Zencefil zerdeçal tarçın

Prenseslyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
38
24
Kızlarr bugün zencefil zerdeçal tarçın üçlüsünü aldım aktardan ve dolu dolu iki kaşık yoğurdun içine dolu dolu birer çay kaşığı ölçülerinde koydum şuan yedimmm ve şuan 80.4 kiloyum. Bakalım ne kadar işe yarayacak sizlerle de paylaşıcam hem motive olmuş olurummm:) bi arkadaşım çok işe yaradığını söyledi bakalım deneyelim görelim :) şimdi de bir şişe su içiyorum bu gecelik. Yarın sabah yine yazarımmmm sonuçlarıı

Kızlarr bugün zencefil zerdeçal tarçın üçlüsünü aldım aktardan ve dolu dolu iki kaşık yoğurdun içine dolu dolu birer çay kaşığı ölçülerinde koydum şuan yedimmm ve şuan 80.4 kiloyum. Bakalım ne kadar işe yarayacak sizlerle de paylaşıcam hem motive olmuş olurummm:) bi arkadaşım çok işe yaradığını söyledi bakalım deneyelim görelim :) şimdi de bir şişe su içiyorum bu gecelik. Yarın sabah yine yazarımmmm sonuçlarıı
Kızlar merhaba akşam konuyu 18:36da açmıştım ve o saatten sonra hiçbir şey yemedim. Bir şişe daha su içtim toplam 1 lt oldu. Şimdi uyandım daha hiçbir şey yemedim . Afedersiniz büyük abdestimi yaptım. Şuan tartıldım aç karnına ve sonuç benım için çok şaşırtıcı. 78.6

canım mrb bende kilo vermek istiyorum yararını gördünmü hergece yiyormusun kaç kilodan kaça düştün teşekkür ederim

Evet bende merakla bekliyorum acaba faydasını gördünüz mü bu üçlünün? Bende yapayım ya:KK43:

X