Yüzüme iğrenerek bakıp benden iğrendiğini söyledi

Heh iste ayrılınca da bırakmıyor bi anda değerim artiyo ölüm bile ayıramaz diyor bir ilgi bir ilgi yine kanıyorum duzeldigjne ama yine aynı değişen bisi yok. Ayrılmayı düşünüyorum o da sonuçta zorla tutamaz öyle biri değil ama elinden geldiğince ayrılmayim diye her şeyi yapıyor ağzı çok iyi laf yapuuor inanıyorum ona, ama ben neden böyle değiştiğini merak ediyorum hayir bi de hem iğreniyorum diyo hem soğuk hem de ayrilmak istemiyor amacı ne olabilir inan çok garip şu yazdıklarımı bi başkası yazsaydi ve ben okusaydim bu değişik ne anlatıyor yavvv derdim ınan ki canım

Numaranı değiştir istemiyorum de eğer iletişim kurarsan savcılığa suç duyurusunda buluncam de. Hiç bir şey yapamaz.

Sen de biraz bdsm fantezisi var sanırım.köle efendi fantezisi de ciddiyim.

Neyse aşağılanmak hoşuna gidiyor ama şunu bil asla düzelmeyecek.Artacak hatta. Bari evlenip çocuk yapma o çocuklara yazık olur.

Tabiki herkes senin kadar gurursuz olmadığı için bu herif senin gibisini bulamaz. Gelir arada kullanır kullanır gider.

Ne demişler insanın kendisine yaptığı kötülüğü 40 kişi gelse yapamaz diye 😒

Yatakta uyumadı koltukta uyudu bende karşı koltukta içim geçmiş yan yana yatakta uyumadik dün hic
Cidden yazdigimdan bunu mu anladin????
Arkadaşım neden kendine bunu yapıyorsun? Vakit gece miydi? Evden çıkmaya korktun mu? Tabii ki olabilir,önce kendi guvenligin. Ama sabah çık git evden, iletişim bile kurma engelle.
Bunca şeyin üstüne hala adamın yüzüne bakiyorsan, döndüğünde mesajlarina cevap vereceksen bu "her şeyi hakediyirum, sen ağzıma sı.tıkça ben sana daha çok aşık oluyorum. Çünkü kendimle problemlerim var" demek

Ya hiç sormayın ben trakyali değilim ama çevrem %70 trakyali çoğu arkadaşlarımdan tutun da komşularımıza kadar herkes trakyali ister istemez benim de ağzıma takılmis almismisim gulumsettiniz valla teşekkür ederim :)
Aman be güzelim be, boşver be, üj günlük dünyada bu öküzle mi uğraşıcan, koy kapının önüne ayatına bak 🤣

Katip hepsi aynı bahaneyle avunuyor galiba biz birseyleri yanlis mi biliyoruz acaba 😏

O sabrınızı hâlâ bekletmeniz sevgiden falan degil kendinizi kandirmayin artık.Aşktan öleceğini bilsen kendini bu kadar yerlere atmaman lazım.Bas tekmeyi ayrıl ne tutuyor seni.Bi kac aya iyiki kurtulmusum diyeceksin ama sen bu durumdsn kurtulmak istemiyorsun.İstesen buraya konu acıp fikir alip uygularsın .Sen uygulamıyorsun hâlâ seviyorum diyorsun.Böyle sevgimi olur. Kendini SEV önce.
Kendimi seviyorum ama sevgilim normalde böyle biri değildi bi anda değişti bende sorguluyorum neden diye çare arıyorum hep böyle değildi ki ben onun eskisi gibi olmasını istiyorum sadece ama sanırım isim zor ya zten iğreniyorum demesi beni kendinde bitirdi ben sadece nedenini merak ediyorum neden soğudu benden acaba insan merak ediyor bilmek istiyor 3,5 yildir hayatımda olan biri kolay mı kestirip atmak cevap alamadan

Cidden yazdigimdan bunu mu anladin????
Arkadaşım neden kendine bunu yapıyorsun? Vakit gece miydi? Evden çıkmaya korktun mu? Tabii ki olabilir,önce kendi guvenligin. Ama sabah çık git evden, iletişim bile kurma engelle.
Bunca şeyin üstüne hala adamın yüzüne bakiyorsan, döndüğünde mesajlarina cevap vereceksen bu "her şeyi hakediyirum, sen ağzıma sı.tıkça ben sana daha çok aşık oluyorum. Çünkü kendimle problemlerim var" demek

Özeti bu konu sahibi barışmak istiyor ilişkinin kötü yüklerini bize atacak sonra rahatlayıp yeni sevgilisiyle yatmaya gidicek, bazıları bu şekilde sevişmeyi seviyor. Ayrılmak değil ilişkilerinin tuzu biberi olarak görüyor bu köle efendi fantezisini

Kendimi seviyorum ama sevgilim normalde böyle biri değildi bi anda değişti bende sorguluyorum neden diye çare arıyorum hep böyle değildi ki ben onun eskisi gibi olmasını istiyorum sadece ama sanırım isim zor ya zten iğreniyorum demesi beni kendinde bitirdi ben sadece nedenini merak ediyorum neden soğudu benden acaba insan merak ediyor bilmek istiyor 3,5 yildir hayatımda olan biri kolay mı kestirip atmak cevap alamadan

Ayrılmayacak arkadaşlar boşuna yorum yapmayın.

Soğumuş sıcatma taktiği istiyor veren varsa versin taktik,

diğerleri bence parmaklarını yormasın, tencere kapaklar sevgisiyle böyle devam ederler toksikliğe

Yazı uzun diye mi yoksa konu içeriğinden mi
Burada çok uzun yazı okudum. Hem yazarken yazdıklarınız tam anlaşılmıyor hem de böyle bir şeyi niye çekersiniz ki? Dengesiz midir nedir? Size zaten "senden iğreniyorum" demesine gerek yokmuş ki davranışları belli ediyormuş. Kendize azıcık saygınız varsa çıkarın hayatınızdan. Kendinizden iyice vazgeçmişsiniz. Kimse için değmez, suratına yapıştırasım geldi çocuğun. Ananız mı babanız mı da (onların bile bunu yapmaya hakkı yok) size bağırıp aşağılamasına izin veriyorsunuz. O kim yani? Kimse sizin sahibiniz değil. Şutlayın gitsin.

Ona bunu sorduğumda da özür diliyor ya da öyle şey mi olur seni çok seviyorum falan diyor ama sanki sevgilim çift karakterli inanın çok farklı 2 karakteri var biri sevgi pıtırcığı burcu burcu diye ölen biten neşeli şakacı mutlu enerjik romantik ama diğer karakteri acımasız vicdansız sevgisiz saygısız egoist ben bile anlam veremiyorum hangisi gerçek sevgilim tanıyamıyorum bazen

Cidden bilmiyorum toksik ilişki ne demek hiç duymadım daha önce

YouTube’da yaz izle çıkan videoları. Kendine değer vermezsen daha çok kanarsın. Kişinin dedikleri değil yaptıkları önemli.

M Karahan Akgül videolarını izle bugün baştan sona hepsini izle. Adamın gerçek karakteri bu sizi iten aşağılayan. Diğeri sizi elde etmek ve köle haline getirmek için kullandığı maskesi.

AAAYY ÇILDİRİCİİİİMM!! HÂLÂ SEVGİLİMİ SEVİYORUM DEMİŞ. ÖNCE HAKARET SONRA ŞİDDETE GEÇER SEN DE SEVİYORUM DİYE OTUR KIÇININ ÜSTÜNE. HATTA EVLEN ÇOCUK DA YAP. DELİRİCİİMMM

Ayrılmayacak arkadaşlar boşuna yorum yapmayın.

Soğumuş sıcatma taktiği istiyor veren varsa versin taktik,

diğerleri bence parmaklarını yormasın, tencere kapaklar sevgisiyle böyle devam ederler toksikliğe
Hayir kendimi yanlış ifade ettim ondan ayrilmak kolay değil demiyorum ayrılmam da demiyorum ayrılırım ama kafam da ki sorularin cevabını bilmek istiyorum benden soğumasının sebebini öğrenmeden rahat edemem yani öğreneyim yeter ki yine ayrılalım ama amacim nedenini bilmek sonuçta hakkim diye düşünüyorum

Hayir kendimi yanlış ifade ettim ondan ayrilmak kolay değil demiyorum ayrılmam da demiyorum ayrılırım ama kafam da ki sorularin cevabını bilmek istiyorum benden soğumasının sebebini öğrenmeden rahat edemem yani öğreneyim yeter ki yine ayrılalım ama amacim nedenini bilmek sonuçta hakkim diye düşünüyorum
Erkeklerin yaptığı bir şeyde mantık mı arıyorsun hâlâ? 😂 Çükü artık başka bir şey istiyordur. Hiç sevmemiştir. Sıkılmıştır. Sevse zaten azıcık değer verir de adam akıllı sizinle konuşur ayrılırdı. Siz hâlâ seviyorum diyin. Ne denir ki şimdi

Öğrensen ne olur ? Saçma sapan işler Ya 35 yaşında kadınsın biraz gururlu ol 😡

yok soğumuş soğumamış insan 30 dan sonra böylelerini çekmez, soğuyanın ekime kadar yolu var der,

sana biraz gurur diliyorum 🤲🏻 Çok ihtiyacın var cünkü sana böyle davranan kim olursa olsun istersen yanında kus, tuvaletini yap, yine de it diye kapının önüne koymaman lazım normalde

Ayrıca ayrılmak istesen ayrılırdın yok ayrılacam fln deme, sen p.ç seviyorsun kendine itiraf et ama devam edersen de nolur cocuk yapma sen ş. fsiz seviyorsun diye çocuklarını buna mecbur etme

X