Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Günaydın kızlar bugün hedefim 1200 kaliteli kalori dün pogaca kurabiye falan yaptım 5 6 tane poğaça 10 tane kurabiye rahat yedim ama 1 lokmalıktı kendimi avutayım. Sabah kahvaltıda patates kızartması vardı hep annemle oğlumun yüzünden onuda yedimbunlara dahil ekmek kek kabak dolmasıda var. Evet hepsini ben yedim çüş diyebilirsiniz

kızlar merhaba son 1 ay da kac kilo alırım sizce..

yürüyus yaptığım parkta bir sürü sokak köpekleri var dun yine bir çocuğa saldirip bacağından ısırmış artık yürüyüş yapamicam
.zaten korkarak gidiyordum.ne yapcam bilmiyorum

Ayyy yazık ya çocuklara. Aman diyim boşver çıkma. Bişi olsa şimdi o halinle durduk yere kuduz aşısı olcan. Onu geçtim yaralancan ve korkcan. Şu sokak köpeklerinin çoğalma olayına bi çözüm bulunmalı ya baya baya abartı arttılar. Çete gibi geziyorlar sürekli hav hav hav bağrınıyorlar yürünmüyor sokaklarda

Son bir ayda bence en fazla 2 kg alırsın gibi geliyor. O da bebiş kilo alcak diye çoğu

birde ankaranin en nerkezi en işlek caddesi düşünün..
evde iyice hantallascam offf yaaa ...keske hepsi toplansa biyerde yada ne bilim bi caresine bakılsa

Beni de ekler mısınız:) 7 hafta 60.50 kg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…