Zayıflama arkadaşı arıyorum

efulim53

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2013
352
182
Kızlar müthiş kilo almışım boyum 157 ve ben suan tam 66 kiloyum. Napcam bilmiyorum. Yürüyüş ve diyet için birbirimizi motive edecegimiz önerilerde bulunacagimiz arkadaşlar arıyorum. Verelim şu kiloları :cry:
Hedefim 11 kilo verip 55 kilo olmak :KK33:

Merhaba :) bende öncelikle yılbaşına kadar 10 kg vermeyi hedefliyorum. Boyum 156cm kilom 60, eğer istersen beraber birbirimizi Motive etme açısından bu yola baş koyabiliriz. Ben bugün tartildım ölçülerimi aldim. Hedef yılbaşına kadar 50kg olmak. Aslında kilodan ziyade yağ yakmak. Karatay ve yürüyüş yapmayı planliyorum.

Merhaba :) bende öncelikle yılbaşına kadar 10 kg vermeyi hedefliyorum. Boyum 156cm kilom 60, eğer istersen beraber birbirimizi Motive etme açısından bu yola baş koyabiliriz. Ben bugün tartildım ölçülerimi aldim. Hedef yılbaşına kadar 50kg olmak. Aslında kilodan ziyade yağ yakmak. Karatay ve yürüyüş yapmayı planliyorum.
Canım bende yazdığım günden sonra 1 kg vermişim. Mesajını şimdi gördüm :KK49: ben arada yürüyüş yapıyorum ve dikkat etmeye çalışıyorum hedefim şimdi kalan 10 kgyi vermek :KK51:

image.jpg

kızlar merhaba:KK25: bende bu gün başladım karatay yapıcam..birbirimizi motive edelim,benide aranıza kabul edermisiniz?

merhaba boylarımız ve kılolarımız yakın...
bende katılayım aranıza.
boy.60
kilo.64
hedef 55:)

Hoşgeldin canım ne tür bi diyet uygulamayı düşünüyorsun ?
aslında yediklerime dikkat edip içine sporu katmayı düşünüyorum.
belli bir diyete bağımlı kalmadan.
oturarak çalışmak en buyuk dezavantajım bıraz hareket lazım sanırım:)

aslında yediklerime dikkat edip içine sporu katmayı düşünüyorum.
belli bir diyete bağımlı kalmadan.
oturarak çalışmak en buyuk dezavantajım bıraz hareket lazım sanırım:)
Anladım canım en güzeli bağımlı kalmamak yaşam biçimi haline getirmek ama malesef biz kadınlar biraz sabırsız davranıyoruz olsun bitsin istiyoruz sonra yine tıka basa yiyoruz

Merhaba canım hoşgeldin :KK74:
hoşbuldum canım:KK25:
1 yıldır dikkat etmiyordum kiloma kpss'ye hazırlandım süreç kilo vermiştim sonra ramazan girdi o arada verdim ama bayramdan sonra 6 kilo aldım :KK61: 10 kilo vermek istiyorum ama ben..boyum 164 kilom 63 tü en son 2 hafta önce :mad:

Kızlar müthiş kilo almışım boyum 157 ve ben suan tam 66 kiloyum. Napcam bilmiyorum. Yürüyüş ve diyet için birbirimizi motive edecegimiz önerilerde bulunacagimiz arkadaşlar arıyorum. Verelim şu kiloları :cry:

Merhaba benimde kilom ve boyum hemen hemen seninle ayni civarda bende bir zayiflama arkadasi ariyordum. Bu yuzden istersen ayrintilari konusmaya baslayabiliriz

Selamlar kızlar bende bugün başladım 64 kilo verdim 162 boy günde 2 litre su, 1 bardak şekersiz çay ,2 fincan sade türk kahvesi, 2 kase çorba gece yatmadan pul biberli limonlu yarım yağlı yoğurt 1 ayda 54 kg olmak niyetindeyim

mrb benim kilom Size göre çok bende motive olmak için arkadaş arıyorum 15 günde 3 Kilo verdim hemde çok yiyerek diyetisyen destekli ilerliyorum yemek yemeden zayıflamak metabolizma hızını düşürür ve devam edilebilir olmaz..1.55 boy 76.1 ile başladım şuan 72 im 2.çocukta çok Kilo aldım bebeğim 8!aylık emziriyorum diyetim emzirme ye uygun diyetisyene gidiyorum sütte azalma yok hatta daha güzel beslendiğim için daha iyi.. hedef 55 yaş:29

şu kilo sorunundan yıılardır çekiyorum bıktım artık ...tekrar bende savaşmaya karar verdim):ben 15 yaşıma kadar en fazla 60 kiloydum sonra 19 yaşıma kadar en fazla 67 oluyordum evlendim 19 da 63kilo olarak eşim ilk günden demeye başladı zayıfla ben şişman insanlardan nefret ediyorum diye boyum 160 63 kiloyken kendimi fazla şişman hissedemeiyordum neyse ara ara aldım verdim derken 3 yıl sonunda yani 22 yaşında de baktım 74 olmuşum sonra bir sıkı diyet şok halinde 2 ayda 65 e indim e nasıl olsa zayıfladım hadi bir daha yemeğe saldır flalan ve öğrenciyim özel üniversitede sağlık okuyorum okul stres derken baktım 83 olmuşum ...içler acısıs:KK43: artık kilo sendromundan bıktım üstelik eşim çok kızıyor 5 yıldır evliyiz zayıflamak için evde bir sürü spor aleti var ne istesem eşim alıyor ben artık 60 da razıyım diyor ....neyse diyete başaladım 2 haftadır son durum 80.500 kısacası bende varım birbirimzzi motive eder başarırız inşallah hepimiz

X