Yılbaşı çekilişi yapıyoruz. Siz de katılmaz mısınız? :)

Hediye fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .
ya evet bende bugün öyle bi haber aldım, ne çok oldu bu boşanmalar. Allah yardım etsin ya
aslında boşanmalarına değil üzüntüm,adam pislik,yani öyle olduğunu yeni gördüm ben de..aile dostlarımız bizim..adamı sildim,evimden içeri giremez artık dedim..arkadaşım da umarım boşanır ..yoks ona gğvenim de zedelenecek..elbet kendi kararı etkilemek istemiyorum onu,kararına saygılıyım dedim sadece..

bende velenip evlenmeme konusunda çok kararsızım :KK43:
asmucum hala aynı adaydan mı bahsediyoruz? iş güç noldu,kpss ??

aslında boşanmalarına değil üzüntüm,adam pislik,yani öyle olduğunu yeni gördüm ben de..aile dostlarımız bizim..adamı sildim,evimden içeri giremez artık dedim..arkadaşım da umarım boşanır ..yoks ona gğvenim de zedelenecek..elbet kendi kararı etkilemek istemiyorum onu,kararına saygılıyım dedim sadece..

asmucum hala aynı adaydan mı bahsediyoruz? iş güç noldu,kpss ??
çok karışık işler abla.
burada anlatmasam

yeni yılda koca isteyenlere hayırlı eş,evlat isteyenelere sağlıklı bebekler diliyorum.doğuracaklara bir avazda kurtulsunlar inşallah diyorum..
ve bugün kendimi çocuklar gibi şen bir sevgi kelebeği sanıyorum:21::KK200::KK36::KK36::KK36:
:KK70::KK70::KK70:

Bnede çalışıyorum, eve gidip dünden kalma yemeği ısıtacağım, sonra kocam işe gidecek sabaha kadar yok, ben free takılıyorum bu yıl :KK43:
aaa hadi ya üzüldüm bak:KK43: neyse en azından beraber bit yeniyıl yemeği yersiniz.:):KK50:benimki de sabah erken işe gidecekmiş,patroncuğu yeni yılda malsayımı istemiş :KK69:
akşam arkadaşlarınla falan takılsan ,istemedin mi öyle birşeyler?
akşamki menüyü annem ,kv yaptı mezeleri sağolsunlar,ana yemek de dışardan söyledik:):)

aaa hadi ya üzüldüm bak:KK43: neyse en azından beraber bit yeniyıl yemeği yersiniz.:):KK50:benimki de sabah erken işe gidecekmiş,patroncuğu yeni yılda malsayımı istemiş :KK69:
akşam arkadaşlarınla falan takılsan ,istemedin mi öyle birşeyler?
akşamki menüyü annem ,kv yaptı mezeleri sağolsunlar,ana yemek de dışardan söyledik:):)
Ohoo bide yetiştirme telaşın var yetişir merak etme :)
ya aslında çalışmıyordu bende o yüzden kimseyle plan yapmadım, dün belli oldu kesin çalışacağı şimdi kimsenin planına dahil olamam, azcık ders çalışır, azcık ağlar, azcık oynarım tek başıma :)

benim gibi çalışıyor mu herkes??6 da çıkıyorum ,eve gidip sofra kurup misafir ağırlayacağım..yetişrse inşallah..
4te çıkıcam bende 3saat yol gidicem bide :KK51: bu kar kış kıyamette bide.
yarında gidip düğün için elbise almam lazım. poff düğüne bile gidesim yok

X