Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Sabah : 1 uzun dilim tam buğday ekmeği arasına inçe peynir,1çeri,yarım salatalık.
Öğlen : 2 tane çeyrek yufkadan ıspanaklı-lorlu gül börek ve çay
Ara :2 kayısı,5 kan üzümü sade Türk kahvesi
Akşam : 1 ıspanaklı gül böreği,kefir
Ara : 1 kase çilek

Valla inş dediğim gibi olur canım.yalnız benim anlamadığım şu: bunda o kadar gayret ettin 4kilo fazlan kaldı.diğerinde de uğraşmamıştın yine 4kilon vardı.eeeee ne anladım ben bu kasma işimden?
Beyhude bir çabaysa bizimki salalım gitsin.
Aynen öyle valla cok sinir bozucu degil mi bildigin 9 ay ac gezdim

İşte aynen sinirim bozuluyor böyle olmasına.çok anlamsız uğraşmam ikisinde de aynı olacaksa...
Zaten 27 desin 30 dan sonra cok da büyük bir artış olmaz yesende olmaz ve 30. Haftadan sonra sana onerim bebege gidecek gidalari bol bol ye kilo yapsın anne yiz işte benim kız minyon oldu acaba cok cok yeseydim boyle olur muydu hayir olmazdi daha kilolu olurdu zannımca neyse benim ki gecti

Kuzum emzirmiyorum mamayla besleniyor kızım sma gold mama kullanıyorum (anne sütüne en yakın mama) gaz sancısı içinde bitkisel iki tane ilaç kullanıyorum bu ayın 14 unde 3 ayı doldurucaz..sizlerde ne var ne yok vallahi özledim hepinizi..
Maşallah sizede

Ay evet cnm ama yememe rağmen kg olarak pek artmiyorum cok garip 2. Trimester da bu yedigimin yarısını yiyordum her hafta kg alıyordum
Normal düzene girmişsin işte normalde de bizim yemelerle kilo alınmaz yani de nasıl oluyorsa sisiyoruz😂

Diş degildir canım ama diş etinegeliyor olabilir 3. Ayds başlar o haller herseyi agzina sokar bi de dış dunyayi agziyla tanır miş bebekler ..demek sizde bizim gibi kucak kuşu oldunuz o kadsr cok yordu ki beni anlatamam agliycam şimdi ayy şu zor haftalar bi geçse de zevkli kısımlara gelseydik
Senin kokuna ihtiyacı var annesi napsin kuzucuk gerçekten sadece onunla ilgileniyo olsan çok yorucu olmazda işte o da imkansız

Diyetisyenm 8 kilo dedi doktor hiç alma dedi 😁 ben de o yüzden çok dikktlym ama göbeğim çok oldu birden ağırlaştım gibi alışverişe çıktım 1 mağazada aşırı yoruldum
Senin bebiş erkekmi canım arkadaşımla aynı haftadayiz aldığımız kilo da aynı onun erkek göbek basketbol topu da ilk onun çıktı çok tatlı geliyor bana benimki kız yana genişleyerek buyuyo benimkide

Günaydın kızlar
C charla canım ciktinizmi hastaneden nasıl gidiyor
Kahvaltı
2yumurta peynir zeytin salatalık domates bi parca ekmek 3 parmağım büyüklüğünde
Ara 3 kaşık yulafa biraz kahve tarçın labne bal katıp tatlı ihtiyacımı karşılamaya çalıştım
Ara 2 kucuk kurabiye kahve
Ara fındık ceviz kayisi
Aksam yarım kase şehriye çorbası 1 tabak kıymalı kabak yemeği pisirken kiymasından azıcık ekmeğe koyup yemiştim birde
Ara 5-6 kaşık süt receli

Canım anldm karnın çıkmamış 😂😂 sagol moral oluysn sonunu nasıl getrgmzi Allah bilir ben eşim annem sagolsn elimi hiç bir işe surmuyrm yormuyrm senin gibi kendimi😉duzenli yurys yaptgmdan şükür hiç bir yerimde ağrı yok ama kalabalık ortamda aşırı bunalyrm gobegimle 😉
Ay bnm karnım kocaman 😬ve ben mutluyum bundan. Sonuçta o bi hamile göbüşü ve çok minnoş. 3 kg aldım hepsi göbüşte ve memişlerde ☺️☺️ Göbüşlerimizi sevelim kuzular. Doğurunca da srvelim onlar bizim yavruları taşıyor çok zor görevi var. 🥰

Acaba boşuna mı kasıyorum kendimi?naparsam yapayım haftada 1 kilo geliyor.az evvel tartıldım 57.2.şaka gibi.cuma 56.4tü.bı gidişle 12 kilo ile bile bitiremem ben.oğlumda hiç kısıtlamadım 16aldım,ne rahattıııı beeeaaaa.
İlk oğlumda 17 den sonra iştah acıcı kullanıp haftada 1 2 alıyordum sonuçta 20 kilo ile bitirdim:) bu sefer hiç bişey kullanmicam 10 12 hedefim :)

Senin bebiş erkekmi canım arkadaşımla aynı haftadayiz aldığımız kilo da aynı onun erkek göbek basketbol topu da ilk onun çıktı çok tatlı geliyor bana benimki kız yana genişleyerek buyuyo benimkide
Nasıp olursa erkek canım bu zamana kadar hamile oldgm bile anlaslmyrdu aslnda birden yukarı doğru büyüyünce şaşırdım anneme kalsa 5. Ay bitck az bile diyor ama 😁

Ay bnm karnım kocaman 😬ve ben mutluyum bundan. Sonuçta o bi hamile göbüşü ve çok minnoş. 3 kg aldım hepsi göbüşte ve memişlerde ☺️☺️ Göbüşlerimizi sevelim kuzular. Doğurunca da srvelim onlar bizim yavruları taşıyor çok zor görevi var. 🥰
Ben aslnda birden göbüsum cikinca şaşkınlık yasyrm acaba bu haftalarda normal mi diye 😂😂 aynaya bakip bakıp duruyrm şimdi burda mı yaa diye ki hala inanmyrm içinde bebeim var diye. Ilk annelik böyle mi oluyor 😍😍

Kahvaltı: İki lokmalik ekmek,üzeri tereyağı ve lor peynir-sekersiz çayla
Öğle: 1 sahanda yumurta lorlu, 2 dilim ekmek,yarım domates ve 7 zeytin
Akşam yemeği: 1 tabak barbunya,2 kaşık pilav, salata ve çok az yoğurtla

Meyve olarak bir yeşil elma ve bir kivi,bir bardak süt ara atıştırmalıklar.💃

Nasıp olursa erkek canım bu zamana kadar hamile oldgm bile anlaslmyrdu aslnda birden yukarı doğru büyüyünce şaşırdım anneme kalsa 5. Ay bitck az bile diyor ama 😁
Bak bmkide erkek ondan mı öyle göbüş olduki? Kızımda yayvandı totodan şiştim çok. Bu 14 e kdr yoktu sonra bi anda top oldu şimdi kocaman

Ben aslnda birden göbüsum cikinca şaşkınlık yasyrm acaba bu haftalarda normal mi diye 😂😂 aynaya bakip bakıp duruyrm şimdi burda mı yaa diye ki hala inanmyrm içinde bebeim var diye. Ilk annelik böyle mi oluyor 😍😍
Geçen bende haftamı okuyorum rahim göbek deliğiniz seviyesine ulaştı diyordu. Hee dedim oralarda bi yerde demek ki. Arada minik hareketler hissediyorum ztm de bugün bankoya yaslanmıştım rahatsız oldu herhalde. Bi anda itekledi ben şok 😂 çünkü göbek deliğinin de bi 4 parmak üstüydü. Oralara ne ara çıktın dedim 🥰🥰 ilk gibi heyecanlıyım ben yaaa😍

X