Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

benide alın listeye 🙈 17+3 baslangıc 58 şimdiki 59.2 boy 167
Hoşgeldin cnm. Eklerm tabi. Her cuma mutlaka bildirim bekliyorum. Mazeret olmadan iki hafta boyunca bildirim yapılmadığında listeden çıkarıyorum. Bir de sadece cumaları değil günlük de girip menülerini paylaşırsan seviniriz. Ona göre hepimiz hatalarımızı görüyoruz veya iyi yaptıklarımızı. Öyle şeyler işte☺️☺️

Günaydın kızlar
32. Hafta
Güncel 69,6
Bende 400 gr almışım şükür normal bir alım oldu. Her hafta 1 kg görmekten bıkmıştım. Bu hafta dikkat etmeye çalışcam haftaya cts kontrolüm var. En son doktorda 67 ydim. Beklentisi en fazla 69 dur doktorun. Ayda 2 kg dan. Bari haftayaya almamış olayım. Hadi hayırlısı

sabah; 1 yumurta, domates salatalık peynir zeytin roka dereotu maydanoz, 1 bardak süt

ara; türk kahvesi, 1 minik kase sütlaç, sonra maden suyu

ögle; 3 biber dolması, 3 dilim karpuz (içim yanıyorrrduuuu)

akşam; yarım lahmacun, 2 dilim karpuz
yemekten sonra maden suyu

ara; 1 kase kiraz, 1 bardak süt

Kizlar bu arada S Shewolf15 te dogum yapmis gozuaydin olsun inşallah bebislerde kendiside cok iyidir
ciddi misin hiiiç haberimiz yok, profilinde de mesajlarda yazmıyor doğum yapacağı filan, ay sonuna doğru bekliyorduk. sağlıkla doğmuşlardır inşallah.. S Shewolf15 canım, hayırlı evlat olsunlar. girince yaz mutlaka nasılsın, nasıl gecti, bekliyoruz..

ciddi misin hiiiç haberimiz yok, profilinde de mesajlarda yazmıyor doğum yapacağı filan, ay sonuna doğru bekliyorduk. sağlıkla doğmuşlardır inşallah.. S Shewolf15 canım, hayırlı evlat olsunlar. girince yaz mutlaka nasılsın, nasıl gecti, bekliyoruz..
Evet canim iyilermis temmuz annelerinde bi arkadasi paylasti ordan haberim oldu kendisi yazmadi henuz sirada sen varsin artik :)

Hoşgeldin cnm. Eklerm tabi. Her cuma mutlaka bildirim bekliyorum. Mazeret olmadan iki hafta boyunca bildirim yapılmadığında listeden çıkarıyorum. Bir de sadece cumaları değil günlük de girip menülerini paylaşırsan seviniriz. Ona göre hepimiz hatalarımızı görüyoruz veya iyi yaptıklarımızı. Öyle şeyler işte☺☺
tamamdır. 😇 gece bildirim yapıcam

Kahvaltı
Sütlü kayısılı mısır gevreği
Öğle
Kabaklı peynirli omlet
Ara15. 30
Seftali
yogurt
Aksam 18.00
Haşlama yapıyorum.
Bugün tatlı birsey yemeyecegim mesela dondurma 🙈
Bu arada öğünler arası ne kadar vakit olmalı?

Kahvaltı
Sütlü kayısılı mısır gevreği
Öğle
Kabaklı peynirli omlet
Ara15. 30
Seftali
yogurt
Aksam 18.00
Haşlama yapıyorum.
Bugün tatlı birsey yemeyecegim mesela dondurma 🙈
Bu arada öğünler arası ne kadar vakit olmalı?
onu kendi düzenine göre ayarlayabilirsin. erken kahvaltı yapıyorsan 10.00 ara öğün. öğle yemeğini 12.30-13.30 gibi yiyorsn 15.00-15.30 ara öğün gibi. genelde diyetisyenler de bu şekilde veriyor. bu arada o mısır gevrekleri katkı maddeli canım. sağlıklı değil aslında. yulaf, kuruyemiş, yogurt ya da süt ve meyvelerle kendin hazırlayabilirsin. çoook daha sağlıklı.

onu kendi düzenine göre ayarlayabilirsin. erken kahvaltı yapıyorsan 10.00 ara öğün. öğle yemeğini 12.30-13.30 gibi yiyorsn 15.00-15.30 ara öğün gibi. genelde diyetisyenler de bu şekilde veriyor. bu arada o mısır gevrekleri katkı maddeli canım. sağlıklı değil aslında. yulaf, kuruyemiş, yogurt ya da süt ve meyvelerle kendin hazırlayabilirsin. çoook daha sağlıklı.
Biliyorum cnm da hiç cnm hazırlamak istemedi. Kırk yılda bir yiyorum ztn

X