Zayıflama arkadaşı arıyorum

sizlere 1800 kalori civarı olan listemi yazmak istyrm emzirdiğim için kalori alımı az olamıyor
sabah:2 dilim ekmek yumurta 1 kk peynir ve sebzeler (5 zeytin yerseniz bir ceviz azaltın)
ara:1 kutu ayran 1 meyve 1 ceviz yada 5 badem
öğle :1 köfte kadar et 4 kasık sebze yemeği 1 kase çorba yada 3 kşık pilav/makarna 3 dilim ekmek salata
ara :1 çay bardağı süt 1 ceviz yada 5 badem 1 meyve 2 galeta yada 2 etimek
akşam:1 köfte kadar et 4 kaşık sebze yemeği 2 dilim ekmek salata
ara:1 sb yoğurt 1 meyve 2 galeta yada 2 etimek

sizlere 1800 kalori civarı olan listemi yazmak istyrm emzirdiğim için kalori alımı az olamıyor
sabah:2 dilim ekmek yumurta 1 kk peynir ve sebzeler (5 zeytin yerseniz bir ceviz azaltın)
ara:1 kutu ayran 1 meyve 1 ceviz yada 5 badem
öğle :1 köfte kadar et 4 kasık sebze yemeği 1 kase çorba yada 3 kşık pilav/makarna 3 dilim ekmek salata
ara :1 çay bardağı süt 1 ceviz yada 5 badem 1 meyve 2 galeta yada 2 etimek
akşam:1 köfte kadar et 4 kaşık sebze yemeği 2 dilim ekmek salata
ara:1 sb yoğurt 1 meyve 2 galeta yada 2 etimek
bu arada tartı günü ne zaman birbirimizi motive edelim kimler ilgileniyor

şu kilo sorunundan yıılardır çekiyorum bıktım artık ...tekrar bende savaşmaya karar verdim):ben 15 yaşıma kadar en fazla 60 kiloydum sonra 19 yaşıma kadar en fazla 67 oluyordum evlendim 19 da 63kilo olarak eşim ilk günden demeye başladı zayıfla ben şişman insanlardan nefret ediyorum diye boyum 160 63 kiloyken kendimi fazla şişman hissedemeiyordum neyse ara ara aldım verdim derken 3 yıl sonunda yani 22 yaşında de baktım 74 olmuşum sonra bir sıkı diyet şok halinde 2 ayda 65 e indim e nasıl olsa zayıfladım hadi bir daha yemeğe saldır flalan ve öğrenciyim özel üniversitede sağlık okuyorum okul stres derken baktım 83 olmuşum ...içler acısıs:KK43: artık kilo sendromundan bıktım üstelik eşim çok kızıyor 5 yıldır evliyiz zayıflamak için evde bir sürü spor aleti var ne istesem eşim alıyor ben artık 60 da razıyım diyor ....neyse diyete başaladım 2 haftadır son durum 80.500 kısacası bende varım birbirimzzi motive eder başarırız inşallah hepimiz
günde yarım saat aktivite ve inançla veremeyeceğin kilo olamaz kilo durumunla ilgili bildirimlerini bekliyoruz

Benim mesleğim parametik yani ambulans 112 de sağlıkçı olacağım bu yıl okul bitiyor ...derslerde insan anatomisini çok gördük yıllardır diyet listeleri okumaktan araştırmaktan artık diyette mevzusunda sıkıldım ..hayatım da hiç diyetisyene gitmedim .şimdi eşim le şöyle anlaştık ayın 15 i ve 30 u kilomu eşim takip ediyor .ona göre motive ediyor .eşim in zayıf eş isteğinden dolayı motivasyonu mu sağlamış durumdayım ..ben hem kpss ye hazırlanıyorum hem üniversiteye gidiyorum dörtte dörtlük yapma şansım yok ama haftanın 4 günü evdeyim ..o yüzden uyguladığım diyet listesi şöyle ....sabah 2 dilim ekmek 1 haşlanmış yumurta 1 tane biber salata domates işte az peynir 4..5 adet zeytin doymak zorundayım ders çalışıyorum ve bir bardak yeşilçay ....saat 11 yada 12 gibi bir tane meyve .....işti 13 30 ..15 arası bir tabak sebzeli yemek ve yoğurt ...yada 3 köfte salata ...ikindi aktiva yiyiyorum akşamda 6 gibi kendime elektirli ızgara aldım onda et köfte yada düdüklüde sebze yemekleri yapıyorum çok yemeden hafif bir şekilde karnımı doyuruyorum akşamda limon yoğurt kürü uyguluyorum ayrıca günde 2lt su tüketiyorum ve tilya kürü diye bir kür yarın ona başlıyorum ibrahim saraçoğlundan öğrendiğim bir kür işe yararsa paylaşırım ve evimde eliptik bisiklet var oturularak değil ayakta yapılan günde bir saat ona biniyorum haftada 4 saat da dışarda yürüyorum ....son aldıkça yazmaya devam edecepim

Yani sonuç aldıkça paylaşacağım ....23 yaşındayım seneye anne olmak istiyorum bu kilolarla anne olamam 80.500 kiloyla mücadeleye başladım hadi hayırlısı bakalım :)

Yani sonuç aldıkça paylaşacağım ....23 yaşındayım seneye anne olmak istiyorum bu kilolarla anne olamam 80.500 kiloyla mücadeleye başladım hadi hayırlısı bakalım :)
çok doğru düşünmüssün ben 29 yaşında iki Çoçuk annesi bir öğretmenim ilk çocuğumda 10 ikincide 18 Kilo aldım kilolu hamile kalmak çok zor ilkinde aldığım kiloları verip hamile kaldım yoksa 28 Kilo fazlam olacaktı..Kilo her açıdan çok kötü

bu arada diyrtisyenin diyete katkısı olduğuna inanmıyorum sadece vücut analiz cihazı motive ediyor nerden nekadar kas mı su mu yoksa yağ mı kaybettiğini bilmek motive edici oluyor ben sırf alet için gidiyorum

merhaba bende katılmak istiyorum size..su an 53 kiloyum 1.57 boyum..46-47ye inmem gerek spor salonuna yazıldım..haftada bi tartlıyrm..

merhaba bende 163 boyundayım ve 70 kiloyum 55 kiloya düşmek istiyorum 15 kilo hedefim :) beni de aranıza alın :)

bugün 1 ay oldu hedefime tam ulaşamadım ama olsun 4.5 Kg verdim çok şükür hemde spor yapmadan pilavımıda pastamı da yiyerek

Kızlar müthiş kilo almışım boyum 157 ve ben suan tam 66 kiloyum. Napcam bilmiyorum. Yürüyüş ve diyet için birbirimizi motive edecegimiz önerilerde bulunacagimiz arkadaşlar arıyorum. Verelim şu kiloları :cry:
Hedefim 11 kilo verip 55 kilo olmak :KK33:

Bende 163 boyunde 68 kiloyum benimde 55 olmam gerek :KK61::KK61:

Kizlar ben bundan 2 yil once 1 ayda 10 kilo verdim. İsvec diyeti ile normalde kilo alan bir bunyem yok aradan zaman gecti hamile kaldım oyle aldım kilo verince hemen kilo alamiyorum nekadar yesemde, motive olamıyorum benimde vermem sart kendimi begenmiyorum aynalara küscem artık koca bir gobek var dogum yapalı 6 ay oldu kızım emmiyor rahatlikla diyet yapabilirm aslinda ama motivasyon eksikligim var :KK61: benide motive edin :KK16::KK16::KK16:

selam kızlar ben de katılmak istiyorum. ben geçen sene 65 kilodan 55 kiloya düşmüştüm. şimdi 57 kiloyum 52 olmak istiyorum boyun 1.68

X