2011 Ekim Anneleri

teşekkür ederiz hanzadem inşallah öyle olur akıllı hayırlı evlatlar olurlar :nazar:
bugün bende fark ettim sanki öyle olmuş ya :KK1: yada saçımı çok nadir toplarım sanırım sizde ilk defa görüyosunuz ondan da bize öyle gelmiş olabilir :26:[/QUOTE

Bırak bu işleri bırak kandırma bizi yanaklar dolmuş işte :))

Bendede buan benzer halsizlikler oldu filiz geçen hafta içi canım, dikkat et uzan.. Bu haftalarda düşme çok oluyormuş bu denge değişiminden dolayı aman diyim dikkat edin kendinize..

:KK4: taam be doldu olsun ben onlarıda sevdim kocam mıncıklayıp duruyo (yanaklarımıııı) :KK60:

Geçmiş olsun filizcim zaman zaman benim de başım dönüyor ama baygınlık hissim olmadı henüz. hava çok ısındı, yakında bir yerlerde düşmeyiz inşallah.
sağ ol canım. sen ne güzel güne güzel başlamışsın. ben sabah önce af edersin sap sarı bi su çıkardım sonra da okulda bayılacak gibi oldum. hiç iyi başlamadım ben bugün :KK43:((
sende bulantılar devam ediyo mu deniz hala??

Eki Görüntüle 213175

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

minicik işteeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Eki Görüntüle 213173 Eki Görüntüle 213174
siz göbeğimmi var di,yorsunuz alın 81 kiloluk dev:))

ne güzel göbekler bunlaar, ne şirin bebekler bunnlaarr :) ayy maşallah suphanallah size. Allah esirgesin hepimizinkini. edutcum sen sıkıntı yapma, bizden büyüksünüz siz. normal bence. hem gayet güzel. bu arada ikinci fotoda aynı kuzenime benziyosun. onun hamileliği geldi gözümün önüne.

canomm oğlun senden daha iri olacak kız sende daha dışardan pek bişi yok ama iç karnın geniş herhalde tosuncuğun orda yatıyo.
Edut sana da maş. hamilelik çok yakışmış bence sana

yarın ayrıntılı ultrasonum var inş. ben de sizler gibi güzel haberlerle gelirim.
hem iki gündür yaşadıklarımı da sorarım doktora.
bugün okulda bi arkadaş neden ferruma başlamadın dedi. herkes kullanıyo mu şu anda ??:KK50::KK50:

Maşallah göbeciklerinize :) Canom seninki gerimi çekilmiş ne? hehe :) şaka şaka, bak ne dicem bebek hareketine göre karınlar büyüyüp küçülürmüş bilginize seninde oğlan maşallah pek hareketli, o yüzden bir gün diğer günü tutmayabilir canım :)

pufff yazdığım msj ekranda kalmış yarım saat önce demin tekrar yayınlamışım, uçtum iyice :KK70:

Ben kola aşerdim,minicik bir yudum bile vermediler:KK45:
Çok üzüldüm:KK14: bide utanmadan resmimi çekmişler kola istiyoruuuuum:95:

Küçük Emrah'ın bayan versiyonu:KK60:

Son düzenleme:
doktorlar bebek olabiliceğinden şüpheleniyolar canım henüz kesin bi tanı koyamadılar üç buçuk dört ay sonra kesin söyleriz ne olduğunu dediler

Büyüyoruz teyzesi inşallahda böyle devam eder umarım sadece göbek büyür

zayıfken hamile kalmanın faydaları Önceden dert ederdim çok zayıfım diye şimdi şükrediyorum :KK1:

İşte hamile diye buna derim kimse sorma gereği duymaz hamilemisin diye benide gören acabamı diye bi daha bakıyo bazende soruyolar sinir oluyorum

Teyzem karşımda oturuyo onun göbeği olurmu :KK1: Hamile değil ama aynı hamile gibi

aynen:)) kimse hamilemisin demiyor:))

ne güzel göbekler bunlaar, ne şirin bebekler bunnlaarr :) ayy maşallah suphanallah size. Allah esirgesin hepimizinkini. edutcum sen sıkıntı yapma, bizden büyüksünüz siz. normal bence. hem gayet güzel. bu arada ikinci fotoda aynı kuzenime benziyosun. onun hamileliği geldi gözümün önüne.

bebkleirmiz sağlıklı olsunda..başka bişcik istmeiyorum zaten

sağ ol canım. sen ne güzel güne güzel başlamışsın. ben sabah önce af edersin sap sarı bi su çıkardım sonra da okulda bayılacak gibi oldum. hiç iyi başlamadım ben bugün :KK43:((
sende bulantılar devam ediyo mu deniz hala??

ben de her gün bugün gibi olmuyorum canım uykumu iyi aldığım için dinç uyandım, onun enerjisiydi benimki. yavaş yavaş pilim bitiyor :) eskisi gibi değilim, çok çabuk yoruluyorum.
benim bulantım bitti. yalnız koku hassasiyetim devam ediyor. geçen gün sabah kahvaltısında haşlanmış yumurta kokusu mahvetti, çıkardım haliyle. öyle durumlar haricinde sürekli olmuyor canım.
umarım seninki de sadece bugüne özgü bir durumdur. sıcaklar, yorgunluk, sıvı kaybı, yetersiz beslenme vs çok şey etkili oluyor, dikkat et kendine filizcim öpüyorum.

yarın ayrıntılı ultrasonum var inş. ben de sizler gibi güzel haberlerle gelirim.
hem iki gündür yaşadıklarımı da sorarım doktora.
bugün okulda bi arkadaş neden ferruma başlamadın dedi. herkes kullanıyo mu şu anda ??:KK50::KK50:

filizcannn hiç konuşamadık seninle hep atlıyorum sen kötü oldun değilmi sıcaklardan perişanları oynuyoruz dikkat et kendine yarın da güzel haberler getir bize olur mu oğlumla seni çok merak ediyoruz bak kuzucuğum sana çiçek gönderdi:KK71:

Ben kola aşerdim,minicik bir yudum bile vermediler:KK45:
Çok üzüldüm:KK14: bide utanmadan resmimi çekmişler kola istiyoruuuuum:95:

Küçük Emrah'ın bayan versiyonu:KK60:

oyyyyyyyyy kıyamam ama sanaaaaaaaaaaa yazık yaaa içiver bi yudum su katsınlarda versinlerrrr şu surata kıyılırmıı yaaaaaaaaaa

X