Yine eş ailesi yine olaylar

Şu an sesli düşünüyorum say, ben ne yapardım.
Yaptığım bir hata yoksa evine gitmek, özür dilemek gibi bir şey asla yapmazdım.

Kv nin evinde, yada dışarıda eşimde yanımdayken buluşur,
Aile olarak görüşmeyi benimde istediğimi, problem yaşamayı gerginliği sevmediğimi ama karşı tarafa gösterdiğim saygıyı benim alamadığımı anlatırdım. Laf sokmaların yada yok sayıldığım yerde bulunmak istememenin benim hatam olmadığını yapanın hatası olduğunu söylerdim. İki kardeşin görüşmesine hiç bir zaman müdahele etmediğimi ama aile olarak görüşülmesini istiyorlarsa herkesin sözlerine dikkat etmesini falan söylerdim.
Bu iyi niyetime rağmen hala eski tavır varsa herkese "gördüğünüz gibi problemi çıkaran ben değilim, iyi niyetle çabama rağmen karşılığını alamıyorum. Daha da elimden bir şey gelmez" derdim.
Hiç değilse algıları değişir bir daha üstüme gelmezlerdi.
Evet ben de pişman oldum ama eşim içindi o yüzden bu görüşmeye gitmeme kararı aldım gel diyince gel, git deyince git..
Nasıl bir durum anlam veremiyorum

Adam cociklari iyi olsun istiyirmuş. Çok onemli mevzu degilse barişın mesafeli olarak hayata decam edin

Gitsin kızını darlasın gereksiz yere özür dilemişsin laf sokmaya devam etmiş bir sonraki adım ondan gelmeli kayınpederinede bu konuda net olduğunuzu gerekirse eşinizin sizi boşayabileceğini yinede adım atmayacağınızı söyleyin Tabi ki bu blöfü eşinize güveniyorsanız yapın

Ben gitip özür diledim ablasından eşim çok üzüldüğü için bebeğimi kaybettim gelmedi evinize de gelmem demişti eşime buna ragmen eşim için gittim.
Orada da laf söyledi bir kaç ben de ilişkimi kestim.
Gitmek istemediğim için şuan olay oldu oysa içimde kırgınlık var.
Ne münasebet canım!? Siz bir adım atmışsınız, karşılık bulmamış, kp. gitsin kızını darlasın çok istiyorsa

Yaa ben bu eşiniz sizin yuzunuzden kardeşi ile kuş kalamaz lafına ciddi ciddi ayar oluyorum .Bırakın bu tatlı polyanna rollerini .O kadın kardeşini çok seviyorsa eşine saygı duyacak .Nokta .İlişkiyi bu raddeye getiriyorsa kardeşini zaten düşünmüyor demektir.Kardesi ile ilişkisini çok düşünüyorsa sevmiyorsa bile o dilini ,elini kardeşinin eşine uzatmayacak .Sevmediği insana saygı duymayı ogrenecek .Kardeşini arada bırakmayacak .

X