Yoruldum ve üzülüyorum...

amelie01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
3.290
2.777
Herkese merhaba. Eski konularımdan hatırlayanlar olur belki. En son ev işleri konusunda eşimle tartışma yaşamıştık cinsellik de biraz sıkıntılıydı.
Ev işleri konusunda düzelme oldu diyebilirim okul da başladı yorgun olduğumu farkediyor. Etrafı oyuncakları topluyor sağolsun robot süpürgeyi de çalıştırıyor, arada bir de bulaşıkları makineye koyuyor. Benim için bu kadarı yeterli. Geriye kalanları ben yapmaya çalışıyorum fırsat buldukça..
Sorun 1 maddi olarak zorlanıyoruz. Eşim pek beni dinlemiyor ve hep de sonrasında sorun yaşıyoruz. Bursa'da yaşıyoruz ve ev almamız hayal gibi ki burdan ev almam ben burda kalmam diyor. Ama bana bazen ömür boyu burda kalacakmışız gibi geliyor umudum yok.
Doğuya tayin istesek demek istiyorum ama polis olduğu için kendime saçmalama diyorum. Belki de bunları gereksiz fazla düşünüyorum. Maddi sorunlar da zamanla geçecek belki.
Sorun 2 normalde oğlumuzu odasında uyutuyordum ama hasta oldu ateşi çıktı yanıma aldım o da salona geçti. Neyse iyileşti ama ardına 3 gün sonra tekrar hastalandı. Hatta bugün antibiyotik son günüydü 7. Gün. Bugün tekrardan burun akıntısı başladı çok fena..
Ben buna rağmen odasında yatirayim artık dedim, o da hasta üstünü açar orda yatırma dedi. (Kreşe başlattık ondan bu kadar hasta oluyor maalesef)
Neyse daha önceden de oğlum yanımda uyurken kendi salonda uyuyordu ve bunu hiç dert etmedi. Geçen bir hocamızdan duydum kızları 5 yaşında hala gece yanımıza geliyor aramızda yatıyor dedi. Yani bizde oğlum odasında uyusa gece veya sabaha karşı gelse hemen yastığını yorganını alıp salona gidiyor. Bense birlikte uyumak istiyorum hep.
Birlikte uyuduğumuzda bazen dokunmak sarılmak istiyorum dur, uyuyacağım derdi. O anlarda hep kırıldım ama ona kırdın demedim. Dönüp arkamı uyudum bazen gözlerim doldu.
Ayda 2 defa (çok nadir 3 oluyordu son zamanlarda) cinsellik yaşıyoruz çoğunlukla ve bundan artık rahatsız olduğumu söyledim. Normal zaten bu kadar yapılır ne her gün mü yapacağız falan deyip dalga geçti. Ben de iyi mastürbasyon yaparım o zaman dedim. Bunun üzerine biraz dikkat etti yani ilk adım ondan geldi ama yine o ay 3 defa oldu sanırım.
Düşünüyorum çözüm bulamıyorum. Ve daha önceden de konuşmaya çalıştıklarımdan dolayı bazen utanıyorum kendimden...
Çok seviyorum onu. Ama neden böyleyiz çözemiyorum. Yani o da geçen gün tüm özel günleri sırasıyla saydı.
Dün çok sevdiğim bir sanatçı vardı, konserine gitmek istiyordum unutmuşum. O aradı gelip götüreyim dedi. Götürdü, çok da mutlu oldum. Ama gel gelelim ki bu konuda üzülüyorum. Sevgisinden şüphe etmiyorum. Ama bir kadın olarak beni gerçekten arzuladığını hissedemiyorum. Mesela hafta başında regl bitmişti hafta içinde sevişmek istedim yaklaştım ama onun için o gün sevişmesek de olurdu. Bugün tüm gün evdeydi gündüz uyudu dinlendi de hiçbir şey yapmadı. Ama o satranç oyna o ses izle. Oğlumuz da kayınvalidemdeydi üstelik.
Bir de yazları 1 ay kadar ailemin yanına giderim. Sonra o izin alıp gelir bir de öyle kalır döneriz. Çok özlediğim için asla yorum yapmaz bu konuda.
Fakat o bir ayda hiçbir zaman seni çok özledim, seni çok özlüyorum, işte gelecek yıl daha az kal demez. Hadi kalmama bir şey demeyecek ise en azından özledim demesini bekliyorum ama demedi 4 yıldır.
Bakımsız sayılmam. Yani kilo sorunu falan yok. Hani evlendiğimizde nasılsam öyleyim diyebilirim. Bilmiyorum çözümü nedir?
Bir gün mesela oğlum kayınvalidemdeydi onun izin günü dışarı çıktı arabayı yikatmaya ben de etek giydim bekliyorum. Eve geldi ve beni gördüğünde bunu niye giydin dedi. İşte çıkmamız lazım babama gideceğiz falan dedi.
Yani 5 yıllık evlilik süresince elbette kavgalar oldu. Kalp de kırdık ikimiz. Yani benden soğudu mu diyorum ama özel gelince mutlaka bir şey yapıyor. Niye düşünsün yapsın o zaman diyorum.
Uzun yazdım kusura bakmayın...
Ben ne yapayım bilmiyorum...

Cinsellikten uzak durması gerçekten problem. Terapiste gittiniz mi

Kelin ilacı olsa baçına sürermiş. Ben yeni evliyken tanga dediklerinden giyinmiştim. Ablamlar ısrar etti çeyizde olsun dedi. Ozamana kadar hiç giyinmiş biri degildim. Eşimin görünce tepkisi neydi biliyormusun namazlı abdestli insansın bu nedir ya dedi. Allahın öküzü. Bak nasıl sinirlendm. Bunların hepsi ayı, odun, kütük ne diyim baska. Canını sıkma. Bunların pili erken bitmiş

Cinsellikten uzak durması gerçekten problem. Terapiste gittiniz mi
Hayır gitmedik ama konuşmaya çalıştım. Dediği saçmalama sevişiyoruz işte. Her gün mü yapacağız. Ayda iki yeterlidir falan dedi.
Terapiste de bu konuda geleceğini düşünmüyorum. Çünkü o bunun bir sorun olduğunu kabul etmiyor.

Kelin ilacı olsa baçına sürermiş. Ben yeni evliyken tanga dediklerinden giyinmiştim. Ablamlar ısrar etti çeyizde olsun dedi. Ozamana kadar hiç giyinmiş biri degildim. Eşimin görünce tepkisi neydi biliyormusun namazlı abdestli insansın bu nedir ya dedi. Allahın öküzü. Bak nasıl sinirlendm. Bunların hepsi ayı, odun, kütük ne diyim baska. Canını sıkma. Bunların pili erken bitmiş
O da yaşlandım falan diyor bir iş istesem. Ya daha 37 yaşında adam🤦🏻‍♀️

• Beğen
Reactions: Z P
Ne alakası var? Namazlı, abdestli, tesettürlü olun ne olmuş? Helaliniz, kocanız, ona giymeyecekseniz kime giyecekmişsiniz?

Bunları burda yazdığın gibi konuştun mu eşinle?
Evet konuştum. Hatta iki kez konuştuk cinsellik konusunda. Ayrı yatma konusunda ise çok kez. Çünkü odasında uyuyordu oğlum ama yine o salonda uyuyordu. Ve niye gelmiyorsun dediğimde kavgaya dönüyordu konuşmamız. Ne dert ettin falan, oğlan uyanıp geldiği için uykusu bölünüyormuş sonra dalamıyorum falan dedi.

Ne alakası var? Namazlı, abdestli, tesettürlü olun ne olmuş? Helaliniz, kocanız, ona giymeyecekseniz kime giyecekmişsiniz?
Ay görmemişti bacım böyle seyler. Şimdi izledikleriyle gördükleriyle seni beni sollar. Ben cok kırılmıştım ondan sonrada hiç giymedim. Herkes bana odun gözüyle bakıyor bu adama pijama bile çok😂

Bence fizyolojik sorunlari var hem cinsel manada hemde bedenen yorgun
Vitamin eksikliği vs olabilir
Benim vitamin eksikligim çok aşırı yorgnum ve boşalan vitaminleri dolduramiyorum
Kesinlikle doktora gitmeli

Hayır gitmedik ama konuşmaya çalıştım. Dediği saçmalama sevişiyoruz işte. Her gün mü yapacağız. Ayda iki yeterlidir falan dedi.
Terapiste de bu konuda geleceğini düşünmüyorum. Çünkü o bunun bir sorun olduğunu kabul etmiyor.
Ayda iki kere mi. Bunun için bile boşanilir yani

1 ay eşten ayrı tatili açıkçası çok normal bulmuyorum, çocuk için muhtemelen o kadar uzun süre kalıyorsunuzdur ama sebep ne olursa olsun 1 ay çok uzun bence. 1 hafta olabilir sonraki hafta da esiniz geliyormuş, 1 hafta da esiniz ile tatil yapabilirsiniz. Ya da 2 hafta aileniz ile tatil yapıp, çocuğunuzu ailenize birakip evinize gelip 1 hafta evinizde kalıp tekrar dönebilirsiniz. Yatakta yatmamasi gibi olanları konusabilirsiniz. Özel hayatınızdaki olan durumlarda konuşmak çözüm olmadı ise ya farklı tarza olaylari anlatin ya da bir destek alın.

Yine bir şebeke suyuna karışan şapın yeni nesil erkekleri zehirlemesi durumu 🙄

Önceden de böyleyse bence düzelmez. Çocuktan sonra falan değiştiyse zamanla aşabilirsiniz. Ayda 3 çok az bence ya.

Sorun olduğunu kabul etmiyorsa hiç bir şey fayda etmez.
Bir de 40 yaşında olup genç, güzel, kariyerli kadın istemiyorlar mı, deliriyorum.
Ayol sen önce bi kadına yet, sonra gencini güzelini ararsın o yaşta.

Konu sahibi sizin eski konunuzu hatırlıyorum sonuçta adamda ilerleme var işlere el atmış bence bu cinselligi de cozebilirsiniz doktora giderek.
Sonuçta ortada çocuk var adam da çok katı biri degil.
Kesinlikle mental ve fizyolojik olarak yorgun.

Bence fizyolojik sorunlari var hem cinsel manada hemde bedenen yorgun
Vitamin eksikliği vs olabilir
Benim vitamin eksikligim çok aşırı yorgnum ve boşalan vitaminleri dolduramiyorum
Kesinlikle doktora gitmeli
Yakın zamanda bakılmadı ama değerleri iyiydi hatırladığım son tahlillerinde.
Yani yorgun olsa arabayı kendi yıkamaya kalkışmazdı. Bir ara sürekli kendi yıkıyordu.

X