yeni hayata 15 kilo kala...

pasilla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2016
4
5
26
Üye olmadan bu siteyi 1,2 aydır takip ediyordum.ilgimi çeken başlıklar hep 'kilo' başlıkları oldu.şimdi de başarı öykülerini okuyordum ve,'neden olmasın' diyerekten üye olup bu günlüğü açmaya karar verdim.

şimdiye kadar fazla olmasa da kilo alıp vermelerim oldu.en başarılı olduğum dönem de 82 kiloydum.82'den 65'e indim ve şuan 70 civarlarındayım.belki daha fazladır,çünkü tartılmadım.

boyum:1.65cm.
kilom:70
beden:42,44 arası.
hedef kilom:55

bağlı kalacağım bir diyet listem yok,kalori hesabı yapmaya çalışacağım.
kalori hesabını buraya yazamasamda yediklerini yazacağım.
spor ile destek vereceğim bu diyete.

sırf kilom yüzünden hayatı yaşayamıyorum,kendime güvenim yok.
artık bu kabus bitsin istiyorum,yaz aylarına 55 kilo olarak girmek istiyorum.

bu arada,sadece günlük değil,kendi kendimi motive etmek için yazılar yazacağım ve resimler ekleyeceğim.

kilosu benimle aynı-hedefi-aynı olanlar günlüğüne katılabilirler.

kendime soruyorum '70 kilodan memnun musun?' tabi ki hayır.

Bismillahirrahmanirrahim.
Allahım sen azim ve sabır nasip eyle...

bugün regl oldum,ağrılarımdan dolayı tempolu spor yapmayacağım.
kahvaltım : IMG_20160111_110901.jpg

hadi bakalım. umarım başarılı olursun, Allah bahtını açsın :KK68:

vermek istediğimiz kilo sayısı hemen hemen aynı buarada :)

çok saolun,inşallah sizde başarırsınız.
peki diyet yapıyor musunuz.? :)

Diyet değil de az yiyorum. Mesela akşam yemeğini az önce yedim. 1.5 kepçe tarhana çorbası ve havuç salatası yedim. Karnım toktu zaten cünkü tüm gün su içiyorum. Bide spor yapmaya calısıyorum bi şekilde

Gibi şeyler işte:))

Bol şans canım takipteyim. Boyumuz aynı 77 kiloyum ben de kasimdan beri diyetteyim. 90 la başladım. Ilk etapta 60 olmayı hedefledim. 17 kiloCUK zorum kaldi bol şans tekrar:KK19:

Bir de google play de fat secret diye bir program var. Onu indirebilirsin. Diyet günlüğü tutmaktan kurtuldum. Kalori hesabı da yapıyor hem

X