yeni bir ay, sanırım bugünler yumurtlama dönemim...

E

EU1

Ziyaretçi
elimde değil stresliyim, yeni hamişlerin haberlerini alınca biraz rahatlama oluyor ama yok yok yine stresliyim, bu ay olsa bari artık :KK43: dua edin, beklemekten yorulduğumu hissediyorum bazen, bu ay gerçekleşse bu mucize...

serbest bırak kendini stres yaparsan olmas akışına bırak herşeyi bi bakmışın hamilesin rahat olmak lasım :) inş gusel haberi alırıs en kısa zamanda

ben yeni üye oldum siteye ama nezamandır yazdıklarınızı takip ediyorum. Hepimizde aynı sorunlar var beklemek insanı cok yoruyor bu kadar stresin olumsuz etkilediğini söylüyorlar ama elimizde değil o yüzden seni cok ıyı anlıyorum ama yınede bebeğimizi kucağımıza almak adına sakin olmalıyız

Bahar'cım bende 18+3 haftalık hamileyim, biz çocuk sahibi olmak istedik ama bu kadar cabuk olacagını hiç düşünmemiştim, yan demek istediğim rahat olmak çok önemli, ben olursa olsun tadındaydım bak hemen oldu, canım biliyorum zor ama rahat ol birazcık bak o zaman hemen olacaktır Allah'ın izniyle, çok güzel bi duygu hamişin duası kabul olurmus dua etcem sana, Allah sanada yaşatsın inşallah hemen bu ay yaşatsın da duyalım hayırlı haberlerini, hayırlı bebişler canım

Son düzenleme:
gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar, rhodora dualarını eksik etme, Allah sanada sağlıklı bir bebek, rahat doğum nasip etsin inş. teşekkür ederim tekrar... inş. benimle birlikte forumda bebek isteyen herkezin hayırlı haberlerini duyurabiliriz burda...

Bunları duyunca benım de moralim duzeldi. Ben de 2 senelik evliyim ilk başlarda ıstemedık ama sımdı keske korunmasaydık dıyoruz cunku ıstedıgın zaman cok daha zor oluyor. pekı insanlar hemen ayağa kalkma belinin altına yastık koy dus alma gıbı bazı onerılerde bulunuyorlar sen bunları yaptın mı
dogrumu bunlar

geçen ay eşime hissettirmeden bişeyler yapmaya çalıştım, ilişki sırasında belimi yüksek tutmaya çalıştım sonra eşim yanımdan gidince 5-10 dk. ayaklarımı yukarıda tuttum ama olmadı, eşimin yanında pek birşey yapamıyorum çünkü olur, zamana bırak, bak kızıyorum diyor :), bende kendi kendime stres yapıp, çözümler üretmeye çalışıyorum..

Aslında onlar bizden daha mantıklı yaklasıyorlar bu duruma bazen onlar kadar rahat olmayı ısterdım :)
Ama ben 3 aydır denıyorum her ay aynı stres ve bekleyıs hep ıcımde bu sefer hamıleyım hıssını yasıyorum bu da hamılelıgın en buyuk engelıymıs ama elde degıl bu gunler tam yumurtlama zamanın yıne basladı heyecanlarım

en iyisi stress yapmamak,bende 1.5senedir deniyorum ama surekli aklimda olunca hamile kalamadim.ins hayirlisi olsun diyorum.1 oglum war ve ona nasil hamile kaldigimi hatirlamiyorum bile:))

X