Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

Edicem, haberleşiriz yine

Ben ne denediysem bi türlü başarılı olamadım şu iştah kapatma konusunda. Yani çok şükür yine çok fazla bir kilom yok ama 3 kg fazlam var ve o sayının artacağı düşüncesi beni çok korkutuyor.

Ünlü diyetisyen Ayça Kaya kahvenin zayıflamaya olan etkilerinden sürekli bahsediyor, yeşil kahvede etkili.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanımı nasıl oluyo acaba aç karnına mi içsek daha faydalı tok mu içsek? ? Ve kesinlikle zayiflatiyrmu

Yeşil kahveyi kullanmaya bende başladım bugün 2. Günüm kesinlikle işe yaradıgını söyleyebilirim

Kizlar bende

BURDAN almışdım. Denedim vallah kokusu kötü ama zayıflatıyor cidden. Ben normal herşeyı yediğim halde zayıflamışdım sadece bunu günde 2 kez içerek. Metabolizmayı da hızlandırıyor kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ben de kullanmaya başladım aktardan aldım ama o nette satılan pahalı ürünlerden değil, daha bi kac gundur kullanıyorum ama bağırsakları ciddi çalıştırıyor gibi geldi bana, bakalım zayiflatacak mı

Yalnız kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ben.ufak fincan ölçüsünde pişirip içiyorum o da çok az oluyor fincanin yarısı telve gibi kalıyor büyük fincanda mı yapılmalı yanlış mı yapıyorum?

Merhabalar. Yeşil kahveyi bende merak ediyordum. bilgiler için teşekkürler. Zayıflama konusunda ayrıntılı bilgiyi Yeşil Kahvenin Faydaları yazısından bakabilirsiniz.

Arkadaşlara yurtdışında yaşıyorum. Ürünü nasıl alacağım fikri olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…