Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kizlar birazdan kilolari guncellemeye baslayacagimm.

Bu yeni surumu bende begenmedim hatta uygulamayi silip tekrae yukledim belki eski haline doner diye :KK70:

Bende annemdeki tartiya ciktim ama eksik tartiyo dedi annem tam bilemediğim icin kilo bildirimi yapamicam.

Son olarak hala wc ye cikamadim bol su ve komposto iciyorum ama artik korkmaya basladim :KK43:

Kizlar birazdan kilolari guncellemeye baslayacagimm.

Bu yeni surumu bende begenmedim hatta uygulamayi silip tekrae yukledim belki eski haline doner diye :KK70:

Bende annemdeki tartiya ciktim ama eksik tartiyo dedi annem tam bilemediğim icin kilo bildirimi yapamicam.

Son olarak hala wc ye cikamadim bol su ve komposto iciyorum ama artik korkmaya basladim :KK43:
Korkma canim dr una sorup duphalac içebilir sin ama dra sor önce ben 2. De cikamamistim meyve suyuna katilan bi toz icmistim adını hatirlamiyorum bu arada bebekle nasılsınız kardeşi kiskandi mi ?

Korkma canim dr una sorup duphalac içebilir sin ama dra sor önce ben 2. De cikamamistim meyve suyuna katilan bi toz icmistim adını hatirlamiyorum bu arada bebekle nasılsınız kardeşi kiskandi mi ?
Yani bazi huylarinda degisiklikler oldu. Ilgiyi kaydirmamaya calisiyorum ama zor oluyo tabi..

Sabah : 1 dilim uzun tam buğday ekmeği arasına beyaz peynirli,1 çeri domatesli tost,1 haşlanmış yumurta,6zeytin,çay
Ara :soda,şade Türk kahvesi
Öğle : 1 kase mercimek çorbası
Akşam: 1 porsiyon istavrit kızartma,bol yeşil salata,çay

Bu hafta dikkat edemedim canım haklısın, geçen hafta da sağlıklı beslendim aldım bu hafta özel dikkat edeceğim ekmek zaten düşkün değilimdir 3 öğün olmasa aramam iki gündür akşam soda süt içiyorum meyve gündüz yiyorum. Canan hocanın kitabını bulmaya çalışayım ben sağol tavsiyelerin için bu hafta öyle yapayım bakalım
Ayy ikizmiş ama senin yaaa e çok normal sen bizlerden daha fazla alcaksın ztn :)

Kahvalti, Iki haslanmis yumurta
Ogle, bir tabak kapuska ve yogurt
Aksam, balik(levrek) ve Bol salata
Arada kucuk bir muz ve mandalina. Az oncede kucuk bir cikolata yedim. Bol bol su iciyorum. Gunum tuvalette gecti resmen :KK70:

Kahvalti, Iki haslanmis yumurta
Ogle, bir tabak kapuska ve yogurt
Aksam, balik(levrek) ve Bol salata
Arada kucuk bir muz ve mandalina. Az oncede kucuk bir cikolata yedim. Bol bol su iciyorum. Gunum tuvalette gecti resmen :KK70:
Cok az degil mi ben normalde bile bu kadar az yemem :) kilom 57 cok degil yaniona ragmen en a, 1500 kalori alırım:)

Sabah : 1 küçük dilim tam buğday ekmeği,3 çeri,2 kibrit kutusu beyaz peynir,10zeytin,3/4 haşlanmış yumurta
Öğle:5-10 patates kızartması,oğlandan kalan külah dondurmayı bitirdim.
Akşam : 1 porsiyon iskender,Türk kahvesi
Ara: soda içeceğim.

Cok az degil mi ben normalde bile bu kadar az yemem :) kilom 57 cok degil yaniona ragmen en a, 1500 kalori alırım:)
Yaa kilom gene artti birden bi de odem yapmaya da basladim. Bi kac gun Boyle devam edicem. Ekmek, makarna pilav falan yemicem. Bi bakayim fark edicek mi. Gerci normalde de cok fazla yemiyorum.

X