni çok sıkarr yaa kafamı toplamam ve herşeyi unutmam için yalnız gidicem...gelsede götürmem onu zati:KK53: :KK53: ...bende bolu çanakkale düşünüyorum sence nasıl???valla benimde isteğim oo.kalabalık ortamlarda kafam dağılır en azından..ben günlük tutuyorum ...ama daha cok onunla konusuyomus gibi sevgimi anlatıorum:KK1:inşallah bi süre sonra unuturum yaaaaa...aynen valla üni olmasa naparım ben yaa bu durumdan hiç kurtulamam:KK43: :KK43:

ayy hakkatten öle mi dersin?ama neden beni yedekte tuttu eğer dediğin gibiyse üniversite?hem o kız hemde ben ??nie bunu yaptı bana???ay valla zaten istemiyorum annem beni çok sıkarr yaa kafamı toplamam ve herşeyi unutmam için yalnız gidicem...gelsede götürmem onu zati:KK53: :KK53: ...bende bolu çanakkale düşünüyorum sence nasıl???valla benimde isteğim oo.kalabalık ortamlarda kafam dağılır en azından..ben günlük tutuyorum ...ama daha cok onunla konusuyomus gibi sevgimi anlatıorum:KK1:inşallah bi süre sonra unuturum yaaaaa...aynen valla üni olmasa naparım ben yaa bu durumdan hiç kurtulamam:KK43: :KK43:

İşte o da üniverstenin büyüsüne kapılmış da ordan birini bulmuş.
Sen başta hoş gelmişsin gözüne ama orda aklını çelmeleri kolay olmuş.
Herkes üniye gidince arkada kalanı aldatmaz gerçi seninkinin mayası bozukmuş içinde varmış yani.
Ordaki kızı keyfine bakmak için seni de ordakiyle arası bozulursa boşta kalmamak için yedekte tutmuş tam şerefsiz.
Yine söylüyorum. Üzülme demiyorum üzül yas tut acını yaşa vs. Ama üniversteyi kazanmak için de elinden geleni yap. O senin tek şansın.

Bence küçük şehir düşünme, bolu çanakkale vs değil de, istanbul ankara izmir üçlemesinden birine kapağı atmaya çalış. Büyük şehirde daha güzel çıkıyo üniversitenin keyfi. :)
Denizi olan şehirlere öncelik ver.

İşte o da üniverstenin büyüsüne kapılmış da ordan birini bulmuş.
Sen başta hoş gelmişsin gözüne ama orda aklını çelmeleri kolay olmuş.
Herkes üniye gidince arkada kalanı aldatmaz gerçi seninkinin mayası bozukmuş içinde varmış yani.
Ordaki kızı keyfine bakmak için seni de ordakiyle arası bozulursa boşta kalmamak için yedekte tutmuş tam şerefsiz.
Yine söylüyorum. Üzülme demiyorum üzül yas tut acını yaşa vs. Ama üniversteyi kazanmak için de elinden geleni yap. O senin tek şansın.

Bence küçük şehir düşünme, bolu çanakkale vs değil de, istanbul ankara izmir üçlemesinden birine kapağı atmaya çalış. Büyük şehirde daha güzel çıkıyo üniversitenin keyfi. :)
Denizi olan şehirlere öncelik ver.

oooofff ooofff ama cidden uzakdan ilişki yürütmek yılda bikaç kez görüşmek cidden o kadar zor kii...biraz kendimi toparlayıp üzüntümü atiim gömülcem derslere..puanım tutarsa düşünürüm elbette malum oralar yüksek..inşallah kazanırım da tercih döneminde de sana yazarım rabbim o günleri nasip ederse ..ama oooff ya ne kadar süre böle ruh gibi gezicem yaa:KK43::KK43:

ben onu annemden babamdan daha cooookk sevdim gerçekden:KK14: :KK14:hayatımın merkezindeydi çünkü hayatımdı oo benim..ama mesela biz ilk ayrıldıgımızda ilşkiyi baslatan o olmusdu..unutamamısdı...acaba cidden üniye gittiği için bu kadar değişti?kendimi çok sucluyorum acaba affetse miydim die???inşallah gecer ve inşallah daha mutlu olurum...rabbim gönlümün tamamında bu sıkıntıyı verdiği için bile şükrediorum bundada vardır bi hayır.........

ailenden çok sevmekle hata yapmışsın
tekrar yazıyorum
kalbini Allahtan başkasının sevgisiyle aşırı doldurma, kaybedersin

Bunlari atlatacaksin.ve yarin boyle bir konu acildiginda sen teselli edeceksin.bende yasadim aynilarini ama.gecti iyikide o olmamis diye

ama işte sevgisini o kadar cok belli eden ve asla ayrılıkdan bahsetmeyen biriydi..o yüzden malesef unutamıorum..onun o kadar cok sevgiisii...bi daha kimse onun gibi sevemez die düşünüyorum o kadar içten belli edemez kimse die düşünüyorum...bilsem ki hakkatten bana onu unutturacak ondan daha iyi biri çıkacak karsıma üzülmem ama geleceğin endişesi var bende..ondan baska kimseyi seveceğimi hayal bile edemiorum:KK14: :KK14:

Kız olmaz mı yaa.. :KK70: Öyle olsa herkes ilk sevdiğiyle evlenirdi dimi.. Ama olmuyor ayrılıyorlar sonra daha çok seven birisiyle evleniyorlar :KK34:

Yani çıkmıyor değil.. Ben o konuda şanslıyım ki ilk aşkımla evlendim.. Ama herkes de öyle olacak diye birşey yok.. Allah daha hayırlısıyla karşılaştırsın canım.. Unutma bişey olmuyorsa daha iyisi olacağı içindir :KK31:

Kız olmaz mı yaa.. :KK70: Öyle olsa herkes ilk sevdiğiyle evlenirdi dimi.. Ama olmuyor ayrılıyorlar sonra daha çok seven birisiyle evleniyorlar :KK34:

Yani çıkmıyor değil.. Ben o konuda şanslıyım ki ilk aşkımla evlendim.. Ama herkes de öyle olacak diye birşey yok.. Allah daha hayırlısıyla karşılaştırsın canım.. Unutma bişey olmuyorsa daha iyisi olacağı içindir :KK31:

o adam gibi olsaydı eğer bizde evlencektik..hayat iştee aklıma hiçç gelmezdi kii onunla bigün yollarımızın ayrılacağı..bütün hayallerim onun üstüneydi..ne güzel şanslısın gerççekkten yaa aklında kalbinde kalan biri yok en azından..sevdiğin..ilk aşkınn yanında ne kadar şanslı oldugunun farkında msn??ammmiiiiiiiin inşallah canım benimmm cok saoll..:KK16:

o adam gibi olsaydı eğer bizde evlencektik..hayat iştee aklıma hiçç gelmezdi kii onunla bigün yollarımızın ayrılacağı..bütün hayallerim onun üstüneydi..ne güzel şanslısın gerççekkten yaa aklında kalbinde kalan biri yok en azından..sevdiğin..ilk aşkınn yanında ne kadar şanslı oldugunun farkında msn??ammmiiiiiiiin inşallah canım benimmm cok saoll..:KK16:

Allaha şükür şanslıyım.. Ama bu senin şanssız olduğun anlamına gelmez tabii.. Belki sende şanslı olduğun için ondan ayrıldın, daha iyisiyle karşılaşacağın için ? :KK16:

Allaha şükür şanslıyım.. Ama bu senin şanssız olduğun anlamına gelmez tabii.. Belki sende şanslı olduğun için ondan ayrıldın, daha iyisiyle karşılaşacağın için ? :KK16:

valla hiç sanmıorum inan aşktan yana o kadar umutsuzum ki..bu yasımda hayattan bıktım..nee seveceğime ne de sevileceğime inanmıorum artıkk :KK19: :KK19:

valla hiç sanmıorum inan aşktan yana o kadar umutsuzum ki..bu yasımda hayattan bıktım..nee seveceğime ne de sevileceğime inanmıorum artıkk :KK19: :KK19:

Yıllarca evli olan çiftler boşanıyor, ayrılıyorlar hiçte bişey olmuyor.. Hayatlarına daha iyi bir şekilde devam ediyorlar.. Senin sadece sevgilindi canım..Sen gözünde çok büyütüyorsun ondan böyle oluyor:KK20:

Yıllarca evli olan çiftler boşanıyor, ayrılıyorlar hiçte bişey olmuyor.. Hayatlarına daha iyi bir şekilde devam ediyorlar.. Senin sadece sevgilindi canım..Sen gözünde çok büyütüyorsun ondan böyle oluyor:KK20:

rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş ..ama ben bunu bile kaldıramıorum rabbim boşanıp ayrılanlara yardım etsin ama sadece kadınlara erkeklerin nasılsa umurunda deil..sadece sevgilim deildi işte canımdıı kanımdııı ömrümdüüü..ne kadar sevdim onu bi alllah bilior..o bile bu kadar sevdiğimi tahmin edemez cidddenn..

X