Yükseldim ne demek?

Neden düzgün bir ilişki istiyor olamaz mı? Benimle ilişkiye başlamak için yüzyüze gelmemiz gerektiğini biliyor. Her şey güzel gidiyor sadece yüzyüze gelemedik. O da boşluğu değerlendirip gelmek istedi.
İstemiyor olma ihtimali çok yüksek. Tekrar ediyorum sağlıklı bir ilişkide cinsellik olmalıdır ama erkekler ciddi düşündüğü kadınlara bu konuları hemen açmaya çekinirler. Abaza gibi görünüp yanlış anlaşılmak istemezler. Ciddi düşünmeyen erkekler bodoslama cinselliğe atlarlar.

Evet attığınız mesajların ekran görüntüsüne bakarsak gayet cinsel açıdan yükseldiğini söylemeye çalışmış, attığı emoji ve hafiften kelimesinden belli. Sizin tepkinizi merak etmiş, size bu durum ters gelince de 180 derece dönmüş hatta o uzun paragrafında sizi kötü zihniyetli olmakta alttan alttan suçlayarak manipüle etmeye çalışmış.

Hislerime tercüman oldunuz. Neden bazı şeyler hala bizde aşırı derecede tabu. 30 yaşında adammış herhalde cinsel bir beklentisi olacak karşısındaki insandan. Ondan sonra nişanlıyken uzaktık evlenince düzelir sandım ama ayda bir birlikte oluyoruz tarzı konular açılıyor.
Hayır bakıyorum gençlerde de var orta yaşlılarda da, hani nerden nasıl çıkıyor bu tipler anlam veremiyorum... cidden değişik bir kafa yapısı.

Cinsellik de hemen olacak birşey değil bazılarının tek amacı bu. Cinsellik normal evet bence de öyle diye de bunu da gözden gelemeyiz.
değişken bi konu .
1500 km yol yapıp yanına geldiğim biriyle cinsellik yaşamadan dönüyorsam bi daha o insanı aramam mesela ben
uzak mesafe olayı da sadece cinsellik amaçlı görüşmeye pek uygun bi durum değil

Yazdığı şey masumane değil, yükselmek zaten z kuşağı arasında yaygınlaşan bir ifade ve kullanım alanı belli. Bir insan ya bu kelimeyi somut manası dışında hiç kullanmaz, ya da mecazen 1) kavga anında öfkelendim 2) a.ıttım manasında (özür dilerim) kullanır. Ortada kavga olmadığına göre, adam da pilot olmadığına göre sonuç belli. Kendine mukayyed ol yani.

Hangi şiirdeydi bilmiyorum da "ellerinden belli olur bir kadın" mısrası vardı. Bir arkadaşım bunun o kadar mecaz bir şey olmadığını anlatmıştı, o da şimdi aklıma geldi ve ürktüm yine :110:

Bu adamın o lafı dışında bir de cahillik sorunu yok mi sizce de🙄 sıfır imka kuralı ile yazan insanla görüşmeye devam etmezdim yerinizde olsam.

Kredi vermedim anlatmak istediğim şu 2 haftada her gün konuştuk. En ufak bir şey ima etmedi. Bu konuda çok hassasım en ufak lafı bile tartarım. Attığım fotoğrafta arkada insanlar var. Misafirlikteyim o da biliyor yani. O yüzden şaşırdım anlam veremedim ve üzüldüm.
Anca 2 hafta dayanmış kendini tutmuş buluşma öncesi msj vermiş,bir kaç ay sürse dağları dele dele gelirdi ,bir yeriyle.....

öyle kastettiyse de biraz abartmışsınız bence.
ne vardı bir paragraf yazmışsınız o da bir paragrafla cevaplamış. zamanla gözlemleseniz daha sağlıklı olurdu. sizin istediğiniz cevabı vermeye çalışmış çünkü.
kafa yapınız uymuyorsa bu kadar uzaktan yürütmeniz zor olacak ilişkiyi.

Bencede cinsellik imalı söylenen bir söz.Gelmeden önce bi durum.yoklaması almış.2 hafta yapmadı diyorsunuz 2 hafta bir insanı tanımak için kıstas değil
Açıkçası bunu 17 yaşındaki ergen söylese tuhaf karşılamam ama 30 yaşında adamın bir ele yükselmesi de nasıl bir yokluk bilemedim.Siz yinede dikkat edin buluştuğunuzda.O yoklugunun acısını çıkarmaya çalışmasın.2 haftalık bir tanışıklık icin 1500 km yol geliyorsa bi sorgularım.Ya beklentisi var ya aşırı değer veriyor dicem ama 2 haftada bu derece zor.

Cok begendigini de soylemis olabilir baya tahrik oldugunu da belirtmis olabilir malum erkeklerin oje,tirnak,corap-ayak konusunda ayri bi hayalgucleri oluyo

Arkadaşlar biriyle konuşuyoruz. Oje sürmüştüm ellerimi çekip attım. Çok güzel olmuş dedi. Sonra da hafif yükseldim ellerine dedi. Bu kötü bir şey mi? 2 haftadır her gün konuşuyoruz hiç böyle cinsellik çağrışımı yapan bir şey söylememişti. Biraz moralim bozuldu. Perşembe günü yüzyüze görüşeceğiz sizce görüşmeden önce niyetini mi belli etti?
Ellerine yükseldim ne demek ? Ellerinle fantazi mi düşünüyor yani 🤣🤣

Ayrıca siz niye elinizi atıyorsunuz madem cinsellik çağrıştırmayacaksa karşı taraf kız arkadaşınız da değil erkek ne anlar ojeden tırnaktan 😀 bal gibi de beğenilmek için atmışsınız bakımlı ojeli bir el her erkek için cinsel çağrışım yapar.
Duman-Oje dinleyip yükselmeye gidiyorum şu an 🤣
Ha bi de kırmızı bordo Oje sürdüğümde kocama atarım hep yükselsin diye 😆

Ayrıca siz niye elinizi atıyorsunuz madem cinsellik çağrıştırmayacaksa karşı taraf kız arkadaşınız da değil erkek ne anlar ojeden tırnaktan 😀 bal gibi de beğenilmek için atmışsınız bakımlı ojeli bir el her erkek için cinsel çağrışım yapar.
Duman-Oje dinleyip yükselmeye gidiyorum şu an 🤣
Ha bi de kırmızı bordo Oje sürdüğümde kocama atarım hep yükselsin diye 😆
Oo sizde mi profesyonelsiniz asddfg

X