Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Nefes alamadığım için KBB ye gittim bugün.10tane iğne,bitiminde de antibiyotik verdi.enfeksiyon çok ilerlemiş.bebeğe zararı olur dedi.kadın Doğum dr mada sordum,problem olmaz dedi ama gene de içim rahat değil.inş sorun olmaz.
Canım çok geçmiş olsun ya çok kötü kapmissin hemen atlatmaya bak kullanip hamilelikte kullanılabilen antibiyotikler var idrar yolu enfeksiyonu için bile birçok kişi kullanıyor

Kızlar geçmiş olsun. Aman diyim ilaç bazen mecbur kalınıyor yapcak bir şey yok. Enfeksiyon daha kötü bebiş için. İki doktor da tamam dediyse ztn bişiciknolmaz cnm

Dün akşam bulgur ve tavuk sote
Salata
Yoğurt yedim . Bu akşam da aynı menü var

Şimdi kahvaltıda
Domates salatalık biber doğrayıp üstüne lor döktüm. Zeytinyağı ile miss.
2 yumurta ve zeytin tabiki☺
Bir tane de şeftali
Senin bu menuyu begendim. Ben de denemeliyim.

Ben de sabah yarim dilim ekmek 4 zeytin ve haslanmis yumurta ve yarim barxak cay ile yaptim kahvaltimi.
1 haftadir vitamin kullanmiyordum dun gidip aldim basladim bu sabah decevitime. Ara ogun olarak ayran getirdim yanimda onu icecegim

Senin bu menuyu begendim. Ben de denemeliyim.

Ben de sabah yarim dilim ekmek 4 zeytin ve haslanmis yumurta ve yarim barxak cay ile yaptim kahvaltimi.
1 haftadir vitamin kullanmiyordum dun gidip aldim basladim bu sabah decevitime. Ara ogun olarak ayran getirdim yanimda onu icecegim
Dene valla inanılmaz tok tutuyor. Öğlenleri kefir içebilirsen daha doyurucu hem varsa kabızlığı da giderir. Yanına ceviz badem meyve gibi şeylerde ekleyebilirsin. Afiyet olsun cnm

100 gr verilmiş demekki bu hafta dikkat edilmiş 👍🏻👍🏻👍🏻👏👏
Dikkat edildi ama haci seriften patlican ve ceviz tatlisi da yendi! Ama az yedim 1 gun 1 patlican birgun 2 ceviz o kadar.
Kilo cok almak istemiyorum. Cok ac da kalamiyorum tansiyonum dusuyor. Normalde dusuk zaten. 1 öğünü geciktirsem veya suyu az icsem.8.5 oluyor ve ben halsiz kaliyorum.

Kiz sen zayifladin mi? Masallah. Herkes bana cok kilo aldin diyor. 6 kilo aldim ama daha mi cok duruyor bilemedim.
Bu arada avokadoyu nasil tuketiyorsun tarif verirmisin. Sade sevmedim ben.

Taşınma sürecinde 5 günde 1,5 kg alınca dikkat ettim 2 haftadır ağzıma şekerli unlu bişi girmedi cnm ondan gitti. Sanırım ödemdi. Bi anda o kdr gelmesi çok normal diil. Bende tam 6 kg almış oldum aynı haftamızda senle.bence normal yani. Her yerde 25. Haftaya kdr 5 kg alınmalı yazıyor. İdealdeyiz yani.
Avakado ya gelince iyice yumuşayana kdr bekliyor evde. Sonra tamamını çıkarıp içine bol limon sıkıyorum. Dukan ekmek yapıyorum ya ben ona sürüp üstüne de peynir koyuyorum. Muzla kakaoyla karıştıran da var. O zmn puding gibi oluyormuş. Denemedim ama denicem☺️

Dikkat edildi ama haci seriften patlican ve ceviz tatlisi da yendi! Ama az yedim 1 gun 1 patlican birgun 2 ceviz o kadar.
Kilo cok almak istemiyorum. Cok ac da kalamiyorum tansiyonum dusuyor. Normalde dusuk zaten. 1 öğünü geciktirsem veya suyu az icsem.8.5 oluyor ve ben halsiz kaliyorum.

Yok yok ztn gebelikte aç kalınmamalı. Ben hep yanımda kuruyemiş taşırım be olur ne olmaz diye. Taşı sende

Yok yok ztn gebelikte aç kalınmamalı. Ben hep yanımda kuruyemiş taşırım be olur ne olmaz diye. Taşı sende
Kuruyemiş karisimim saklama kabimda ve yanimda zaten. Her sabah yumurtami da tasiyorum. Ayran veya yogurdu da duzenli tuketiyorum. Et olayi sıkıntı bende canim onu istemiyor.
Dukan ekmegin tarifini de verir misin.
Sabahlari musli yogurt karisimi yemeyi dusunuyorum aralarda daha gidip alacagim.

Bravo canım 2 haftadır çok iyisin birde kilo vermissin
Saol tatlımmm. Valla iki hafta hiç zorlanmadım. Ama şu sıralar bi her şeyden canım istiyor. İsterse çok yerim artık. Arada durdurmayı bilince o da problem olmuyor. Canım tatlı istemesin de o yeter

Kuruyemiş karisimim saklama kabimda ve yanimda zaten. Her sabah yumurtami da tasiyorum. Ayran veya yogurdu da duzenli tuketiyorum. Et olayi sıkıntı bende canim onu istemiyor.
Sabahlari musli yogurt karisimi yemeyi dusunuyorum aralarda daha gidip alacagim.
Ben 1 paket musli aldım kellogsun ki nasıl lezzetli 2 günde yedim bitirdim ve çokta kalorili😅 bidaha da almadim

Cnm tadı pek güzel olmasa da tok tutuyor diye yiyorum onu. Yulaf kepeği (ezme değil aman) ile yapılıyor. Bir haftalık yapıyorum ben. 14 kaşık yulaf kepeği, 14 kaşık yoğurt, 2 yumurta biraz dereotu( tercihen) kabartma tozu ya da karbonat limon farketmiyor. Çırp. Bu haftakini yağlı kağıt serilmiş fırın tepsisine yaptım. Kabarmıyor çok zaten. İncecik yaptım pişip soğuyunca kestim. Tost ekmeğim olmuş oldu☺️ Kaşar koyup tost yaptım makinede. Bundan sonra tepside yapcam açıkcası

Boğazım,kulağım ağrıyor,burnum ve genzim tıkalı.siyah burun akıntım var🤒maden ocağında işçi gibiyim.akıntıdan boğazımda burnumda tıkanıyor,mümkün değil nefes alamıyorum.ıhlamur,bal,zencefil,okyanus suyu ile 3 aydır idare ediyordum.bi azalıyor bir artıyor.
Siyah akıntıyı ilk kez duydum. Neden oluyor acaba. Çokkk çokkk geçmiş olsun canım, tez zamanda atlatırsın inşallah :KK43:

X