yaşamak için umudum bile yookk

3 gün sonra 19 uma giriyorum..belkide en güzel yaşş..ama benim ise en mutsuz oldugum yıllar bunlar..:KK43:zaman lerledikçe geriye dönüp bakdıgımda pişmanlık duymak istemiyorum ama elimdende hiçbişi gelmiyor:KK43::KK43:

Nesine pişman olacan.Gülüp geçecen,ben ne aptalmışım .İyiki de onla olmamışım diyeceksin.Önüne kimler çıkar daha.Ama daha dikkatli ol,hemen güvenme,salıverme kendini..Ve merhametli ,iyi bir insan olmasına dikkat et..

ama ben hiç beni onun kadar seven birini görmedimki..

Canım aklını başına al,sevse böyle olmaz.Biraz zaman geçince unutacaksın.Gençsin.Önüne kimler çıkacak,ve yine seveceksin,yine sevileceksin..
Bak benim şanssızlığım ,ileri yaştayım..

Bak ben ileri bir yaşta ve boşanmadan sonra da bu acıyı tattım,daha zor oldu.Çünkü yaş psikolojisine de giriyorsun vs.Sen gençken bunu tattın artık daha dikkatli olacaksın.Ben artık dikkatli olsam ne.Gençlik zamanım gitmek üzere.

Son düzenleme:
acaba yaşımdan dolayımı bu kadar acı çekiyorum bilmiyorum ki:KK43:((o yokken hayat o kadar anlamsız geliyor ki bana cok canım yanıyor.üniversiteye gitmek zorundayım çünkü hayat baska nasıl geçer ki?tek çarem bu.ya ama tamam demediğimdede sen beni sevmiyorsun diordu .sevgime inanması için tamam diordum bende..bissürü hakaret etti daha bunlar ne ki.
Ardına bakma ve yürü.Bak babanı kaybetmişsin ama hayat onsuz da devam ediyor dimi.Ömür boyu bir hiç uğruna ağlayacağına bırak ne hali varsa görsün.Yani sana hakaret eden değer vermeyen bir insan için değer mi.Dua et ve yoluna bak.Knedini topla.Herşeyin hayırlısını dile.

sıradan erkek modeli. eğlence gözüyle bakmış. biz kadınlar hep duygusalız erkekler pek bizim gibi değil. hayatın kararmadı aksine aydınlandı. evlense bile sahip çıkmazmış sana demek ki çünkü adam değil.

en ağır aşk acısı da bir şekilde diniyor. ileride bu hiiseetklerini hissetmeyeceksin inşallah. duygular o anlıktır.

hayatında mutluluklar.

not: kimseye kendinden fazla değer verme :KK6:

rabbim mutluluğunu daim eyler inşallah..yaşadıklarımız o kadar birbirine benziyor ki gerçekten..okurken bile çok şaşırdım..aynen bende lise 3 de başladım ama ondan önce bi arada cıkmısdık..lise 3 deyken başladığımızda asla ayrılık yok dedik yeminler ettik..ikimize yüzük bile yaptırmısdı ve ben takıyordum sürekli...ayrıldıgımız gün bana "şimdi gidiyorm bu yüzüğü tuvalete atmaya en layık yeeri ora"dedi.allaha o kadar şükrediyordum ki dünyada bunun eşi benzeri yok ..dünyanın 8.harikasıydı o benim için..o kadar ilgili o kadar sevecen ..sevgisini her daim belli eden....ama işte sonu hüsran oldu..unutamadım..unutamıyorum...gerçekten sabredersem geçecek mi?gerçekden unutabilecek miyim?doğru insan beni bulacak mı bilmiyorum ki...bazende kendimi suçluyorum vicdan yapıp acaba o kadar sevgiye karşı affetse miydim diyorum kafamda o kadar cevapsız soru var ki...umarım benimde sonum senin gibi güzel bi ilişkiye başlamak olur:KK16:

Canım tabi ki bulacaksın:KK8:

Ben de tam sınav döneminde yedim darbeyi:KK14:

Çok şükür kazandım.

Sen de sınavlarına odaklan, çıkar at kafandan onu.

Kendine eğlenebileceğin uğraşlar bul.

Arkadaşlarınla gez dolaş, ders çalış.

İnan sonra çok pişman olursun, bugünlere dönmek istersin.

Hiç kimse senden ve senin hayatından önemli değil.:KK19:

bunu sakın unutma:KK20:

İyi dileklerin için teşekkür ederim. İnşallah daha güzellerini yaşarsın:KK16:

3 gün sonra 19 uma giriyorum..belkide en güzel yaşş..ama benim ise en mutsuz oldugum yıllar bunlar..:KK43:zaman lerledikçe geriye dönüp bakdıgımda pişmanlık duymak istemiyorum ama elimdende hiçbişi gelmiyor:KK43::KK43:

çok kıskandım seni çook..

yaş 19 !!

ben 19 yaşımdayken senin gibi acılar kederler herşey üstüste ah ne mutsuzdum.. ama inan bana gerek yok bunlara. şimdi 22 yaşıma girdim daha yeni ama 19'u düşününce çooook şey yaşamışım gibi geliyo. ozamanlar benimde sevgilim vardı. hemde 5 senelik falandı galiba ilişkimiz. deli gibi seviyoduk evlencektik eşyalarımızı seçtik o senetlerini ödemeye başlamıştı artıık sen düşün.. ben bulutların üzerindeydim tabii aileyi falan takıcak yaşlar olmadıgı için dag gibi sorunları önemsememiştim bile..
sonrası ayrılık . onu bırakıp okula gittim de öyle unuttum. son cektigim aşk acısı olmadı tabi. unutulmaz gibi gelsede cokta kolay unutuluyo. onun üzerine 1 kez daha "aşk acısı" cektim artık kaldıramam sanıyoken yeniden aşık! oldum ve yine ayrıldım şuan taze daha. ama tecrübelerim sayesinde sakinligimi koruyorum. 2 aya kalmaz iyi olurum diyebiliyorum..

işte hayat böyle.. sana şimdi unutacaksın geçeçek diyoruz ama yaşamadan yaşını 20lere taşımadan tekrar aşık olmadan geçeeer diyemiceksin ki.. zaman ögretecek herşeyi. acının üstesinden gelmeyi de aşkın nasıl hem hayatın tamamı hemde hiçbişey oldugunu göreceksin.. gerçekler karşısında yapacak hiç bişey yok..

sen sadece okulunu herşeyin üzerinde tut yeter. o yaşlar o fırsatlar tekrar gelmiyo cünkü.. bana da zamanı geri verseler şuan cok daha iyi bi üniverstede cok daha güzel bi bölümde okuyo olurdum. şimdiki akıl akıldan sayılmıyo :79:

Nesine pişman olacan.Gülüp geçecen,ben ne aptalmışım .İyiki de onla olmamışım diyeceksin.Önüne kimler çıkar daha.Ama daha dikkatli ol,hemen güvenme,salıverme kendini..Ve merhametli ,iyi bir insan olmasına dikkat et..

zaten bundan sonra güvenmek ve sevmek benim için o kadar zor kiii..inşallah iyiki onunla olmamışım derim inşallaahh..:KK50:

Canım aklını başına al,sevse böyle olmaz.Biraz zaman geçince unutacaksın.Gençsin.Önüne kimler çıkacak,ve yine seveceksin,yine sevileceksin..
Bak benim şanssızlığım ,ileri yaştayım..

ama tam tersine küçük yaşta tüm bu yükleri yüklenmek daha ağır deil mi?

Ardına bakma ve yürü.Bak babanı kaybetmişsin ama hayat onsuz da devam ediyor dimi.Ömür boyu bir hiç uğruna ağlayacağına bırak ne hali varsa görsün.Yani sana hakaret eden değer vermeyen bir insan için değer mi.Dua et ve yoluna bak.Knedini topla.Herşeyin hayırlısını dile.

ama biliyorum ki babam asla gelmeyecek bi şekilde devam ettirmek zorundayım hayatı..değmediğini bende cok iyi biliyorum ama ahh şu kalbim yok muu:KK50:sürekli dua ediorum bu durumu atlatmak için tabikii bende hayırlısını istiyorum..

Canım tabi ki bulacaksın:KK8:

Ben de tam sınav döneminde yedim darbeyi:KK14:

Çok şükür kazandım.

Sen de sınavlarına odaklan, çıkar at kafandan onu.

Kendine eğlenebileceğin uğraşlar bul.

Arkadaşlarınla gez dolaş, ders çalış.

İnan sonra çok pişman olursun, bugünlere dönmek istersin.

Hiç kimse senden ve senin hayatından önemli değil.:KK19:

bunu sakın unutma:KK20:

İyi dileklerin için teşekkür ederim. İnşallah daha güzellerini yaşarsın:KK16:

rica ederim canım amiiiinn inşallaahh..sürekli evdeyim.hiç dışarı çıktığım yok..resmen kendimi cezalandırıyorum..işte zaten en büyük hatam kendim hariç herkesi çok değerli gördüm..millete verdiğim değerin yarısını kendime vermedim.işte bende dolu dolu yaşamak istiyorum bu gençlik yıllarını:26:

Canım benim çoğu kişinin başından geçen şeyleri sende yaşamışsın. O aşk acısının yakmadığı kişi kaldımı ki. Lise 2. sınıfta deli divane aşık oldum. Gözüm kör resmen. Yatıp kalkıp onu düşünüyorum. Öl dese ölücem o derece. Lise sonda da devam ettik. Bana kaçıp evlenelim dedi. Onu bile kabul ettim. Allah korumuş beni. Sonra beni aldattı, hakaret etti ayrıldı benden. Az yalvarmadım ona. Ah şimdiki aklım olsaydı keşke. Sonra üniversiteye gittim. Allahıma şükürler olsun ki okulumu bitirdim. Çalışma hayatına atıldım. Tabi araya başka aşklarda girdi. Ben onun üstüne birkaç aşk acısı daha çektim. Yani unutulmayan hiçbirşey yok canım. Allah hiçbir acıyı ilkgünkü gibi bırakmaz. İnsanlar ailelerini kaybediyorlar ama acıları ilk günkü gibi kalmıyor. Allah daha büyük kayıplardan korusun. Emin ol yeniden seviceksin. Doğru kişiyi bulana kadar böyle acı tecrübelerin olacak. Derslerine yoğunlaş. İnşallah gönünden geçen bölümü okursun.

Ya anladin mi simdi erkeklerin ne kadar yalanci oldugunu.elde etmek istedikleri seyi elde edene kadar yalancilardirr..biz kadinlar ise sevmiyorsakkk kimseye musallat olmayizz.sen ne yapican o serseriyi unutucannnnn.o sana donse evlensenizzz sence ne olacak karninda cocugunl a o ise baska kadinlarla seni aldatacak.buna emin ol.sen ne mi yapican.okuyacaksinnn meslek sahibi olacaksinnn...o zmnnnn seveceksiiiiinnnnn....bos verrrr...yol ver gitsin rezilo_O

çok kıskandım seni çook..

yaş 19 !!

ben 19 yaşımdayken senin gibi acılar kederler herşey üstüste ah ne mutsuzdum.. ama inan bana gerek yok bunlara. şimdi 22 yaşıma girdim daha yeni ama 19'u düşününce çooook şey yaşamışım gibi geliyo. ozamanlar benimde sevgilim vardı. hemde 5 senelik falandı galiba ilişkimiz. deli gibi seviyoduk evlencektik eşyalarımızı seçtik o senetlerini ödemeye başlamıştı artıık sen düşün.. ben bulutların üzerindeydim tabii aileyi falan takıcak yaşlar olmadıgı için dag gibi sorunları önemsememiştim bile..
sonrası ayrılık . onu bırakıp okula gittim de öyle unuttum. son cektigim aşk acısı olmadı tabi. unutulmaz gibi gelsede cokta kolay unutuluyo. onun üzerine 1 kez daha "aşk acısı" cektim artık kaldıramam sanıyoken yeniden aşık! oldum ve yine ayrıldım şuan taze daha. ama tecrübelerim sayesinde sakinligimi koruyorum. 2 aya kalmaz iyi olurum diyebiliyorum..

işte hayat böyle.. sana şimdi unutacaksın geçeçek diyoruz ama yaşamadan yaşını 20lere taşımadan tekrar aşık olmadan geçeeer diyemiceksin ki.. zaman ögretecek herşeyi. acının üstesinden gelmeyi de aşkın nasıl hem hayatın tamamı hemde hiçbişey oldugunu göreceksin.. gerçekler karşısında yapacak hiç bişey yok..

sen sadece okulunu herşeyin üzerinde tut yeter. o yaşlar o fırsatlar tekrar gelmiyo cünkü.. bana da zamanı geri verseler şuan cok daha iyi bi üniverstede cok daha güzel bi bölümde okuyo olurdum. şimdiki akıl akıldan sayılmıyo :79:
ne güzel tarif etmişsin aşkı..hem hayatın tamamı hemde hiçbişey..insan düşe kalka öğreniyor sanıyorum bişeyleri..ama ben onun gibi kimseyi sevememki...bu acıyı ondan başkasında tadacağımı sanmıyorum çünkü onun kadar kimseyi sevemicem ben..bi daha aşık olabilir miyim hiçbi fikrim yok:44:ayrıca kıskanılacak neyim var kii?aşk acısı çektiğimi mi kıskandın?yoksa söz atmamı mı?yoksa hayatımın cehenneme döndüğmü mü?:KK50:

ama tam tersine küçük yaşta tüm bu yükleri yüklenmek daha ağır deil mi?

Hayır sen büyütüyorsun.İleri yaşta ,yaş depresyonu da geliyor..Hele üst üste oldu mu ayrılıklar insanda güç kalmıyor..Boşanma falan..Yat kalk şükret,bu yaşta tecrübe etmişsin.Dikkatli olman için bir ders.Daha güçlü kalkacaksın..Yaşın çok genç..Allah ömür verirse ne taliplerin olur..

Son düzenleme:
ne güzel tarif etmişsin aşkı..hem hayatın tamamı hemde hiçbişey..insan düşe kalka öğreniyor sanıyorum bişeyleri..ama ben onun gibi kimseyi sevememki...bu acıyı ondan başkasında tadacağımı sanmıyorum çünkü onun kadar kimseyi sevemicem ben..bi daha aşık olabilir miyim hiçbi fikrim yok:44:ayrıca kıskanılacak neyim var kii?aşk acısı çektiğimi mi kıskandın?yoksa söz atmamı mı?yoksa hayatımın cehenneme döndüğmü mü?:KK50:

Canım sana özelden yazdım ama..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hepimiz aynı yollardan geçtik canım bu kadar insan geçer diyorsa buna inan çünkü geçiyor
Allah rahmet eylesin babanın ölümünden sonra eski sevgilinden destek görmüş olman da gözünde büyütmene sebep olmuş
geriye dönüp baktığında ben onun kadar beni seven birini görmedim ki dediğin adamın aslında seni sevmediğini ya da sevgisinin bittiğini ve ondan kurtulduğun için şanslı olduğunu anlayacaksın
Biraz zaman ver kendine bu süreçte acını yaşa bitir ama sakın derslerinden ödün verme çünkü mutluluk sadece erkekten ibaret değil geleceğini sağlam zeminlere oturtursan çok mutlu olursun kendini sevip değer verirsen karşındaki de sana aynı oranda değer verir bunlar ekmeğine katık olsun sakın unutma

Bundan sonra da asla bir erkeğin kölesi olma yat deyince yatan kalk deyince kalkan... Senin de bir beynin mantığın var doğru olduğuna inandığın şeylerin sonuna kadar arkasında dur kimseye oyuncak etme kendini

Hadi şimdi derin bir nefes çek içine umutla dol ve rahatla unutma sen de o da ektiklerinizi biçeceksiniz.

allah razı olsun teşekkür ederim..inşallah geçer..çünkü bizim yollarımız asla birleşmeyecek bi daha unutmaktan başka çarem yok ama inan unutamam gibi geliyor..sevgisi bittiyse neden hiç bi gün bile ayrılalım demedi...evet babam en büyük acıydı halada öle..o süreçte çok yardımcı oldu bana..temmuzdan beri kendime zaman veriyorum ama yok işte yookk bi türlü geçmiyoorr..ama işte bana göre aşk fedakarlıktır ve bu yüzden sevdiğim incinmesin die kırmamaya çalışıyorum :KK50:

Hayır sen büyütüyorsun.İleri yaşta ,yaş depresyonu da geliyor..Hele üst üste oldu mu ayrılıklar insanda güç kalmıyor..Boşanma falan..Yat kalk şükret,bu yaşta tecrübe etmişsin.Dikkatli olman için bir ders.Daha güçlü kalkacaksın..Yaşın çok genç..Allah ömür verirse ne taliplerin olur..

inşallah dediğin gibi olur ya..haklısın ileri yaşda daha cok zor oluyor anlıyoorum senide.rabbim yardımcı olsun sanada.

Canım benim çoğu kişinin başından geçen şeyleri sende yaşamışsın. O aşk acısının yakmadığı kişi kaldımı ki. Lise 2. sınıfta deli divane aşık oldum. Gözüm kör resmen. Yatıp kalkıp onu düşünüyorum. Öl dese ölücem o derece. Lise sonda da devam ettik. Bana kaçıp evlenelim dedi. Onu bile kabul ettim. Allah korumuş beni. Sonra beni aldattı, hakaret etti ayrıldı benden. Az yalvarmadım ona. Ah şimdiki aklım olsaydı keşke. Sonra üniversiteye gittim. Allahıma şükürler olsun ki okulumu bitirdim. Çalışma hayatına atıldım. Tabi araya başka aşklarda girdi. Ben onun üstüne birkaç aşk acısı daha çektim. Yani unutulmayan hiçbirşey yok canım. Allah hiçbir acıyı ilkgünkü gibi bırakmaz. İnsanlar ailelerini kaybediyorlar ama acıları ilk günkü gibi kalmıyor. Allah daha büyük kayıplardan korusun. Emin ol yeniden seviceksin. Doğru kişiyi bulana kadar böyle acı tecrübelerin olacak. Derslerine yoğunlaş. İnşallah gönünden geçen bölümü okursun.

ayne işte bende deli divane seviyodum öl dese ölcem o kadar..bana da demişti gel üniye yanıma gizli nikah kıyalım inanki bu aşkla yok diemezdim..ben yalvarmadım terk ettim ama tabi öğrendikden 2 ay sonra terk ettim.bi anda bırakılmıo malesef..sende ucuz kurtulmusssun canım ya.ne güzel üni bitirmişsin mesleğin var..bende çok istiyorum hedefimi tutturmayı..amiin allah razı olsun canım..doğru kişi daha fazla acı çekmeden bulur beni inşallaahh

canım hepsini bende yaşadım merak etme hem burda aşk acısı yaşamayan yoktur herhalde.

ve herkes yeniden sever. sevgi sonsuz bir duygudur. bi yerde bitmez kimsede kalmaz, aşkta öyle.. sen sadece onu unutmak istemiyosun. eger ilk ayrılıgınsa oyüzden de sanırım atlatamadın. onu unutmak istemekle bu durumu kabullenmekle başla. eger hala o mutlu ben neden degilim o beni neden böylece bıraktı falan diye düşünürsen ne ondan uzaklaşabilirsin ne de atlatabilirsin..

söz atmak nedir ? aile arasında olan bişey mi ?

X