Yine eş ailesi yine olaylar

Evet ben de pişman oldum ama eşim içindi o yüzden bu görüşmeye gitmeme kararı aldım gel diyince gel, git deyince git..
Nasıl bir durum anlam veremiyorum

Adam cociklari iyi olsun istiyirmuş. Çok onemli mevzu degilse barişın mesafeli olarak hayata decam edin

Gitsin kızını darlasın gereksiz yere özür dilemişsin laf sokmaya devam etmiş bir sonraki adım ondan gelmeli kayınpederinede bu konuda net olduğunuzu gerekirse eşinizin sizi boşayabileceğini yinede adım atmayacağınızı söyleyin Tabi ki bu blöfü eşinize güveniyorsanız yapın

Ne münasebet canım!? Siz bir adım atmışsınız, karşılık bulmamış, kp. gitsin kızını darlasın çok istiyorsa

Yaa ben bu eşiniz sizin yuzunuzden kardeşi ile kuş kalamaz lafına ciddi ciddi ayar oluyorum .Bırakın bu tatlı polyanna rollerini .O kadın kardeşini çok seviyorsa eşine saygı duyacak .Nokta .İlişkiyi bu raddeye getiriyorsa kardeşini zaten düşünmüyor demektir.Kardesi ile ilişkisini çok düşünüyorsa sevmiyorsa bile o dilini ,elini kardeşinin eşine uzatmayacak .Sevmediği insana saygı duymayı ogrenecek .Kardeşini arada bırakmayacak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…