Yüzümdeki Asimetri :(

sevsenn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2013
120
1
Arkadaşlar aynada yüzümü incelemeye ve fotoğraflarıma dikkatli bakmaya başladığımdan beri bu sorun benim içimi kemiriyor. Fotoğraflarımda çok belli olduğunu düşündüğüm bir asimetri var yüzümde. Sağ yanağım sol yanağıma göre daha dolgun.Ya çok üzülüyorum bu durumla karşılaşan var mı? İnanılmaz derecede kafama taktım bu konuyu. Bir devlet hastanesinde plastik cerrahisine başvurdum doktor bana yüzümün bir yarısının gelişiminin geride kaldığını, belli bir kısmına yağ enjeksiyonu yapabileceğini söyledi. Ben bir şey diyemedim. Kafam karmakarışık böyle bir operasyona cesaret edemiyorum açıkçası. Lütfen benimle aynı sorunu olan birileri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Merhaba. Konuyu uzun süre önce yazmışsınız ama ben yine de yazmak istedim. Aynı sorun bende de var aynada falan belli olmuyor ya da kardeşime sorduğumda dışardan belli olmadığını kuruntu yaptığımı söyledi. Ancak fotoğraflarda sağ yanağım bariz bir şekilde daha şişik duruyor sağ kaşım daha aşağıda sanki yani yüzümün sağ tarafı başka sol tarafı başka. Bunu aileme de söyledim ancak yaşım küçük olduğu için pek takmadılar (17 yaşındayım). Fakat bu gerçekten beni psikolojik olarak çok etkiliyor. İnsanlarla olan iletişimimde sorun yaratıyor. Yüzümü dönmek istemiyorum hep tek bir açıyla durmak zorundaymışım gibi hissediyorum. Siz bu sorunu nasıl çözümlediniz?

X