Yeni boşandım...

merry3535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2016
69
98
Kızımla üç gün tatile gittik bugün döndük. Baba tarafı ile de bayram geçirsin diye bugün de oraya gitti. Ben de yapayalnız kaldım şu an İzmir 'de. Haliyle herkesin planı var.Bu durumlar için ne yapmam gerek? Şehirden uzaklaşamıyorum kızım her an beni ozleyebilir diye ,çünkü daha çok yeni ayrıyız eski esimle

Son düzenleme:
Kızımla üç gün tatile gittik bugün döndük. Baba tarafı ile de bayram geçirsin diye bugün de oraya gitti. Ben de yapayalnız kaldım şu an İzmir 'de. Haliyle herkesin planı var.Bu durumlar için ne yapmam gerek? Şehirden uzaklaşamıyorum kızım her an neni ozleyebilir diye ,çünkü daha çok yeni ayrıyız eski esimle
Oncelikle hayirlisi olsun mutluluklar dilerim bundan sonrasi icin.

Ufaklik kac yasinda?

İzmir'de güzel bir otelde kafa dinleyin masaj sauna vs ertesi günde evinizde kafa dinleyin sahilde yürüyün kitap okuyun evde işlerinizi halledin illa bişey yapmak zorunda hissetmeyin bayram diye dinlenin kendinizle zaman geçirin

Kızımla üç gün tatile gittik bugün döndük. Baba tarafı ile de bayram geçirsin diye bugün de oraya gitti. Ben de yapayalnız kaldım şu an İzmir 'de. Haliyle herkesin planı var.Bu durumlar için ne yapmam gerek? Şehirden uzaklaşamıyorum kızım her an beni ozleyebilir diye ,çünkü daha çok yeni ayrıyız eski esimle
Gezin tozun keyfinize bakın siz annesiyseniz o da babası oradayken vicdan yapmayın aklınız kalmasın en son ne zaman tek eğlendiniz alın bir kitap self bir yere gidin bir kahve alın kitap okuyun herhangi bir mekana gidip bir iki bira için az gevşeyin rahatlayın

7 yaşında 1.sinif
Izmir'e 45 dk mesafede gidilebilecek tonla eglenceli tatil merkezi var, oralarda dinlenin keyfinize bakin. Hic mi birsey yapamadiniz Narlidere'ye termal'e gidin, Cesme'ye, Kusadasi'na gecin.

Yani kendinize dert aramayin Türkiye'nin en guzel sehirlerinden birindesiniz, ufaklik ozledim dedigi anda 1 saate gecersiniz yanina.

Bende gurbette yalnızım çalışıyorum hatta ☺️yaşadığım yerde hava soğuk iş çıkışı bir kafeye gitmeyi düşünüyorum kendime vakit ayıracam. Bunu yazdım çünkü yalnız değilsiniz☺️iyi bayramlar

1.gun evde temizlik yapin acin muzigi kendinizi yorun
Sonra guzel bi dus alip uyuyun
2.gun bi avm dolasin sonra yemek yiyin sinemaya girin
Cikista kendinize kahve ismarlayin
3.gun kuafore gidin sacinizda bir degisiklik yapin, sonra eve gelin pogaca pisirin kiziniz icin
Yani su an dusundum de ben boyle yapardim sehirde baska kimse yoksa 🌸

Bekarken yaptığınız ve evliliğiniz sırasında özlediğiniz şeyler vardır ya hani… işte onları yapın. Nelerden zevk alıyorsunuz? Bekarken neler sizi mutlu ederdi? Bunları düşünün ve bu bayram kendinize tüm bunları hediye edin.

X