Yeni iliskimde olan terbiyesizlik soktayim..

Eski konularima bak istersen evet psikolojimi bozdu zaten son 6 ayimiz kotuydu o iliski 6 ay once bitmisti aslinda. Giderim olur psikologa. Sende gorgu kurali almamissin demekki dusunsene 3 kisi yemek yiyo onunde ve sana sormuyolar bile ya sormuyolar??!!

baktım 9 eylülde nişanlım demişsin seviyorum demişsin 1 ay önce yani. sormazlarsa sormasınlar sen zaten bi onunla bi öbürüyle konuşmuşsun ciddi bi ilişki değil ki sanki yıllardır sevgilisin de seni düşünsün istiyosun

Ben anlattıklarından şu izlenime kapıldım. Hemen herkesle kolayca ilişkiye başlayabilen, erkeklerle hemen muhabbete giren, ağırbaşlı olmayan, her ekleyeni onaylayan, karşıdaki erkeklerin gözünde kolay elde edilecek basit kız görünümündesin. Onlara da öyle bi izlenim verdiğini düşünüyorum. Bence biraz kendine çeki düzen vermelisin.
Bi süre erkeklerden uzak dur, kendine yönel, kendini geliştirecek aktiviteler yap, gerçekten güçlü ve ağırbaşlı bi duruş sergile.
Bırak öyle bi ortamda tanıdığın birisi sana ulaşmak için çabalasın, bırak peşinden koşsun, iki kelimeni duymak için uğraşsın. Hemen atlama öyle. Bunları da emin ol kötü niyetle yazmıyorum gözardı etme sakın.

E niye onların ısmarlamasını bekledin ben onu anlamadım paran mı yoktu? Açsan gidip kendine yemek alsaydın, otururken de "İnsan nezaketen bir aç mısın diye sorar, neyse ben aldım artık" diye laf soksaydın illa onların alması gerektiğini düşünüyorsan. "Suriyeli çocuklar" gibi beklemeni gerektirecek bir durum yokmuş ortada. Kendini durduk yere komik duruma düşürmüşsün ve evet, seni alaya almışlar. Senin mavi boncuk dağıttığından haberleri var yani. Ben yerinde olsam kendimi bir süre nadasa bırakırdım böyle ergenus ilişkiler yaşayıp kendimi rezil duruma düşürmektense.

Kusra bakmayın ama hak etmişsiniz. Ne istediğinizi bilmiyorsunuz. daha 1 ay önce seviyorum ediyorum nişanlımı de hooop! 1 haftaya başkası. Çok tutarsız ya. Böyle insana böyle birisi. Bence gidin konuşun özür filan dileyin tamamlamışsınız birbirinizi. Hem zaten daha okuyormuşsunuz ne mantık evliliği yahu?

E niye onların ısmarlamasını bekledin ben onu anlamadım paran mı yoktu? Açsan gidip kendine yemek alsaydın, otururken de "İnsan nezaketen bir aç mısın diye sorar, neyse ben aldım artık" diye laf soksaydın illa onların alması gerektiğini düşünüyorsan. "Suriyeli çocuklar" gibi beklemeni gerektirecek bir durum yokmuş ortada.

Aynen ben de anlamadım onu çok yükseltmiş beklentiyi.

Aynen ben de anlamadım onu çok yükseltmiş beklentiyi.

Sonra da eve gidip kendine kebap söylemiş ehehe ne gerek var paran da varmış niye kendini muhtaç duruma sokuyorsun? Sevgilisi de olsa ona yemek almak zorunda değil zaten, yemek ısmarlamak nezakettir ve hep karşı taraftan beklenmez asıl bu görgüsüzlük olur. Bir gün o sana yemek ısmarladıysa sen de başka bir gün ona kahve ısmarlarsın gibi altta kalmazsın.

Konu ac degil ben zaten evime gelip yemek soyledim konu sormamasiydi konu gorgu kurali anladinmi?
Ne yapalım şimdi adamlara sövsek rahatlayacak mısın? Sende hata daha büyük işte. Seni çağırıp 3 kişi çoktan yemeğe başladıklarını gördüğün anda oturmayacaktın o masaya.

Sonra da eve gidip kendine kebap söylemiş ehehe ne gerek var paran da varmış niye kendini muhtaç duruma sokuyorsun? Sevgilisi de olsa ona yemek almak zorunda değil zaten, yemek ısmarlamak nezakettir ve hep karşı taraftan beklenmez asıl bu görgüsüzlük olur. Bir gün o sana yemek ısmarladıysa sen de başka bir gün ona kahve ısmarlarsın gibi altta kalmazsın.

Ayne benım mantığım da bu yönde zaten ilişki oturunca hesap muhabbeti kalmıyor ortada. Sırf biri olsun hayatımda diye ne hale sokuyolar kendilerini ya :)))))))))))

Çok özledim gel yemek yiyelim deyip, arkadaşlarıyla yemeğe çıkıp,sizin yüzünüze bile bakmaması,bana da acaba iddiaya mı girmiş gibi geldi. Pislik bir insanmış, bir daha görüşmeyin bence

1 ay once biten iliski sonra baska iliski hatta anladigim kadariyla teklif almadan otekini yedekte tutmussunuz. Teklifi alinca tekmeyi basmissiniz. Sonrada adam sizi cagirip ilgilenmemis. Dalga gecmis belkide o iki arkadasina bi kiz var hep pesimde falan dedi sizin icin. O yuzdende onlarin yaninda sizinle ilgilenmemistir. E oburunu deneyin bide nolcak :işsiz:

nişan attiktan bi hafta sonra hemen biriyle sevgili olmak??ne aceleniz vardi hele bi bekleseydiniz.zaten bastan cok saglikli bi iliski olmamis.ayrica siz cocuk musuniz yahu madem actiniz kendi paranizla alsaydiniz.siz sevgiliyiz falan demissiniz de cocuk sizi tinlamamis belki diger arkadasiyla konusup sizden intikam almak istemislerdir.

mavi ekran verdim şuan.. avm de size ye dememişler diye bozulup ilişkinizi mi bitirdiniz. 1 ay önce nişanlıydınız 1 hafta sonra yeni birinden hemen hoşlandınız.. o arada onun bir arkadaşına da "arkadaşça" instagram dan yazıp kendinizce değerlendirdiniz. bence sorun sizde o 2 erkeği de bırakın bi psikoloğa gidin
+ 1500

X