Yılbaşı çekilişi yapıyoruz. Siz de katılmaz mısınız? :)

Hediye fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .
Benim icin dua eden, arayan soran herkesr teşekkür ederim. Dun sonlandirdik gebeligi hayırlısı boyleymis, allag nasip etmedi kucagima alip kaybetmektense böylesi daha iyiydi belki. Artık hayatima kaldığım yerden devam..
geçmiş olsun canım. hayat devam ediyor elbette.. tez vakitte hayırlı sağlıklı bir şekilde yenisi nasip olur inşallah

Benim icin dua eden, arayan soran herkesr teşekkür ederim. Dun sonlandirdik gebeligi hayırlısı boyleymis, allag nasip etmedi kucagima alip kaybetmektense böylesi daha iyiydi belki. Artık hayatima kaldığım yerden devam..
canım sakın moralini bozma aynen kucağına alıp kaybetmektense böylesi daha iyi.. zaman ver kendine biraz sonra tekrar denersiniz. sana bahsetmiştim benimde ilki aynı böyle oldu.. 2 ay sonra yeniden hamile kaldım.stres yapma hiç.. herşeyin hayırlısı canım unutma..

canım üzülme hayırlısı buymus demek allah sabırlae verism en kısa zamandada tekrardan sağlıklı bir gebelik sonundada ömür boyu minik ellerini bırakmıycağin bir evlat nasip etsin sağlıklı sıhhatlı.

Tünaydın kızlar
Hediyeler paylaşılınca buranın ateşi sönmüş :KK53:

Ben de işteyim. Sabah saat çalmadan uyandım, uyumaya çalıştım olmadı. Sersem gibiyim o yüzden.

X