Doğal Saç Bakım Kürleri Yüzde yüz doğal bir saç serumu buldum kızlaar bence bir bakın

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

fulyaderin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
2
0
48
Merhaba ben faydasını gördüm ve başkayarınında bundan faydalanmasını istiyorum gerçekten güzel sonuçlar veriyor.
Saçlarım oldukça kuruydu ve bu sebepten dolayı dökülme ve kırılmalar oluyordu her sabah uyandığımda neredeyse bir avuç saç topluyordum. bir arkadaşım .... diye bir saç serumu önerdi yüzde yüz doğal olduğunu ve sağlık bakanlığından onaylı olduğu öğrenince hemen aldım 2 aydır kullanıyorum ve dökülmelerde ciddi derecede azalmalar oluştu ve saçım nemlenmeye başladı kızlar arctiviti herkese tavsiye ediyorum ciddi sonuç almak isteyenler deneye bilir...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Saçlarım inanılmaz dökülüyordu. Kime sorsam mevsim geçişi günde 100 tel dökülmesi normal diyordu. Aktardan soğuk sıkım ÇAM TEREBENTİNİ aldım 2 kapak şampuanıma koydum. Saç dökülmesi tamamen durdu. Çam terebentini saçı sertleştiriyor . Duşta keratinli bakın kremi duştan sonra Morfose keratin serumu kullanıyorum en son Redist saç köpüğü sürüyorum. Ve hem dökülmesi hem sertliği gitti. Ve saydığım ürünler çok uygun fiyatlara bulunuyor. Deneyin dua ediceksiniz

X