Zigzag kalori yöntemiyle zayıflama

SekerPancarii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2014
31.696
43.840
Merhabalarrr kalori sayımıyla 20 kilo vermis biri olarak kalori saymayi seviyorum ama belli bi sure sonra vucut alinan kaloriye alışıp kilo vermesi yavaşlayip durabiliyor ama zigzag kalori alimiyla bu olay olmuyor
http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm
Bu siteden yas kilo boy hareketlilik durumuma gore kalori tablomu aldım guncel kilom 56.5 bakalim neler olucakkk hedef duruma gore 52 51 belki 50

Benim tablom bu ortadaki yag yakimi bölümüne gore alıcam kalorilerimi ve her hafta kiloma gore tablomu yenilicem siteden başlıyorum cuma görüşürüz kendim artik bozmayim diye bunu yapmaliydim

Kilo Tablomuz
Başlangıç tarihi 17 Mart 2018–başlangıç kilo—56,5–hedef—51

SekerPancarii - boy 165 — 56,5 ••55.1•• 53.9 •• 54.4(diyeti bozdum:/)
Başlangıç tarihi 19 Mart 2018– başlangıç kilo—71,2–hedef kilo—63
SchonerDuft — 71,2•• 70.0

Son düzenleme:
Aslinda cuma başlamıştim ama aksam dayanamayip bozdum ama dün kalorime uydum
Cumartesi menüm
Sabah uyaninca sekersiz nescafe
Kahvaltim: 1 haşlanmış yumurta,1 dilim ev yapimi tambugday ekmegi, yarim dilim peynir, yarim dilim kasar, yarim yemek kaşığı tahinpekmez, 1 tatli kaşığı bal ve çay kaşığının ucuyla tereyağı, 3 zeytin
Ara: yarim muz
Ara: 3 kepekli parmak galeta, yesil elma, 1 kuru incir
Ara: 2 havuc, 12 gr yer fıstığı, sekersiz nescafe
Aksam: 1 bucuk dilim (210 gr)besamel soslu makarna, 3 küçük kofte, 1 bardak ayran
Ara: bir avuc (29 gr) kraker bundan vazgecmiyorum hep krakere yer ayiricam galiba kalorimde
Ve gün 1384 kaloriyle biter

Hesapladım ekran görüntüsü aldım yarın başlarım bende bunu daha öncede yapmıştık sanki yanlış mı hatırlıyorum

Yaptin mi kuzum kaloriler az da degil ve bence kilo vericez guzelce doya doyaevet yine baslamistik ben hemen bırakmıştım haftada 1 kilo versem super diye düşünüyorum
Baktım baktım tam tahıllı makarna serbest sanırım. Sağlıklı atistirmalikta yapacam bugün iyi hissedersem . Sen haftada 1 versen ben 2 verebilirim sanırım kilom daha çok senden

Baktım baktım tam tahıllı makarna serbest sanırım. Sağlıklı atistirmalikta yapacam bugün iyi hissedersem . Sen haftada 1 versen ben 2 verebilirim sanırım kilom daha çok senden
Valla ben bu ara kendimi cok sıkamiyorum canim yoksa saldırıyorum herseye o yuzden canim ne çekerse kalirimce yicem sonra full saglikli beslenmeye donerim yavasca bu ara yapamıyorum
Ben dün basladim cuma tartilcam bakalim ne kadar gidicik
ohh senin kaloriler daha cok ortadakine gore alcan kalorileri yag yakimi bolumundekine gore bir hafta sonra kilomuz düşecegi icin tablolari yenileyelim ona gore düşecek kalorimiz tamam mi

Aşırı yağ yakımı olan bölümü yapsam nasıl olur sence o kadar kaloriyi doldurmakta mesele full sağlıklı beslenme olmuyor ya insanın canı çekiyor birşeyler bende senin gibi yaparım bu hafta sonra tam sağlıklı bölüme geçerim canım kakaolu kek istiyor benim umarım bu hafta 68i görürüm elbise almak istiyorum kendime

Hep az kalori almaya çalışıyoz bu kadar vermis sana o kadar alacaksin bi hafta bi dene bakalim bu kaloriler sana nasil kilo verdirecek hem caninin cektigini yersin sabah ogle karbonhidrat tuketirsin dolar

Bi anda herseyi kesmeyi denedim ama gunun sonunda kendimi abur cuburlara saldirirken buldum o yuzden ilk basta az yeriz sonra full keseriz kek ye sende kacamak gunlerimiz carsamba olsun senin 1834 benim 1510 kalorim var carsambalari

Hep az kalori almaya çalışıyoz bu kadar vermis sana o kadar alacaksin bi hafta bi dene bakalim bu kaloriler sana nasil kilo verdirecek hem caninin cektigini yersin sabah ogle karbonhidrat tuketirsin dolar
He az yiyek çok verek 1800 kaloriyi doldurmakta çok zor olacak hadi seni dinlicem bakalım bu hafta öyle geçsin ee ödül var mı peki kilo verince

He az yiyek çok verek 1800 kaloriyi doldurmakta çok zor olacak hadi seni dinlicem bakalım bu hafta öyle geçsin ee ödül var mı peki kilo verince
Bozmak yok dolduracaksin kalorilerini hafta sonunda 1 kilo verirsen bu kalorilerle bence harika
Ödül günlerimiz carsambakalorimiz cok ya o gün deli seyler yiyebilirik bence

Bi anda herseyi kesmeyi denedim ama gunun sonunda kendimi abur cuburlara saldirirken buldum o yuzden ilk basta az yeriz sonra full keseriz kek ye sende kacamak gunlerimiz carsamba olsun senin 1834 benim 1510 kalorim var carsambalari
Keki hergun yesek yenir kaloriler çok çünkü sen seviyorsun abur cuburu onlarsız yapamazsın

Bozmak yok dolduracaksin kalorilerini hafta sonunda 1 kilo verirsen bu kalorilerle bence harika
Ödül günlerimiz carsambakalorimiz cok ya o gün deli seyler yiyebilirik bence
Çarşamba günü bumbar yiyebilirim ay canım çok çekti . Yemek ne yapcan bu hafta plan var mı benim gelecek.olan misafirlerim de var oturmaya ne yapsam bilmiyorum

Keki hergun yesek yenir kaloriler çok çünkü sen seviyorsun abur cuburu onlarsız yapamazsın
Hayatin tadi çıkmıyo abur cubur olmayinca bi ara iyi kestiydim geri basladimmm olsun kalorimi aşmadan yicem evet 5 çayımızın yaninda kek keyifleri yapabirik

Son düzenleme:
Çarşamba günü bumbar yiyebilirim ay canım çok çekti . Yemek ne yapcan bu hafta plan var mı benim gelecek.olan misafirlerim de var oturmaya ne yapsam bilmiyorum
Bende katmer yirim carsamba yada dondurma yada beyaz ekmek yok plan yapip kendimi sıkmak istemiyorum bu ara ne yaparsam ondan yicem kilo verip motivem arttikca daha duzene sokarim menuleri suan anın tadini çıkar modundayim
Ne zaman gelecekler Çarşamba gelin deseydin
yemege mi gelecekler çaya mi

Hayatin tadi çıkmıyo abur cubur olmayinca bi ara iyi kestiydim geri basladimmm olsun kalorimi aşmadan yicem evet 5 çayımızın yanin kek keyifleri yapabirik
Ben normalde hiç yemezdim eşim alıştırdı beni pek aramıyorum yine de . Az az ye gitsin kaloriler ancak dolar valla . Ben sporda yapmicam bu hafta belki yürüyüş yaparım 20 dk kadar başka yok sen yapcan mı spor

Ben normalde hiç yemezdim eşim alıştırdı beni pek aramıyorum yine de . Az az ye gitsin kaloriler ancak dolar valla . Ben sporda yapmicam bu hafta belki yürüyüş yaparım 20 dk kadar başka yok sen yapcan mı spor
Ben yemekten cok avur cubura düşkünüm ama az yicem abartmicam ben stepper yapmaya basladim bugun kuzum sabahlari 30 dk yaparim belli bi sure sonra ağırlık yapmaya baslicam suan canim istemiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…