Yeniden umutla tüp bebek deneyecekler..Bu başlık bize şans getirsin:)

Screenshot_20201103-212820_Instagram.jpg

Özel embriyo yapıştırıcısı diyor ilk kez duyuyorum bu yontemleri

Bir deneyim canım .Gerçekten evine yakın olunca daha rahat oluyor insan .Aralık veya ocakta başlamayı düşünüyorum .Doktor nasıl karar verirse artık .İnşallah bu sefer 5.güne embriyolarım gider
Ocakta ise beraber başlayacağız 😍
Benim adetim 15 tatile denk gelmiyor.ocak basi oluyor 2 haftalik rapor almayı düşünüyorum burdan...Esim gelemeyecek bu durumda kayinpederim götürüp getirir beni 15 tatile kadar

Ocakta ise beraber başlayacağız 😍
Benim adetim 15 tatile denk gelmiyor.ocak basi oluyor 2 haftalik rapor almayı düşünüyorum burdan...Esim gelemeyecek bu durumda kayinpederim götürüp getirir beni 15 tatile kadar
Hadi hayırlısı kuzum .Benim doktor önümüzdeki adetinle gel dedi .Rahime bakalım , kan tahlillerine bakalım dedi .Duruma göre başlayabiliriz .

Insallah canim...
İnstagramdan takip ediyorum telefonda da sordum bende amh dusuk yas 38 dedim zaten çoğu hastamiz da oyle içiniz rahat olsun dedi..
Ve tun turkiyede labratuvar şartlarının yöntemlerinin aynıdır dedi icim rahatladı biraz.
Tedaviye başlamadan çörek otu bal tarçın uygula istersen faydasını gören çok kişi var. Canim umut dünyası işte çabalayıp duruyoruz. Rabbim insaallah nasip eder.

Hadi hayırlısı kuzum .Benim doktor önümüzdeki adetinle gel dedi .Rahime bakalım , kan tahlillerine bakalım dedi .Duruma göre başlayabiliriz .
Insallah bi sıkıntı çıkmaz canim.Tabi bide o var demi...Ben hic muayene olmadan ocakta baslayacagim sanıyorum insallah bende de bi sıkıntı çıkmaz da

Tedaviye başlamadan çörek otu bal tarçın uygula istersen faydasını gören çok kişi var. Canim umut dünyası işte çabalayıp duruyoruz. Rabbim insaallah nasip eder.
Bi sayfada okudum clife diye bi macun kullaniyorlwrmus cok iyi gelenler olmus doktor da vitamin falan verir heralde insallah iyi gelirler

Hanımlar ankarada hangi dr önerirsiniz? Hakan yaralı ve hulisi zeyneloglu nu öneren kişiler oldu lütfen beni de bilgilendirir misiniz 🤗🤗🤗

Hanımlar ankarada hangi dr önerirsiniz? Hakan yaralı ve hulisi zeyneloglu nu öneren kişiler oldu lütfen beni de bilgilendirir misiniz 🤗🤗🤗
Ben de ankarada oluyorum tedavimi canim hatta bahceciden yeni ayrıldım...

Hakan yaralıyı cok duydum iyi bir doktor..Hulusi de oyle ben tedavi olmadım onlarda ikisi de iyi ama en önemlisi de labratuvar iyi araştır canim

Hakan yaralıyı cok duydum iyi bir doktor..Hulusi de oyle ben tedavi olmadım onlarda ikisi de iyi ama en önemlisi de labratuvar iyi araştır canim
Çok teşekkür ederim . Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin 🥰🥰🤲🤲

Iki defa hulusi hoca da tedavi oldum

Peki nasıl bir değerlendirmeniz var
Mükemmel bir doktor tabii ki. Bziim durumumuz cok cok ciddi yani ben bir sonuç alamadım ama kesinlikle tavsiye ederim cok bilgili bir doktor. Bahceci de yaptrdim bir kez de ordaki doktordan hic memnun kalmadım kendi şahsım adina ben.

Mükemmel bir doktor tabii ki. Bziim durumumuz cok cok ciddi yani ben bir sonuç alamadım ama kesinlikle tavsiye ederim cok bilgili bir doktor. Bahceci de yaptrdim bir kez de ordaki doktordan hic memnun kalmadım kendi şahsım adina ben.
Bahceci de senin embriyolwrin nasil ilerlemisti

Insallah bi sıkıntı çıkmaz canim.Tabi bide o var demi...Ben hic muayene olmadan ocakta baslayacagim sanıyorum insallah bende de bi sıkıntı çıkmaz da
Histereskopiye gerek var mı bir bakalım dedi ama diğer doktor sende sorun yok rahim iyi demişti ama bilmiyorum

X