Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

14 ten sonra göreceğim demek kiloları istemiyorummmmm.bi Ebru şallı olasım var da nerdeeee?

Merhabalar ben de 3+6 günlük hamileyim. Karatay diyeti ve diyetsyn kontrolü ile 3 ayda 13 kilo vermistim daha önümde vermem gerekn kilo vardı aslnda. Şuan 85 kıloyum. Ben de diyetsyne devam edecgm ve sağlıklı bir hamilelk geçirmek adına sizlerle olmak isterm. Hepimiz sağlıkla inşallah evlatlarımızı kucağımiza akalın

aslında hiç yemiyor değilim ama kendim pişiremiyorum. Dolayısıylada hep sebze ve çorba yapasım geliyor. Balığı çok severdim onuda ilaç gibi yiyorum. Belkide az alıyoruz

Bu tez bende tutmadı canım :) erkek bebek bekliyorum. Kızıma hamileyken öyle çok sevdim eti yedim ki 8 aya kadar hiç kan değerim düşmedi bile

Hafta 24 gecen hafta 56.2. Guncel 56.4
süpersin ya

Turşu çok faydalı canım doğal probiyotik bende bayılıyorum. Ayrıca şöyle bir şey varmış anne hamileyken probiyotik açıdan zengin beslenirse bebek te gaz problemine pek rastlanmazmış

kanın iyi çıkmış ama ferritin için kan ilacını kullanmalısın.
yoksa çok halsiz ve güçsüz olursun.
kan ilacını kullanmaya neden korkuyorsun ki?
kendi doktorunun sana verdiği hiçbir ilacı içmeye çekinme.
asıl içmemek yerine yan yöntemlere başvurursan sıkıntı olur.

hadi inşallah :)

Kizlar dun aksam sicak limonlu su yapmistim suan etki etti sanirim yeni uyandim ve tekrar tartildim 69.4 ciktim musadenizle bu rakami girmek istiyorum

7.aydan itibaren kilo alınır tezi sanırım doğruymuş.
kilomu çok bulmuyorum boyum çok uzun olduğu için ama umarım abartmam.
72 ile bu maratonu tamamlamayı nasip etsin Rabbim.

Hafta 24 gecen hafta 56.2. Guncel 56.4
Masallah sana cok iyi gidiyosun canım bak gecen gece de yeyip kacamak yapmistin oysaki valla cok sevindim 200 gr aldigına

Balik.yaği kullaniyomusun balık cok onemli malesef bendecok.sevmiyorum ama vitamini aliyorum

Geçen hafta 62iydi sanırım.
Bu hafta 61.8
Hafta 19
Ooo masallah eksi 200
Hoşgeldin canım sonunda aramiza diyetisyen kontrolunde biri katılıyor bilgi ve tecrübelerini bizle paylaşirsan çok sevinirim
Canim bende kabızlik çok.fena kan ilacıda kabizlik yaoiyo diyor herkes daha ileri gitmesinden korktum ama dun bi yazi okudum demir.eksikligi de kabızlık yaparmiş bugun.şurup seklinde.olana baslayayım diyorum bakalim insallah korktugum gibi olmaz

kızlar tavuk yiyen var mı aranızda? sadece 1 kez yedim 4 aydır ya antibiyotikli hormonlu deniyor diye. ama yemek yemeğe her gittiğimde cnm deli gibi çekiyor ya
Ben yiyorum canim bi tanidigimiz tavuk çiftliklerini gezmiz sartlara en uygun kesen binyer varmis burdan yazmamda sakinca var mi bilmiyorum da erbilic dedi hemde islami usullere kesiliyomus gozumle gormedim tabi ama digerleri icinde yine en iyisi o dedi. Bizim kasapta satiliyo allahtan kalca malca ne varsa siparus ediyorum çünkü sadece et yiyemiyorum

o ilaçların herkese etkisi farklı canım benim.
benim kullandığım ilaç da beni cır cır yapıyor mesela.
sen ilacını iç ama kabızlık için önlem olarak da ona göre beslen.

sağlıkla doğsun inşallah hoşgeldin canm

Kızlar onumuzdeki 2 gun liste paylasmıycam tarti ya da cikmiyorum her hafta boyle yapmaya basladim hem kendime tatil veriyorum cokda abartı bi kilo gelmiyor çok sükur yanlız eşim akşam yemeğe cıkalim diyor ben korkuyorum yaa korkumdan tamam diyemedim

Evet canim yaa. Kilo alimim baya bi yavasladi. Azar azar geliyor artik. Insallah Boyle de devam eder.

Bak senin de kilo alimin yavaslicak canim. Hizli basladik. Kilo dengelicek kendini insallah. Probiyotik beslenmenin bebege faydasini bilmiyordum. Bol Bol yerim artik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…