Yeni tanıştığım adam evliymiş, dünya nereye gidiyor ya söylermisiniz? Bööğk!!!

Karisi gördü mü mesajları?
Tık yok hayatım, ne kız kardeşi nede karısı görmüş. Zaten karısının profiline girip mesajı silmiş belli ki. Çünkü beni engellemiş kıza ulaşamayayım diye. Göremiyorum artık kızın profil sayfasını 🤷🏻‍♀️

Dövdürtmeyi araştırdım, aşırı pahalı o yüzden vazgeçtim. Zaten bana bir zarar veremeden foyasını ortaya çıkardım Allah’ın sayesinde. Kalbime doğdu resmen.

Hem ne diye milletin adam olamamış kocasını adam etmek için para harcayayım. Boşverdim.

Burada okuduklarımdan sonra, fake hesaptan falan da vazgeçtim. Haklıyken haksız olacam ne gerek var. Allah’dan bulsun belasını inşallah.

benzer olay benimde başıma geldi. bu arada yurtdısı dediniz Hollanda’da mı oluyor bu olay? eğer öyleyse yuhh derim bnmki öyle idi :))

Tık yok hayatım, ne kız kardeşi nede karısı görmüş. Zaten karısının profiline girip mesajı silmiş belli ki. Çünkü beni engellemiş kıza ulaşamayayım diye. Göremiyorum artık kızın profil sayfasını 🤷🏻‍♀️

Dövdürtmeyi araştırdım, aşırı pahalı o yüzden vazgeçtim. Zaten bana bir zarar veremeden foyasını ortaya çıkardım Allah’ın sayesinde. Kalbime doğdu resmen.

Hem ne diye milletin adam olamamış kocasını adam etmek için para harcayayım. Boşverdim.

Burada okuduklarımdan sonra, fake hesaptan falan da vazgeçtim. Haklıyken haksız olacam ne gerek var. Allah’dan bulsun belasını inşallah.
Ne kadar pahalli mesala

benzer olay benimde başıma geldi. bu arada yurtdısı dediniz Hollanda’da mı oluyor bu olay? eğer öyleyse yuhh derim bnmki öyle idi :))
Hollandaya fazla uzak değil Danimarka :) şerefsiz yurttaşlarımızı dünyanın her bir köşesinde bulmak mümkün efendim 🤣

Şimdi politik bir tartışma çıkmasın yanlış anlaşılmak istemem, ama bir gyavur yapmaz bunu, ne varsa bizimkilerde var.

üzüldüm sizin icin . kadin icinde ayri üzüldüm . adam esine söylediniz diye bela olup size zarar verebilir

Atma bir daha sen atarsan kocamla beni ayırmak istiyor durumuna düşersin. Üstüne düşeni yapmışsın ısrarcı olma daha da

ben sanırım uzun süre vakit geçirdiğim ve onunla ilgili hayaller kurduğum biriyse kinlenirdim ve düşündüğünüz şeyi yapardım. ama 3-5 günlük bi flört olayıysa meseleyi kafamda bitirirdim çünkü adam da kindar olabilir bilemeyiz.

Hanımlar merhaba

Kırk yıl düşünsem, böyle bir şeyin başıma geleceğine inanmazdım, çünkü kendimden emindim, akıllıydım ya ben..
Hemen konuya geçiyorum:

30 nisanda arabamı tamir ettirmek için herhangi bir tamirhane buldum ve gittim.

Orada arabamı tamir edecek olan şahısla ayak üstü neler yapılacağına dair konuştuk. Neyse ben arabam hazır olduğunda gidip teslim aldım. Bu arada yurt dışında yaşıyorum, burada sokağa çıkma yasağı yok, ve bahsi geçen şeref yoksunu da benim gibi türk

Yolda eve doğru giderken, bir mesaj geldi:
sizden çok etkilendim, utanarak sizinle bir kahve içmek isterim, eğer sizde uygun bulursanız

Bende aslında içimden “ay ne hoş adam” demiştim, ama neyse deyip çıkıp gitmiştim tamirhaneden..

Vel hasıl, kahve içmeye gittik aynı akşam. Eşime dostuma anlattım, biriyle tanıştım çok iyi geçti dedim, ve gerçekten çok güzel sohbet etmiştik iyi bir izlenim almıştım.

Ertesi akşam yine buluşmak istedi, ben geç oldu bugün olmaz dedim, fazla hevesli görünmek istemedim. 3. gün yine çağırdı, tamam buluşalım dedim, saatlerce sohbet ettik, gezdik, güldük filan...

Derken, 4. ve 5. gün, biraz huylanmaya başladım. Çünkü eski eşimden boşanma sebebimi, kaç kardeş olduğumuzu, ne bileyim böyle ciddi konulara hiç değinmiyordu..

Mesajlarında ise, babasıyla konuştuğunu, ve bu yüzden geç cevap verdiğini söylemişti.

Kendisinin boşanmış olduğunu, ve 5 yaşında bir oğlu olduğunu anlattı benim sormamın üzerine..

Bende bu sabah bu şüphemin üstüne gitmek istedim, ve Facebook sayfasındaki bin küsür arkadaşının arasında genç ve güzel bir kadının profiline tıkladım. Ve baktım ki, kadının profilindeki bebek, o şahsın profilindeki bebekle aynı. Ama adama dair hiç bir bilgi, resim veya ileti yok.

Kadının resmini alıp yolladım ve dedim ki, bu senin karın değil mi? Boşanmamışsın ki sen, ne diye benle çıkıyorsun, üstelik karın güzel, sana birde evlat vermiş, utanma yokmu sende? Yazdım. İçime doğan doğrumu diye yoklamak istedim aslında..

Ne diyeceğimi bilemiyorum yazmış. Bende sadece “gerizekalı” yazdım, daha fazla muhattap olmak istemedim hemen engelledim.

Kızlar kendimi okadar kötü hissettirdi ki bu olay bana. Karısına yolladım bana attığı mesajların hepsini, benim çoğu flörtoz sözüne karşılık vermediğimi görsün diye, ama o hanzo, karısının profiline girip beni engellemiş. Kız görmedi yani mesajları. Ama bende bu sefer kızın kızkardeşine yolladım.

O yarın işe gittikten sonra, fake hesaptan yine yollayacağım karısına, taa ki görene kadar. Siz ne dersiniz, iyi fikir mi? Karısı bu seferde bana hakaret ederse, hani olur ya, bazı kadınlar sırf boşanmamak için, karşı tarafı suçlar.

Dertleşmek istedim sadece, bu mübarek ayda Allah yüzüme baktı, ama yinede içim içimi yiyor, çok üzülüyorum bu başıma gelenlere. Ne bileyim düzgün bir kadınım ben, böyle bir şeyin içinde işim ne yahu. Milletin namusu oyuncak mı, evli adamla kahve içtim gezdim!

Allahım böylelerini Kahhar isminle kahret yarabbim.
Bende lisede aldatılınca aldattığı kıza belli bir süre sonra yazmıştım çünkü düzgün birisiyle çıktığını sanıyordu .5 sene aldattığını anlamamış ben söyleyince de inanmadı en yakınım dediklerim iftira attılar bana.Kıza yok öyle birisi uyduruyor demişler..Neyse aradan 3 sene daha geçti toplam 8 sene çıktılar kız bana mesaj attı hakkını helal et beni tek seninle değil 5 kişiyle daha aldatmış,başka bildiğin kimler var çıktığı kimler var diye:KK14: ben demiştim birgün göreceksin ama umarı çok geç olmaz diye.Şimdi kızın başka sevgilisi var

Ancak bazı aranan evli adamlar oyle curetkar msj atar...Etkilendim yani cinsellik temalı bir mesaj....Bu da ders oldu sana öğrenmiş oldun....Gercekten bekar ve senden hoslanan bir adam sana "etkilendim" yazmaz....

Flört döneminde başıma geldi benim adamın karısıda işin içindeymiş meğersem.karmaşık ilişkiler yani.sizde ucuz atlatmışsınız.kadın boşanma niyeti yoksa affeder adamda sizi suçlar bir şekilde kadınında niyeti varsa kadının biri kocamı kandırmış olur.kendi yolunuza gidin derim o adam zaten rahat durmayacak başını belaya sokacaktır.

Yazdıklarım üzerine o kadar çok beğenmedim ifadesi ve alıntılar gelmiş ki hiçbirini okumadım okumadan da yazıyorum. Öncelikle ben asılan eşini aldatan erkeği korumadım haklı bulduğum falan yok zaten adam önüne gelen de şansını deneyen güzel kadın gördüm mü yapışan bir tip belli. Bu insanlar her haltı yer işim içinden de çok güzel sıyrılır yani minareyi çalan kılıfını hazırlar. Benimde oynadığım bir oyun var çocuğumla fotoğrafım olmasına rağmen asılıyorlar engelliyorum.

Burada benim eleştirdiğim konu, sırf ilk bakışta görüntüsünden hoşlandığı için numarasını araba tamiriyle ilgili bilgi almak için verdiği adamın daha konu sahibi dönerken mesaj atıp hoşlandığını kahve içmek istediğini söylemesi üzerine direkt sorgulamadan kabul etmesi yani ben bir durup düşünürüm ne münasebet numaramı veriyorum daha dükkandan çıkar çıkmaz bana mesaj atıyor diye numaramı bu şekilde kullandığı için kızarım bile..

kaldı ki buluşuyor günlerce konuşuyorlar ve gram hakkında bilgisi olmadığı adamı çevresine anlatıyor çıkıyoruz çok güzel gidiyor diye daha birkaç günlük insan ve bakayım sosyal medyadan kimin nesi demiyor bu kadar kaptırmadan, zaten pat diye de çıkıyor. Yani bu fırsatı biraz da böyle veriyoruz o zaman sorgulamadan atlayarak. Belki adam çirkin olsa konu sahibi hiç hoşlanmamış olsa hiç aklından geçiremeyeceği biri olsaydı bu tavrına tepki verirdi bal gibi niye numaramı kötüye kullanıyorsunuz diye. Biraz bu zaman gözü açık olmak gerekmez mi çünkü anında bir adam nasıl ayaküstü hoşlanabilir de numaramdan ulaşabilir bu zaten bir saygısızlık

"Yazdıklarım üzerine o kadar çok beğenmedim ifadesi ve alıntılar gelmiş ki hiçbirini okumadım okumadan da yazıyorum. "

Siz daha çok okumamaya devam edin böyle. Aferin ne kadar güzel meziyetler . İmrendim . Maşallah tü tü türü.

Ancak bazı aranan evli adamlar oyle curetkar msj atar...Etkilendim yani cinsellik temalı bir mesaj....Bu da ders oldu sana öğrenmiş oldun....Gercekten bekar ve senden hoslanan bir adam sana "etkilendim" yazmaz....
Kız ben hiç cinsel temalı bir mesaj olarak algılamamıştım inanırmısın?

Ama daha önce bu şekilde tanışmamıştım hiç biriyle. Bu etkileme hususunda daha dikkatli davranacağım bundan sonra hay Allah.....

Kız ben hiç cinsel temalı bir mesaj olarak algılamamıştım inanırmısın?

Ama daha önce bu şekilde tanışmamıştım hiç biriyle. Bu etkileme hususunda daha dikkatli davranacağım bundan sonra hay Allah.....

Ben mesajı okurokumaz direkt cinsel mesajı aldım....evliler daha cüretkar oluyor unutma

X