zynpkr'nin başarı öyküsü...

:129::129: tebrik ederim
ben de 8 ocakda akupunktur ile beraber diyete başladım. 119 kg olarak başladım ve 2.hafta bitmeden 6 kg. verdim, bir süre akupunktur ile irademi kontrol altında tutmak istiyorum, çok uzun sürecek rejim dönemi,ondan destek almak istiyorum.99 hedefim tabi ilk aşamada :))

umarım bende senin gibi başarılı olabilirim. fotoğrafın çok güzel :nazar:
yaza kadar hedefine çoktaan ulaşmış olursun eminimki, gelsin güzel yazlık kıyafetler:KK70:

çok çok çok tebrik ediyorum seni :) bende 21 yaşındayım senın yaşadıklarını birebir yaşadım :) otobüste yaşlı bi teyze hamile sanıp yer vermişti sevgilimin yanında çok utandım. ondan sonra artık zayıflamam gerek diyerek başladım diyetisyen aramaya :) 103.5 le başladım 3 kilo verdim ve devam edıyorum. çok spor yapamıyorum ama onu da düzene sokucam. 30 35 kilo vermek dert değil deverdikten sonra çok sarkma olur diye korkuyorm :KK43: bende çok azmettim gözümde büyütmüyorum ve ailem ve erkek arkadaşım çok destekçiler inşalla bende yaşarım senın yaaşadığın mutluluğu :) tebrikler canım

ilk olarak tabiki kaçamaklarım oluyordu.mesela poğaça yapıyodum.ama hep kendime sahip çıktım.poğaça tamamen yasak olmasına ragmen 3-4 ısırık alıyodum.benim felsefem buydu işte.tadımlık derken bunu anlatıyorum aslında.o 3-4 ısırık poğaçayı yedim diye üzülmüyodum.o gün 1 saaatse 10 dk ekliyordum yürüyüşe.

haftanın 6 günü rahat diyebilirim.istediğim kadar dediğim aman sakın yanlış anlaşılmasın yaglı yerler yok.yagsız oldugu sürece doyana kadar.:) artık et olmadan doymuyorum ben.:) o derece yani.

kendimi sürekli motive etmem 1. bu forum 2.side günlükl defterim oldu.

buraya girip kaçamaklarımı çok yazdım.ertesi gün toparlıycam dedim.ertesi gün sırf buraya hesap verecekmişim gibii hissederek yemek yedim.

günlüğüme de öyle.bugun bunları bunları yedim.yarın dikkat edicem yazıyordum.ertesi gün de gayet az kalorili yiyodum. dengelemeye çalışıyordum yani.

hep resim çekindim.bi öncekiyle sonrakini kıyasladım.hergün tartıldım.100 gr yukarı olsa o gün yürüyüşü artırdım.
atıyorum kilom 113 se ben yarın 112.6 yı görücem diyordum başlıyordum daha bi hırsla o gün.:)

hergün tartılmak hastalık gibi alsında ama motive etmek açısından çok iyi.
süpersin kendime seni örnek alıcam.başlangıç olarak aynıyız.brawwo:nazar::nazar::nazar:

Arkadaşım niçin cevap vermiyorsun gerçekten seninle dertleşip bir nebze de olsa derdime çare olmanı bekliyorum.Bu işte motivasyon çok önemli lütfen ARKADAŞIM lütfen lütfen lütfen.:KK16::KK16::KK16:

arkadaşlar merhaba
21 mayısta 117 kg ile başladıgım diyete bugun 77 ile devam etmekteyim.evet vermem gereken daha bi 10 kg daha var ama dayanamadım ve artık paylaşmaya karar verdim.resimleri eklicem.buyrun yorum sizin :)

Eki Görüntüle 121721
:KK62::KK62:

canım harikasın sen ,kim tutar seni:)

bnmde 10 kilo fazlam var ,diyetisyene gidiyorum ,sende gidiyor musun ,gidiyorsan kime merak ettm smdii

darısı başımıza iraden ve azmine maşaallah 21 kg fazlam var umarım bende senin gibi başarırım

maşallah diyorum binlerce keeez.. ne kadar güzel olmuşsunuz... hayranım sizin gibi iradesi olanlara ya been :) on kilo verince azim yerine sıkıntı geliyor bana, vazgeçiyorum hemen , sanki hayat yemekten ibaretmiş gibi :KK43:( boyunuz kaç, sanki benim ölçülerimle aynıymışsınız.. bende 122 kiloydum , şimdi 112 ile 114 arasında gidip geliyorum.. en çok istediğim yürüyüş bandını aldım ama şu iradesizliğim yokmu , beni mahvediyor.. umarım rabbim benim içimede verir şu azmi.. tebrikle birlikte sımsıcacık sarılıp öpüyorum canım sizi.. allah daimi etsin inş. bu sevincinizi , darısıda bana inş.. sevgileer..

:) o 10 kiloyu verdikten sonra ne kadar güzel göründüğünüzün farkına varın.bi bu kadar daha versem nasıl olurum diye düşünün.canınız yüksek kalorili bir şey istiyorsa sonra da yerim kaçmıyor ya diyin.benim boyum 170.ben de istiyorum yürüyüş bandı ama alamadım.:KK43:

Selam,
Çok genç ve hoş bir genç hanım olarak ben de sizi tebrik ediyorum. Ciddi bir ağırlık kaybı sonrası deride herhangi bir gevşeme ya sarkmanın önüne geçmek adına neler yaptınız ya da sarkma oldu mu diye merak ettim. Darısı tüm dileyenlerin başına...

evet :'( sarkma oldu.ben yürüyüş çok yaptım.ama sıkılaştırma hareketleri yapmadım.bugun farkettim ki sarkma olmuş.sporla toparlanır sanırım dimi? vücut germe ameliyatlarına falan sıcak bakmıyorum.en güzeli spor ama spor toparlar mı sarkan deriyi yoksa en baştan beri mi yapmam gerekiyordu sıkılaştırma hareketlerini ben bilmiyorum.

bende sizi tüm kalbimle tebrik ediyorum darısı başıma inşallah benim boyum 162 kilom 87 maalesef 2 sezaryenle doğumdan sonra böyle oldum 54 kilo olmam gerekiyor sizin azminiz beni umutlandırdı inşallah bende başaracağım koşu bandı aldım günde 1.5 saat yürüsem yeterli olurmu acaba sabah öğle ve akşam yarımşar saat yürümek istiyorum fikrinizi belirtirseniz sevinirim bir de günde 4 fincan yeşilçay yeterli olurmu acaba ?
bence günde 1,5 saat çok iyi ama tavsiyem yarım saat yarım saat değil de hepsini bir arada yapmanız.en azından başlayınca 1 saati doldurmanız.yani şöyle de olabilir başlar da böyle yaparsanız sonra artırırsınız.zaten günde 3 kez sıkar.sabah ve akşam 45 er dk yapın önce sonra 1 saat.daha az sıkıcı olur hem de daha fazla ter atarsınız.

vaavv süpersinn!!! :KK9:
tşk ederimm :21:
Inanmıyorum yaa müthiş tebrikler gerçekten çok büyük bir değişim
:KK61: tşk

:129::129: tebrik ederim
ben de 8 ocakda akupunktur ile beraber diyete başladım. 119 kg olarak başladım ve 2.hafta bitmeden 6 kg. verdim, bir süre akupunktur ile irademi kontrol altında tutmak istiyorum, çok uzun sürecek rejim dönemi,ondan destek almak istiyorum.99 hedefim tabi ilk aşamada :))

:) akupunktur tedavin bitince de çok dikkat et ama.tanıdıklarım var bayagı kilo verip sonra fazlasıyla geri alan.o yüzden sen sadece kendine güven olur mu :) :KK54:

umarım bende senin gibi başarılı olabilirim. fotoğrafın çok güzel :nazar:
yaza kadar hedefine çoktaan ulaşmış olursun eminimki, gelsin güzel yazlık kıyafetler:KK70:

sarkan deriyi toparlarsam gelir güzel yazlık kıyafetler :) kış daha mı iyi ne :KK1:

çok çok çok tebrik ediyorum seni :) bende 21 yaşındayım senın yaşadıklarını birebir yaşadım :) otobüste yaşlı bi teyze hamile sanıp yer vermişti sevgilimin yanında çok utandım. ondan sonra artık zayıflamam gerek diyerek başladım diyetisyen aramaya :) 103.5 le başladım 3 kilo verdim ve devam edıyorum. çok spor yapamıyorum ama onu da düzene sokucam. 30 35 kilo vermek dert değil deverdikten sonra çok sarkma olur diye korkuyorm :KK43: bende çok azmettim gözümde büyütmüyorum ve ailem ve erkek arkadaşım çok destekçiler inşalla bende yaşarım senın yaaşadığın mutluluğu :) tebrikler canım

cnm sarkma ne kadar olursa olsun seni hamile sanıp yer vermelerinden daha iyi.yanlış anlama.bende de oldu da aynı şey ondan söylüyorum.bana da minibüste adamın biri yer verdi.yok oturun siz dedim.yok olur mu sizx hamilesiniz buyrun dedi.:KK1: ben hiç bozuntuya vermeden tşk edip oturdum.ama çok içime oturmuştu.sen söyleyince o anım aklıma geldi.sporu sakın bırakma.ben yürüyüş çok yaptım ama sarkma yine var.toplamaya çalışıyorum.o hallolur takma fazla.

süpersin kendime seni örnek alıcam.başlangıç olarak aynıyız.brawwo:nazar::nazar::nazar:

sadece kendine inan :KK54:

Arkadaşım niçin cevap vermiyorsun gerçekten seninle dertleşip bir nebze de olsa derdime çare olmanı bekliyorum.Bu işte motivasyon çok önemli lütfen ARKADAŞIM lütfen lütfen lütfen.:KK16::KK16::KK16:

özür dilerim ben girmiyordum ne zamandır.:) dertleşelim tabi.vben çok sık giremiyorum.dertleşmek istediğin zaman dertleşiriz yaz sen özelden de msj.ben girdikçe yazarım.:KK54:

canım harikasın sen ,kim tutar seni:)

bnmde 10 kilo fazlam var ,diyetisyene gidiyorum ,sende gidiyor musun ,gidiyorsan kime merak ettm smdii
tşk edeirm cnm.ben diyetisyene gitmedim.yani doktora gittim ama sadece bi sağlık sorunum var mı diye takip etmek için.onun verdiği diyeti falan uygulamadım.zaten devlet hastanesiydi.hazırda duran bi liste vardı onu verdiler diyet listesi die.ben kendim yaptım herşeyi.:)

darısı başımıza iraden ve azmine maşaallah 21 kg fazlam var umarım bende senin gibi başarırım

umarım çok isterim gerçekten istediğiniz kiloya ulaşmanızı.

:KK52::KK52:

ayy çok sevindim senin adına, helal olsun...saygı duruşunu hak etmişsin resmen:KK19:

tşk ederimm :KK54:

Geri dönmene sevindim beni mahveden akşam yemekleri .Ne yazıkki kendimi akşama kadar firenleyip akşam yemekte gazı köklüyorum.Bir türlü doymak bilmiyorum karnım doyuyor ama özüm doymuyor tabağımdakini bitirsem bile ikinci tabağı koyuyorum kendimi geri zekalı gibi hissediyorumBunu engelleyememek çok zoruma gidiyor.Buna anlam veremiyorum.Amagenede diyet fikrinden kopamıyoum.:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Tebrik ediyorum canım çok azimlisin:nazar:bende kilo vermeyi düşünüyorum ama ben kilo verdiğimde iç bacak bölgemde çatlamalar oluyor derim çizgi çizgi spor yapmaya çalışıyorum işten eve geldiğimde bir yarım saatte olsa vakit ayırıyorum ama yürüyüşe vaktim olmuyor malesef:KK25:

Geri dönmene sevindim beni mahveden akşam yemekleri .Ne yazıkki kendimi akşama kadar firenleyip akşam yemekte gazı köklüyorum.Bir türlü doymak bilmiyorum karnım doyuyor ama özüm doymuyor tabağımdakini bitirsem bile ikinci tabağı koyuyorum kendimi geri zekalı gibi hissediyorumBunu engelleyememek çok zoruma gidiyor.Buna anlam veremiyorum.Amagenede diyet fikrinden kopamıyoum.:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

bende canım aynı dertten muzdaribim ama artık ben akşam 6 dan sonra bişi yemiyorum. özellikle çayın yanında bişi yemiyorum sonra 9 gb meyve yiyorum.hem vicdanım hem midem çok rahat.strese girdiğim an spor yapıyorum yemek yemiyorummm:KK1:

bende canım aynı dertten muzdaribim ama artık ben akşam 6 dan sonra bişi yemiyorum. özellikle çayın yanında bişi yemiyorum sonra 9 gb meyve yiyorum.hem vicdanım hem midem çok rahat.strese girdiğim an spor yapıyorum yemek yemiyorummm:KK1:

BACIM peki sen kaç kilosun vene kadar verdin.Maşallah seni çok azimli gördüm.:KK9::KK9::KK9: Sakın habırakma zaten başımıza hep irademiz yüzünden gelmedimi bunlar.:97::97::97: Tanıştığımamemnun oldum:KK71::KK71::KK71:

BACIM peki sen kaç kilosun vene kadar verdin.Maşallah seni çok azimli gördüm.:KK9::KK9::KK9: Sakın habırakma zaten başımıza hep irademiz yüzünden gelmedimi bunlar.:97::97::97: Tanıştığımamemnun oldum:KK71::KK71::KK71:

Ben 65 kiloyum boyum 1,67 ama benim derdim basenlerimle belim yok göbeğim son zamanlarda oluştu basenim daha bariz ortada ama azimliyim vericem.daha bir hafta oldu akşam yemeğini 16,30 gb yiyorum sonra yemek yok biraz sürünüyorum ama tutuyorum kendimi inş devamı gelir.sadece meyve yiyorum onu da abartmıyorum 1 elma bir portakal:21:inş birbirimize destek olalım da kurtulalaım bu kilolardan.ben stresten çok yiyordum ama artık stres yaptığımda hareket ediyorum:KK45::79:

Ben 65 kiloyum boyum 1,67 ama benim derdim basenlerimle belim yok göbeğim son zamanlarda oluştu basenim daha bariz ortada ama azimliyim vericem.daha bir hafta oldu akşam yemeğini 16,30 gb yiyorum sonra yemek yok biraz sürünüyorum ama tutuyorum kendimi inş devamı gelir.sadece meyve yiyorum onu da abartmıyorum 1 elma bir portakal:21:inş birbirimize destek olalım da kurtulalaım bu kilolardan.ben stresten çok yiyordum ama artık stres yaptığımda hareket ediyorum:KK45::79:

Anlaşılan aynı dertten muzdribiz.:84: Ben de bi ARRRRMUTUM.:84::84::84:Ama aramızdaki fark benim hedefimin 65 kilo olması.Seninle tanıştığıma sevindim.:79::79::79:

Niveanın body cd sini indirmeye çalışıyorum ama malesef indiremiyorum indirdiğim açılamıyor değişik egzersiz olur die düşünmüştüm sizlerden indiren var mı arkadaşlar

cnm bende de aynı dertten vardı.şöyle yaptım.kilo yapmayan şeyleri sınırsız yedim ilk.hala öyle yaparım.ekmek yemeden sebzeler haşlama sebzeler yani veya havuç falan kavurup çok az yagda yogurt katıp yiyebilirsin veya haşlama et türü şeyler beyaz et olmak şartıyla doyana kadar sınırsız yedim.sonra da spor yaptım.akşam atıştırmayı da çok seviyodum.çayın yanına form bisküvi türü şeyler alıp 3-4 tane yedim.sonra zaten atıştırmaktan vazgeçtim.

allahallahhh bune yaaa bune
40kg masallahhhhhhhh
darisi bana ve diger arkadaslarima. helal olsun sanada kiz,
ben bir 20kg daha veriy:KK53::KK53:im yemin ederim birdaha almicam anam ne zormus kg vermek ya. o

X