Gebeliğe Hazırlık Yumurtlamadan itibaren göğüs hassasiyeti yaşanması ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bu zamana kadar hic göğüs agrim olmadı, göğüs ağrısı nedir ilk defa öğrendim. O yüzden ne oldu neden oldu bilemiyorum ki. Asilamanin 8. Gunu bugun. Haftaya test yapicam bakalim ama umut etmek istemiyorum ne bileyim
Döllenme olursa süt bezleri harekete gecince ilk göğüste belli oluyormus hatta uclarinda acı olurmuş..asilama olduysa yarin bile yapsan testte hafif gösterir. Bence iki gun sonra test yap merakin gider ins gebesindir burdan bildirirsen tecrube ediniriz taze hamişten:)

Döllenme olursa süt bezleri harekete gecince ilk göğüste belli oluyormus hatta uclarinda acı olurmuş..asilama olduysa yarin bile yapsan testte hafif gösterir. Bence iki gun sonra test yap merakin gider ins gebesindir burdan bildirirsen tecrube ediniriz taze hamişten:)
İnşallah Allah nasip eder de paylaşırım tabiki canim benim, sağolasın duan için 🙏

Göğüs agrin azaldi mi hala var mi? Eger gebelik yoksa asilamada kullanilan ilac veya igne etki yaptı o zaman bedenine... hayirlisi canim Allah Kerim...
Sanirim ilk defa catlatma ignesi bu etkiyi yaptı ki igne etkisi gecince agrimda bitti. Adeti bekliyorum bakalım, Allah razı olsun canım 🙏

Kusura bakmayın yeni gördüm benim artarak devam etti bezelerde oldu idrar rengi sarımsıydı ama alakası varmı bilmiyorum çok az su içerim çünkü benim muhtemelen yerleşme olduğu zaman beyaz akıntı başladı o beyaz akıntının içinde mercimek kadar kan pıhtısı gördüm o zaman anladım hamileyim diye sonrasında kahverengimsi akıntı geldi iki gün yerleşme kanaması olmuş sonrada öğrendim işte :) darısı inşallah sizlere olsun en kısa zamanda Allah kucaklarımızı boş bırakmasın ♥️
Merhabalar hayırlı olsun size de İnşAllah isteyen herkese nasip olur... Ben de 15 nisanda adet olmam gerekiyorken 12 nisanda çok az bir kan ve ardından kavregingi akıntım oldu kesildi bir iki gün hafif kahverengi akıntım oldu, 16 nisanda kan testi yaptım ve 33 küsür çıktı 19 nisanda tekrar verdim 96 çıktı sonra 21 nisanda verdim 131 çıktı ve Dr beklenen 2 katı artış olmamış dedi ama korkmayın dedi ve bugünde acile gidip kan verecem merak ediyorum ve korkuyorum İnşAllah güzel haber alırım

Kusura bakmayın yeni gördüm benim artarak devam etti bezelerde oldu idrar rengi sarımsıydı ama alakası varmı bilmiyorum çok az su içerim çünkü benim muhtemelen yerleşme olduğu zaman beyaz akıntı başladı o beyaz akıntının içinde mercimek kadar kan pıhtısı gördüm o zaman anladım hamileyim diye sonrasında kahverengimsi akıntı geldi iki gün yerleşme kanaması olmuş sonrada öğrendim işte :) darısı inşallah sizlere olsun en kısa zamanda Allah kucaklarımızı boş bırakmasın ♥️
Merhabalar hayırlı olsun size de İnşAllah isteyen herkese nasip olur... Ben de 15 nisanda adet olmam gerekiyorken 12 nisanda çok az bir kan ve ardından kavregingi akıntım oldu kesildi bir iki gün hafif kahverengi akıntım oldu, 16 nisanda kan testi yaptım ve 33 küsür çıktı 19 nisanda tekrar verdim 96 çıktı sonra 21 nisanda verdim 131 çıktı ve Dr beklenen 2 katı artış olmamış dedi ama korkmayın dedi ve bugünde acile gidip kan verecem merak ediyorum ve korkuyorum İnşAllah güzel haber alırım

Merhaba yeni görüyorum yazınızı umarım sağlıklı bir gebeliktir benimde böyle az artış olan bi gebeliğim kimyasal gebelik olmuştu, öyle bile olsa hamile kalabiliyorsunuz ne güzel ♥️

Merh
Merhaba yeni görüyorum yazınızı umarım sağlıklı bir gebeliktir benimde böyle az artış olan bi gebeliğim kimyasal gebelik olmuştu, öyle bile olsa hamile kalabiliyorsunuz ne güzel ♥️
Merhabalar malesef kimyasal gebelik betam 18 düşmüş ve ocean methyl balance önerdi hayırlısı olsun İnşallah🙏

Kahverengi akıntınız yumurtlamadan ne kadar sonra oldu

Merhaba, 1 hafta önce yumurtlama akıntısı ile birlikte göğüs hassasiyeti başladı 4 gün önce çatlama gördüm testte ama hala göğüslerime dokunamıyorum normalde adetten 3,4 gün önce başlardı bu şekilde gebelik elde eden oldu mu, yorgunluk uyku bende sürekli olduğu için onlar için belirti diyemiyorum, aralıkta kimyasal geçirdim onda adete yakın başlamıştı göğüs hassasiyeti
Benim de geçen ay yumurtlama ile başladı adet olana kadar çektim. Bel ağrısı, yorgunluk da vardı.
Gebelik olmadı maalesef. Ama dilerim sizin olue🙏🏼

X