yaşananları yorumlar mısınız?

Kalbinizin ağzınızda atma sebebi nedir? Bu deyimin anlattıklarınızla anlatımımızla alakası nedir?
Ama ben bi atasözü söyleyeyim konunuza uygun,Hızlı giden atın bku seyrek düşer.
Bi tane de ben diyeyim döte yakın yerden et yememeli... Bu samimiyet biraz fazla beni bozar

Artık bilmiyorum gerçekten olabilir. Sevgilimle aynı evde yaşarken de bildiği halde bir iki kere habersiz geldi çat kapı. sevgilim sonra ailesiyle konuştu bir daha habersiz gelmediler ama ben rahatsız hissetmiştim baya. Bizde de Cat kapı gelme huyu var ailemde yani en nefret ettiği şeydir. Normalde bu ay söz olacaktı ama olamadı. O kadar ısrar ediyor ki. Aramız da kötü olduğu için dedim bari kırılmasın. Benim annem de sevgilime karşı çok sınırı olan birisi değil. Kuzenimin nişanında bir baktım teyzem sevgilimin koluna girmiş bu bizim yeni oğlumuz diye mıncıklıyor Gerçekten nasıl bir ailem var ya kendi ailemden şikayet ederdim hep çok samimiler sınırları yok diye. Gittim aynı aileden bir tane daha buldum

Slav ırkı mısınız?

Kaç yaşındasınız? Biraz fazla takıyor ve her şeyden üzülüp sıkılıyorsunuz. Biraz rahat olun ama çok fazla içli dışlı olmuşsunuz. Mesafeli olsaydınız keşke.
24üm. İşte o mesafeyi koruyamıyorum

Ağırlığınca altın takacaklarmış hmmmm
ay ne boş yaptın ya. ağırlığımca altın takacak demedim ailemden fazla takacak dedim. Evet hem mezun olunca hem de doğum günümde hediye aldı. Ben mi dedim al diye.

Bu kadar şeye gerçekten takılıyor musunuz ?

Hadi ya bak bunu kacırmısım hımmm yemekler yapıp yedirmiş
Benim ona yapıp hizmet etmem gerekiyordu herhalde misafir olduğum için. İyi ağırladı demek için yazdım. Her şeye takılıp durmuşsun. Konumda saçma sapan muhabbet çevirip duruyorsun.

ay ne boş yaptın ya. ağırlığımca altın takacak demedim ailemden fazla takacak dedim. Evet hem mezun olunca hem de doğum günümde hediye aldı. Ben mi dedim al diye.
Evet evet konunun özetine bakınca hava atmaktan başka bir şey göremedim. Boş konuya boş cevap işte.

Benim ona yapıp hizmet etmem gerekiyordu herhalde misafir olduğum için. İyi ağırladı demek için yazdım. Her şeye takılıp durmuşsun. Konumda saçma sapan muhabbet çevirip duruyorsun.
Aslında ben durumu cok normal buldum. Kadın iyi bi kaynvalde ve sanırım samimi olmak seni tanımak istiyor. Anlatıkların cok güzel şeyler evet bıraz fazla samimi burda okudugumuz ya da kendimizde birer adet bulunan o bilindik kaynvaldelerden farklı ama ben mutlu olurdum şahsen. Senin tavrın ve kalbinin agzındq atıyor olması ağlamalar falan yersiz. Saçma sapan olan da senin ergen tavjrların.

Bir konu vardı sabah uyanınca kvsini kocası ile ortasında gören bir üye vardı. O geldi aklıma.
hahahhahahahhahahahab of güldüm bu gidişte herhalde gerçekten böyle bir sonla karşılaşacağım hiç şaşırmam yani. Valla ne yapacağımı şaşırdım. Kötü olsam dert iyi olsam dert ortası da yok. Sevgilim 13-14 yıldır ailesinden ayrı yaşıyor. o dedi annem seni sevdiği gibi beni sevmedi bazen diyorum bilerek mi yapıyor sonra yine diyorum neden yapsın ya hani böyle ideal ev kızı falan olsam anlarım . Anlam veremiyorum kvye. Anneme sorsan hiçbir sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…