Yine bir kayın meselesi

Benim kaynım o kadar küçük olsa neyse aramızda iki yaş var . Onemli mi yengesine mi yürüyecek yemin ederim aklımdan geçmez ama evde istemem ya . Cidden canı sıkılmıştı gelsin dedim ben giderim sıkıntı değil bana da degisiklik olur dedim . Sürekli olsa yok ya .
Yetişme şekli belki de annem küçükken bile bizi bir yere bırakmazdı. Ben evde kendi kuzenlerim falan varken rahatım ama bu kadar az gördüğüm biriyle niye yalnız kalıyim . Bunu belirtince kardeşler yanlış anlamamali bence aksine onun dusunmesi lazım.

Sen istisnasın bacım
Sen sivrisineği bile 2 gün istemez 2.gün basarsın sinek ilacını

Şaka bi yana sanırım ben tuhafım ya
Anneanneme geçmezdim ben galiba
Niye tek kalmayayım ki?
1 hafta kalmayacaksa uzun ve sürekli değilse gelsin kaynım nolur ki

Seviyorum seni Muhtelif hep yakalaniyorum kalmalı konularda

Kaç gün kalacagindan emin degildim . Bende tuhaf olabilirim bilmiyorum ben yani aklima birşey yaoma ihtimali gelmiyor ama kalma fikri beni rahatsız hissettiriyor birlikte .

Seviyorum seni Muhtelif hep yakalaniyorum kalmalı konularda

Kaç gün kalacagindan emin degildim . Bende tuhaf olabilirim bilmiyorum ben yani aklima birşey yaoma ihtimali gelmiyor ama kalma fikri beni rahatsız hissettiriyor birlikte .
Kesinlikle öyle. Yani eşim kardesine tutup yengenle ne işin var ayni evde ne gerek var o da rahat edemiyor sen de edemezsin sen nasil rahat ediyorsun dese, bunu şöyle mi anlamak gerek "olmaz sana güvenmiyorum yengene saldirirsin vs" bu sekilde mi anlamali bu cümleyi? Bunda alınacak gücenecek bişey yok bence. Hem de asiri gereksiz bişey. Bu evde onun biseyi olan kişi abisi. Ben onun biseyi değilim bi paylaşım samimiyet bi sevgi yok aramızda. Abin işteyken geceli gunduzlu surekli yanımda kalma motivasyonu nedir acaba bunu merak ediyorum. Mecburi durumu da yok yani ki olsa da istemem baska çözüm bulsun derim

Bende olayı yengeni taciz edersin gibi düşünenlerden değilim ama . Açıkçası ben sizin eşinizi de çok tuhaf buluyorum . Bu kadar rahat olması rahatsız edici . Esi kaç defa rahatsızligini dile getirmiş insan birazcık umuesar ya . Yani kardeşi zaten çok rahat. Dediğim gibi ben yapamam . Evde duracak dellenirim yani .

Sık olan bir şey değilse ben de geçmezdim başka eve sanırım
Bilmiyorum bana gelen misafire saygısızlık gibi geliyor
Misafir gibi görüyorsak eşler olarak kardeşlerimizi
Evden görüyorsak zaten gidilmez
Ama muhtelifin dediği gibi siz zaten direkt görmemek istiyorsunuz

Yaşanmışlık farklıdır belki
Kardeş gelince eşlerden birinin evden gitmesi bana göre gelme demek gelen kişiye
Yengen senle rahat edemez gelme demek daha da kötü
Temelli değil ya sonuçta
Dünyanın en kötüsü de olsa idare edilebilir eş hatrına

Gerçi belki sizin eş ve kardeşi sizin evden gitmenizi yanlış anlamayacak düşüncede insanlardır
O zaman zaten sorun yok
Ben yanlış anlardım bana yapılsa

Bende aksine onun da daha rahat olacağını düşündüm yani gelmesin diye de düşünmedim . Hatta iki gün duracaktı bunalmış birkaç gün takılın dedim .
Belki yetiştirilme şekli bilmiyorum . Kapalı biri de değilim bu düşüncem doğru da demiyorum ama cidden rahat edemem . Yani misafir olarak görmüyorum bu arada eşimin kardesi sonuçta yemekleri hazırlayıp buzluğa attım . Takilsinlar diye düşündüm . Eşi olsa mesela bırakmam tabi ki .

Konudaki durum zaten apayrı şahsen kabul etmem mümkün değil . Benim için ayrılma sebebi .

Eşi de olsa bu sefer eşin de gitsin evden
Karı koca tek kalsınlar
Hepten rahat etsinler
Ahahaha Tobe estağfurullah kız herkes evine gitsin ne yaparsa yapsın . Yok o zaman peşlerinden ayrılmam ahahhah misafir var diye ben bir şeyler yapamiyorsam kimseyi rahat bırakmam giggles

Ben olsam giyerim şortu. Eşin olacak ….. düşünsün. Madem çok kıskanç bu eş, Bakalım ne oluyormuş.

Öyle düşünenlerden de fikir bekliyoruz o zaman ne sekilde söylemeliyiz bunu? Karşıdaki asla anlamiyor çünkü.
Onun pc de oturduğu oda benim çamaşır vs astığım oda. Balkonum yok o odayi kullaniyorum. Bugun camasir topladim askıdan sepeti bi süreliğine orda bırakıp başka işe gittim sonra sepeti alip yatak odama geçip camasirlari katlicaktim. Sepetin üstüne kendi camasirlarini atmis bi baktim elime iç çamaşırı geldi. Ogluma verdim götür ver amcana diye. Ben kendim vermeye utandım gidip. Bunlari çekmek zorunda degilim.

Kirli çamaşırlarını temiz sepetine mi atmış doğru mu anladım ??

Eşiniz bu şekilde alıştırdığı için ellerini eteklerini çekmeleri yıllar alır ama illa ki çekerler, sadece eşiniz hayır demeyi önceliği size yani ailesine vermeyi öğrenecek ya da siz kavga gürültü öğreteceksiniz. Benim bir yılımı aldı mesela, beş yıldır evliyim bir yılım ufaktan mesafe koyarak, her dediklerine hıhı evet demeyi bırakarak, aramayı sormayı kesip her aradıklarında açmayarak geçti. Sonuç kolay kolay bulaşan kalmadı çok şükür, aramada adlarını görünce dahi sinir katsayim arşa çıkıyordu şimdi telim çalmıyor ya Rabbim çok şükür. Şu an benden kötüsü yok, arkamdan gırla dedikodu dönüyor ama umrum değil kafam rahatladı. İnşallah siz de bir çare bulursunuz

Yani ne gerek varmış bilmiyorum ama ev sahibi gibi olmuş adam . Çözüm olarak ne yapmayı düşünüyorsunuz ? Eşinizle konuştunuz mu m

Her dakika darlıyorum onu haklısın diyip duruyor baska laf yok. Bidaha bu şekilde aynı evde kalmayi kabul etmiyorum dedim.
Kv ye yokmu?
Onunla konuşun
O söylesin
Abin yokken orda ne işin var desin
Kv kp hepsi birbirinin aynisi asla oyle demezler daha beter sen kimsin ki orası oğlumun evi abisinin evi derler.

Bende ayni sekilde hepsiyle o kadar mesafeliyim ki. Aramazlar artik hicbiri ben de aramam. Ama esimle konuştukları sürece böyle seyler yapiyolar. Bu kaynimla da hic muhatapligimiz yok ama gelip kaliyor rahat rahat yanimda. Bunlara o da işlemiyor yani. Abimin evi sen kimsinki demeye getiriyor aklinca.

Ben boşanırdım bu kadar net söylememin sebebi insanların değişmediğini artık hepimiz bildiğimiz için o da bu huyundan vazgeçmeyecektir. Bi bahane bulup kardeşini erkenden yine çağıracak bence umarım olmaz ama şuda çok aşırı rahatsız edici ayda bir gelecek dese bile istemem niye ya niye yani? Benimde erkek kız kardeşlerim gelsin haftalık o zaman kutlama yapalım evde her gün öyle bi ortam oluyor çünkü. Özel hayat diye bi şey kalmamış ki. Ben evimde şortumla hatta yarım atletimle geziyorum açıkçası yorulduğumda şöyle koltuğuma geçip uzanıyorum bunu evde bi erkek varken yapamıyorsun. Bende aynısını dayımda yaşamıştım artık yasak getirdim anneme her zaman telefonlarını açmayacaksın diye arsız biridir dayım böyle yüzsüz arsız demek bile yanında o kadar hafif kalıyor ki. Gelmesinden ziyade geceye kadar oturup kendini babama bıraktırması rahatsız ederdi beni adamın şoförlüğünü yapıyorduk resmen. Kalması ayrı dertti. Susmak bilmez terbiyesiz biridir saysam sayfalar yetmez Telefonunu açma dedim adam eve gelmiş ya. Bi gün çarşıda açtı annem güne gidecekti bende geleyim demiş asdfghjk düşün beterleri var Ama ben böyle durumlarda anne baba eş dinlemem bana saygı duymayan insanları uzaklaştırırım. Sizinde gidişat maalesef iyi görünmüyor o yüzden ama inşallah iyi olur ki ayda bir bile kabul etmek zorunda değilsiniz.

Kirli değildi büyük ihtimal kendi cantasindan çıkarmış ne alakaysa çamaşır sepetime koymuş edep mahrem gizlilik sıfır

e sen niye oğlunla gönderiyorsun?
sepetle getirip iç çamaşırını neden buraya attın çamaşırları katlayacağım alırmısın
bir daha lütfen benim çamaşırlarımın üstüne iç çamaşırlarını koyma çantanda dursunlar diyecektin.
hem rahatsızsın hem sürekli pasif direniş halindesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…