Yükseldim ne demek?

Arkadaşlar biriyle konuşuyoruz. Oje sürmüştüm ellerimi çekip attım. Çok güzel olmuş dedi. Sonra da hafif yükseldim ellerine dedi. Bu kötü bir şey mi? 2 haftadır her gün konuşuyoruz hiç böyle cinsellik çağrışımı yapan bir şey söylememişti. Biraz moralim bozuldu. Perşembe günü yüzyüze görüşeceğiz sizce görüşmeden önce niyetini mi belli etti?
Ay bayıl bir de istersen

Arkadaşlar biriyle konuşuyoruz. Oje sürmüştüm ellerimi çekip attım. Çok güzel olmuş dedi. Sonra da hafif yükseldim ellerine dedi. Bu kötü bir şey mi? 2 haftadır her gün konuşuyoruz hiç böyle cinsellik çağrışımı yapan bir şey söylememişti. Biraz moralim bozuldu. Perşembe günü yüzyüze görüşeceğiz sizce görüşmeden önce niyetini mi belli etti?

Uzatmadıysa sorun yok. Tatlı flört etmek istemiştir.
Ama sürekli üzerinde duruyorsa terslik vardır.

Cinsellikle ilgilide söylemiş olabilir yada çok hoşlandım demek yerine yükseldim kelimesinide kullanmış olabilir.

Şimdi bir kelime yayılıyor ortalığa gencinden yaşlısına bakıyorum yazarken hep o yaygınlaşan kelimeler yazılıyor.
Örneğin; Erkolar kapatılsın gibi. Erkek yazmak yerine erko yazılıyor.

Sizin de sevgiliniz yükselme kelimesi çok yaygın bu aralar belkide hoşlandım anlamında da söylemiş olabilir. Siz daha iyi bilirsiniz.

Son düzenleme:
Yasa göre değişiyor bu kelime. Mesela erkek 25 yaş altındaysa ya da z kusagi ile takiliyorsa yukseldim kelimesini çok begendim anlamında kullanıyor. Yukseldim, müko vs. Yok orta yasa doğru gidiyorsa çok afedersiniz kalktı anlamında kullanıyor. Bir de üçüncü bir anlamı var ki onu da sosyal medyada discord vs kullanıyorlar genelde çok sinirlendim anlamında. Örnek olarak:
1- Ya ayakkabiya çok yukseldim kanka tam benlik
2- hatuna yukseldim ya, elbise çok sesiydi
3-Adam araçtan çıkıp ileri geri konuştu ben orda bi yukseldim adama sonra dedim ki..

Ya şimdi yükselmek kelimesinin anlamı bağlama göre değişir. Atıyorum bir aktivite planı yaptınız, dediniz ki şu şu filme gidelim. Adamın da çok hoşuna gitti bu fikir şöyle bir şey diyebilir: "aa harika fikir, yalnız ben bu plana bayağı yükseldim." Burada sorun yok gördüğünüz gibi.

Sizin örnekte bu ojeli fotoyu bir kız arkadaşınıza atmış olsaydınız ve o "yükseldim" deseydi arkadaşınız ojeleri aşırı beğenmiş kendisi de istiyor, büyük ihtimalle sonraki mesajda oje numarası soracak anlamına gelirdi.

Tamam da bu adam oje mi sürüyor? Ojeli fotoya yükseldim demesinin iki açıklaması var bir yükseldim kelimesinin anlamını doğru bilmiyor ve öylesine kullanıyor, iki yukarıdaki örneklerde olduğu gibi bir şeylere yükseldi ama yükseldiği şey ojenin numarası değil.

Recep İvedik tabiriyle sana kabaran bi şeyler var 😂😂😂

Yukseldim kimesinin nirden fazla karsiligi var .
Esas anlami beni heyecanlandirdi demek ,ilgimi cekti demek .biraz cinsellik katmis mi katnis ama mevzu sizin ojeler degil .dun bir kaban gordum acayip yukseldim deseydi sadece jeyecN ve keyif olurdu .ama florterde bu kadar azcik cinsel sohbet olur mu bence olur .kac yasindasiniz .bence fazla kafaya takmissiniz.

Ellerine yükselmek ne demek yaa.
Eğer beğendim olarak kullanılan bir ifade ise sorun yok ama cinsellik anlamındaysa ellere yükselmek nedir :rolleyes:

Erekte oldum demek
Ah uh demek
Boşalıyorum demek

Konu sahibi, dün yüz yüze buluşmuş olmalısınız.
Tespit ettiniz mi yüksekliği?
Tümsekliğe rastladınız mı?
Hayır hiç öyle bir şey yok. Aslında sonradan okuyunca o anlamda demediğini çok net anladım. Ama o an daha önceki yaşadıklarımdan dolayı sanırım aşırı tepki verdim.

X