Yeni evli çifte aile terörü

Anne babanız sizi ozluyor halinizi hatirinizi merak ediyor bunalacak bir sey yok, guzellikle soylersiniz yok yeterli degilse gercekten ozluyorlardir ayrica babaniza cok duskun degilsiniz gibi geldi yakinmalarinizdan( tabi kendinizi daha iyi bilirsiniz )ne anne babalar var bir bilseniz...
Babam bana çok düşkün bende onu çok seviyorum ama abartıyolar yakınmamım sebebi daha yeni evlendim bu kadar sık boğaz olmak bunaltıyor

sanki her iki tarafin aileside evlendiginizi idrak edememis. Telefonda öyle uzun uzun konusmaktan hoslanmayan biri olarak daraldim.

Benimkide hergün konusmak ister ama ben aramadigim icin oda beni aramiyo :)

sanki her iki tarafin aileside evlendiginizi idrak edememis. Telefonda öyle uzun uzun konusmaktan hoslanmayan biri olarak daraldim.

Benimkide hergün konusmak ister ama ben aramadigim icin oda beni aramiyo :)
Aynen idrak edemediler

Dokuzda aramanın nesi var ki? 11’e kadar arama yapılır, anormal bir durum yok bunda. Arkadaşlarımızı bile arıyoruz o saatlerde ya da iş için görüşmeler yapıyoruz.
Ben rahatsız oluyorum demekki . Size göre 11 kadar . Hergün akşam saatinde aramak ne kadar normal?

ahahaha yani o saatte aramak nedir adamın geldiği sıralarda, hayır belki hatun iple çekti adamın eve gelmesini ve gelince olanlar oldu, olamaz mı yani :KK70:

İşte ondan dedim yani o saatte arıyorlar madem bir keresinde iş üstüne denk getirsin öyle açsın telefonu :KK70:

Altı üstü arıyor, benimki de her gün ama her gün senelerdir annesiyle konuşuyor, asla sorun etmedim. Edecek ne var anlamadım, ben de her gün anneme geliyorum, evime gidince arayıp görüşüyorum. Kardeşimle de her gün haberleşiriz. Vefat söz konusu sonuçta belki güç buluyor, iyi hissediyor konuşarak.

Ben rahatsız oluyorum demekki . Size göre 11 kadar . Hergün akşam saatinde aramak ne kadar normal?
E normal yazmışım işte. Ailem ya da eşimin ailesi istediği saatte arayabilir, sıkıntı değil benim için.

Rahatsız oluyorsanız söylemelisiniz ilgili kişiye. O kadar büyütülecek bir durum yok, konuşarak hallolur.

Açmayın her aradıklarında. Sonrasında müsait değildim dersiniz onlar anlar. Zamanla da kabul ederler..
Her akşam sürekli biriyle ne konuşulur ki telefonda? Saçmasapan onu yedim bunu topladım onu bıraktımla geçecek bir konuşma.
Kv niye sürekli sizi arıyor ayrıca çok saçma..

Arayın konuşun her hafta gidin ne olacak diyenleri ciddiye almayın.
Yakındıkları zaman evlendim barklandım yetişkin bir insanım, kendi sorumluluklarım var. Sürekli birileriyle telefonda konuşamam veya her hafta başka bir evde zaman geçiremem işlerim var diyeceksiniz.
Çocuk olunca daha çok darlarlar torun muhabbetine bilginiz olsun..
Size de çocuk muamelesi yapmamayı öğrenmeliler..

Açmayın her aradıklarında. Sonrasında müsait değildim dersiniz onlar anlar. Zamanla da kabul ederler..
Her akşam sürekli biriyle ne konuşulur ki telefonda? Saçmasapan onu yedim bunu topladım onu bıraktımla geçecek bir konuşma.
Kv niye sürekli sizi arıyor ayrıca çok saçma..

Arayın konuşun her hafta gidin ne olacak diyenleri ciddiye almayın.
Yakındıkları zaman evlendim barklandım yetişkin bir insanım, kendi sorumluluklarım var. Sürekli birileriyle telefonda konuşamam veya her hafta başka bir evde zaman geçiremem işlerim var diyeceksiniz.
Çocuk olunca daha çok darlarlar torun muhabbetine bilginiz olsun..
Size de çocuk muamelesi yapmamayı öğrenmeliler..
Teşekkkürler en manalı yorumu siz yapmışsınız

Aynı şeyleri yaşamış biri olarak zamanla aramalar azalıyor. Tabi bu sizin tavrınız da baglı. Her aradıkları da açmayın. Daha sonra arayıp müsait degilim dersiniz.Her aradığında açarsanız, aramalar bitmez.

Ne alaka çocukluk
Bunu dert etmek, yalniz kalmak istiyorum diyememek çocukluk. Kaynanam ariyor daraldim, babam ariyor daraldim, bi yalniz kalamadik.🙄
E kalın, konuşun, uzaklaşın, mesafe koyun.
+Bu durumlara terör diyecek kadar dünyadan bihaber olamazsınız. Neler yaşıyor insanlar kaynanasi ile. Onlarin yaşadığı terör. Sizinki iletisimsizlik.

Demekki zorkiii buraya yazıp fikir almak istedim böyle söylersem üzülecek babam bunu biliyorum
Babanızı bizden iyi tanıdığınıza gore siz de biliyorsunuz ki ne oneri versek kırılacak üzülecek diye cevap vereceksiniz. Açık açık konusmak kırıyorsa hicbir oneri fayda etmez.

Bunu dert etmek, yalniz kalmak istiyorum diyememek çocukluk. Kaynanam ariyor daraldim, babam ariyor daraldim, bi yalniz kalamadik.🙄
E kalın, konuşun, uzaklaşın, mesafe koyun.
+Bu durumlara terör diyecek kadar dünyadan bihaber olamazsınız. Neler yaşıyor insanlar kaynanasi ile. Onlarin yaşadığı terör. Sizinki iletisimsizlik.
Benimki çocukluk değil onları kırmadan durumu anlatmak dışardaki insan değilki pat diye söyliyesin çocukluk diye nitelendiremezsiniz . Evet doğrudur daha kötü olaylar durumlar var herkesin derdi kendine benimkide benim gözümde bu şekilde .

Ben olsam " nefes nefese açar ay pardon müsait değildik yetişmedik " derim :KK70:

ruju da biraz dağıtacaksın falan :KK70:
şuh kahkalar kesin çözüm

Benim kp de böyleydi arar ne yapyırosunuz, evdemisiniz , nereye gittiniz ,nereden geldiniz, niye gittiniz , kaçta geldiniz ,

gerçekten bunaltırdı , bir kere eşimin tlf çaldı ben açtım geç saatti ne yapıyorsunuz dedi işimiz vardı baba dedim ,

biraz durakladı tamam kızım dedi , ders oldu o konuşma kendisine , bazı insanlara ders vermek gerekiyor ,

Benimki çocukluk değil onları kırmadan durumu anlatmak dışardaki insan değilki pat diye söyliyesin çocukluk diye nitelendiremezsiniz . Evet doğrudur daha kötü olaylar durumlar var herkesin derdi kendine benimkide benim gözümde bu şekilde .
Pat diye soylemek dedigin sey acik konusmak. Kaba kaba konusmayacaksin ki. Guzelce aciklayacaksin kendini. Dolayli yoldan anlasalardi anlarlardi zaten.

Benim kp de böyleydi arar ne yapyırosunuz, evdemisiniz , nereye gittiniz ,nereden geldiniz, niye gittiniz , kaçta geldiniz ,

gerçekten bunaltırdı , bir kere eşimin tlf çaldı ben açtım geç saatti ne yapıyorsunuz dedi işimiz vardı baba dedim ,

biraz durakladı tamam kızım dedi , ders oldu o konuşma kendisine , bazı insanlara ders vermek gerekiyor ,
Hic evlenmemis gibi davranabilen insanlara şaşıyorum. Cok iyi yapmissiniz.

Allahtan ne işiniz vardı diye sormamış ahahahah
ama çok eğlendim çok iyi olmuş

X