Yüzüme iğrenerek bakıp benden iğrendiğini söyledi

Ben ona dedim ki Bana igrendigini söyledin ben artık sana naisl dokunabilirim naisl öpebilirim naisl yaklasabilirim yapamam ki artık dedim üzgün şekilde o da pişman oldu zaten üzüldü saçmalama dedi kendi sarildi öptü yanağımdan ama ben kılımı kıpırdatmadim tepki vermedim karşılık vermedim beni kırıp kırıp sonra uzulse kac yazar be son pişmanlık neye yarar

Ben ona dedim ki Bana igrendigini söyledin ben artık sana naisl dokunabilirim naisl öpebilirim naisl yaklasabilirim yapamam ki artık dedim üzgün şekilde o da pişman oldu zaten üzüldü saçmalama dedi kendi sarildi öptü yanağımdan ama ben kılımı kıpırdatmadim tepki vermedim karşılık vermedim beni kırıp kırıp sonra uzulse kac yazar be son pişmanlık neye yarar
Adam size neler demis siz hâlâ nasl dokunacam nasıl öpcem diyorsunuz. O öptü tepki vermedim diyorsunuz.Sizin elinize dokunmasına izin vermemeniz gerekiyordu . Ayrılmamak icin sebebiniz ne .Bu kadar sevilmediginiz bir iliskide ? Kukla gibi gel git bagir azarla ozur dile op oynas geri ayni bu ne ya .Ben tiksindim

Benimle cinselligi yaşamayı çok seven bana hep dokunan insan artık benden uzaklaştı cinsel anlamda da soğuk artık hep ben adım atıyorum ben atmasam onun atacağı yok neredeyse son 3 aydir böyle 3 ay öncesine kadar mükemmeldi herseyimiz ya zoruma gidiyor artık bir kadın olarak neden ya neden sevince olmuyor be
Trakyalı mısınız bu arada 🤔

Adam size neler demis siz hâlâ nasl dokunacam nasıl öpcem diyorsunuz. O öptü tepki vermedim diyorsunuz.Sizin elinize dokunmasına izin vermemeniz gerekiyordu . Ayrılmamak icin sebebiniz ne .Bu kadar sevilmediginiz bir iliskide ? Kukla gibi gel git bagir azarla ozur dile op oynas geri ayni bu ne ya .Ben tiksindim
Cevap veriyorum: ten uyumu, cinsel çekim🤣

Derhal ayrılın defedin sizi kullanıyor resmen.iki seviyorum a öpücüge tav olmayın lütfen.Yalvarsa da bitirin bu ilişkiyi aklınız varsa.Kendinize de çeki düzen verin derim.Adam sinir hastası gibi sürekli azarlıyor gece vakti yanındasınız başınıza daha kötüsü gelmeden kendi değerinizi bilip uzaklaşın

Peki o kadar peşimde koşma sebebi gözlerime hayranca bakıp dalıp gitmeleri seviyorum demeleri yalan mıydı cidden cepteyim di mi ona bunu söylediğimde inkar etmişti bi ara bende böyle düşündüm çünkü
Yaş kaç yahu? Siz böyle her şeye kanar mısınız? Bu hayat ve erkekler sizi çok tokatlar demedi demeyin. Bu kadar saf olmayın. Size iğrenerek bakan ve dile getiren adamın yüzüne tükürüp ortamı terk etmiyorsanız kendinize saygınız yoktur, yok sırnaştı yok affettirmeye çalıştı yok o da yok bu da.

Lanet olsun kalbimi söküp atmak istiyorum seviyorum sevgi hemen bitebilcek bisi olsa keşke ama zamana bıraktım zamanla sevmeyi birakicam bana iğreniyorum deyişini o yüz eksitmesini ıyyy diyişini asla unutmayarak hep hatırlayarak bunu başarı am sevmek istemiyorum artık onu sevdiğim için çok kırıldım zaten sıradan biri dese igrensen kac yazar amaan derdim ama 3 yıllık ilişkim sonuçta onca zaman geçmiş birlikte lütfen anlayın beni ama kimse vazgeçilmez değildir benim de bir gün sabrım biter elbet o zaman görür gününü ondan vazgeçtiğimde dönüşülmez yola girerim

Peki o kadar peşimde koşma sebebi gözlerime hayranca bakıp dalıp gitmeleri seviyorum demeleri yalan mıydı cidden cepteyim di mi ona bunu söylediğimde inkar etmişti bi ara bende böyle düşündüm çünkü
Siz söyleyince inkar etmiş. Oysa normalde 'evet ceptesin' demesi gerekiyordu 😂😂
Çok safsin konu sahibi ya, kediler de kuşların peşinden koşuyor ama yemek için:)
theblackswan theblackswan 'e katılıyorum. Siz bu saflıkla daha çoook kanarsiniz seviorum diyen erkeklere

Lanet olsun kalbimi söküp atmak istiyorum seviyorum sevgi hemen bitebilcek bisi olsa keşke ama zamana bıraktım zamanla sevmeyi birakicam bana iğreniyorum deyişini o yüz eksitmesini ıyyy diyişini asla unutmayarak hep hatırlayarak bunu başarı am sevmek istemiyorum artık onu sevdiğim için çok kırıldım zaten sıradan biri dese igrensen kac yazar amaan derdim ama 3 yıllık ilişkim sonuçta onca zaman geçmiş birlikte lütfen anlayın beni ama kimse vazgeçilmez değildir benim de bir gün sabrım biter elbet o zaman görür gününü ondan vazgeçtiğimde dönüşülmez yola girerim
İçim şişti içim,sevgi falan değil bu,saplantı!Hemen def et şu embesili,giyin,süslen,çık dışarı bir hava al.

Çok fazla “be” diyor Trakyalılar kullanır be ifadesini çok fazla 🤣
Ya hiç sormayın ben trakyali değilim ama çevrem %70 trakyali çoğu arkadaşlarımdan tutun da komşularımıza kadar herkes trakyali ister istemez benim de ağzıma takılmis almismisim gulumsettiniz valla teşekkür ederim :)

Cevap veriyorum: ten uyumu, cinsel çekim🤣
Katip hepsi aynı bahaneyle avunuyor galiba biz birseyleri yanlis mi biliyoruz acaba 😏
O sabrınızı hâlâ bekletmeniz sevgiden falan degil kendinizi kandirmayin artık.Aşktan öleceğini bilsen kendini bu kadar yerlere atmaman lazım.Bas tekmeyi ayrıl ne tutuyor seni.Bi kac aya iyiki kurtulmusum diyeceksin ama sen bu durumdsn kurtulmak istemiyorsun.İstesen buraya konu acıp fikir alip uygularsın .Sen uygulamıyorsun hâlâ seviyorum diyorsun.Böyle sevgimi olur. Kendini SEV önce.

X