2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
vaveyla yigeninin adı ne oldu ? meraklandım zaten ne geldiyse başıma ya meraktan ya meraktan geldiiii :KK1::KK52::KK52::KK52:

ruza sen okul öncesi öğretmeni miydin, ya da deneyimli anneler.benim çocuk şarkıları ve oyunları repertuvarım zayıfta:KK25:o kadar çok uyduruyorum ki millet hayal gücüme şaşıyo,herifim bana uydurduklarıma gülmekten namazını bozuyodu:KK52: bana yardımcı olsanız öğretseniz:KK3: ya da linkler atsanız:KK76:

kız ne olacak uydur işte ne var yani hayalgücünü kullanıyosun fena mı bende uyduruyom hemde daha zevklii at totondan bişeyler işte :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hakkınızda hayırlısı olsun.. üzüldüm oğlun için.. çok büyük sorunlar değilse umarım herşey düzelir

sağolasın. inşallah hayırlısı olsun. karakterlerimiz uyuşmuyor, onun dışında bir sorun yok.
son kararı bir kaç ay ayrı yaşadıktan sonra vericem. eşim ise kararımdan vazgeçtiğimi düşünmeye başladı bile :44:

kızlarr asıl gelişmemizi söyleyimmm. dün dişimiz çıktı:nazar: çorba içirirken kaşık tık dedi korktum ağzına ben görmeden bi şey mi aldı diye,sonra dank etti diş olabileceği aklıma geldi.baktım ki minicik patlamış:KK9:

sağolasın. inşallah hayırlısı olsun. karakterlerimiz uyuşmuyor, onun dışında bir sorun yok.
son kararı bir kaç ay ayrı yaşadıktan sonra vericem. eşim ise kararımdan vazgeçtiğimi düşünmeye başladı bile :44:

repu özel olmazsa eşim hintli dedin ya nerde tanıştınızı bacım ? yine ben meraklı köfte işte :KK30:

kız ne olacak uydur işte ne var yani hayalgücünü kullanıyosun fena mı bende uyduruyom hemde daha zevklii at totondan bişeyler işte :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız yok öyle deme, ben de hep uyduruyorum da, tepki vermiyo, ne zaman ali babanın çiftliğine başlasam, aaaaliii der demez bütün dikkatini bana verip gülücükler atmaya başlıyo. onlar da hatırlıyorlar artık sözleri, son ib kaç gündür ben de öğrenmeye başladım fış fış kayıkçı oynuyoruz onu da çok seviyor :KK16:

ruza sen okul öncesi öğretmeni miydin, ya da deneyimli anneler.benim çocuk şarkıları ve oyunları repertuvarım zayıfta:KK25:o kadar çok uyduruyorum ki millet hayal gücüme şaşıyo,herifim bana uydurduklarıma gülmekten namazını bozuyodu:KK52: bana yardımcı olsanız öğretseniz:KK3: ya da linkler atsanız:KK76:

en sevdiklerimizden
KIRMIZI BALIK :KK24: ellerini yüzer gibi yapacan kıvırcan :KK1:
kırmızı balık geldi
kıvrıla kıvrıla yüzüyor
balıkçı hasan geliyor(babamızın adı :KK37:)
oltasını atıyor
akşama yemek yapacak
kırmızı balık dinle sakın yemi yeme
balıkçı seni tutacak
sepetine atacak
akşama yemek yapacak
kırmızı balık kaç kaç
kırmızı balık kaç kaz

BİR ASLAN MİYAV DEDİ
MİNİ MİNİ BİR KUŞ
PORTAKALI SOYDUM
ŞU KARŞIKİ DAĞDA BİR TIRTIR
ÇANTAMI ALDIM KOLUMA :KK37:
KÜÇÜK KURBAĞA
ŞİMDİ OKULLU OLDUK
ARKADAŞIM EŞEK

bebendiklerin warsa yarıntılı yazarım araştırıp link atarım :KK1:

kızlarr asıl gelişmemizi söyleyimmm. dün dişimiz çıktı:nazar: çorba içirirken kaşık tık dedi korktum ağzına ben görmeden bi şey mi aldı diye,sonra dank etti diş olabileceği aklıma geldi.baktım ki minicik patlamış:KK9:

ya herkes de aynı hikayeyi anlatıyo, ben göremiyecem heralde bu şekilde, saat başı ağzına bakıyorum çünkü dişi çıkmış mı diye :KK1: :KK1: :KK1:

hayırlı olsun ilk dişiniz.

Bısı dıcem bızım ozel hayatımız cok kotu, benden oturu:) tamamen beynımın o kısmı sıfırlanmıs gıbı. Ne zaman duzelır bu bılmıyorum. Durumun cıddıyetını soyle acıklayayım: Dogumdan berı sadece 1 kez...:S

doğrusunu yaparsın eğer pürüz warsa kendinizi dinlersiniz, we doğru olana o şekilde karar werirsiniz.. uzak kalmak iyi gelebilir. aşılacak sorunlardır belki.. karakterlerinizden ufak tavizler vererek tamir edilebilir ilişki..

Bısı dıcem bızım ozel hayatımız cok kotu, benden oturu:) tamamen beynımın o kısmı sıfırlanmıs gıbı. Ne zaman duzelır bu bılmıyorum. Durumun cıddıyetını soyle acıklayayım: Dogumdan berı sadece 1 kez...:S

benden sana kocaman bir yok artıııııııııııııııııkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk saron silkelen ve kendine gel bacım neyin peşindesin ne demek beynim sıfırlandı hemen aklına nişanlılık dönemindeki cilveleşmelerinizi,ilk gecenizi,ilk öpücügünüzü getir süslen püslen allan pullan tak takıştır ve kocanı yataga at olay başlasınnnnnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52:

adama yazık yavvvvvvvvvv valla günah şu maübarek günlerde adamın g:KK52:nlünü al :KK52:

:KK53: :KK53: :KK53: ciddi misin :KK53:

psikoloğa falan gitsen destek alsan, epey ciddi bence.. tamam cinsellik herşey demek değil ama ilişkinizi zedeleyebilir..

vaveyla yigeninin adı ne oldu ? meraklandım zaten ne geldiyse başıma ya meraktan ya meraktan geldiiii :KK1::KK52::KK52::KK52:

belinay oldu canısı :KK52: :KK52: bizim gelin gündemde şu an nasıl doğurdu diyor herkes :KK53: benlen yaşıt yenge diyemiyorum anam :KK53: pek narindi pek cici bişeydi eli bir yere deyse ufff uff yapardı :KK9: çocuğu doğurdu hey maaşallah he :KK52: :KK52:

hamilelik öncesi nasıldın peki?

repu özel olmazsa eşim hintli dedin ya nerde tanıştınızı bacım ? yine ben meraklı köfte işte :KK30:

bunu zaten hintli olduğunu öğrenip sormayan yok heralde :KK1:
internette tanıştık. sonra görüşmeye geldi trye bi kaç kez, öyle başladık ilişkiye :KK53:

belinay oldu canısı :KK52: :KK52: bizim gelin gündemde şu an nasıl doğurdu diyor herkes :KK53: benlen yaşıt yenge diyemiyorum anam :KK53: pek narindi pek cici bişeydi eli bir yere deyse ufff uff yapardı :KK9: çocuğu doğurdu hey maaşallah he :KK52: :KK52:

oooo çok güzelmiş adıyla yaşasın şansı bahtı açık olsun bebişin canım :KK9:

narin gelin sinemalarda nasıl dogurdu :KK52: maşallah ya evladı için narinliginden oldu :KK52:

hamilelik öncesi nasıldın peki?

bunu zaten hintli olduğunu öğrenip sormayan yok heralde :KK1:
internette tanıştık. sonra görüşmeye geldi trye bi kaç kez, öyle başladık ilişkiye :KK53:

heeeeeeeeeeee ok bacım ama oglun hiç de hintli gibi degil (hayatımda kaç hintli gördüysem bende ) gayet türk maşallah efe efe bakıyoo sert sert :KK52:

karakter olayından bahsedince karakter olarak eşlerinizle birbirinize benziyor musunuz?
biz zevkler konusunda epey zıttız.. tek benzeyen yönlerimiz düzenlilik, titizlik, neşe, fedekarlık, çılgınlık :KK52:

Son düzenleme:
heeeeeeeeeeee ok bacım ama oglun hiç de hintli gibi degil (hayatımda kaç hintli gördüysem bende ) gayet türk maşallah efe efe bakıyoo sert sert :KK52:

babasının kopyası aslında :KK53: hint filmleri baya popüler son zamanlarda, izlemedin mi hiç :KK1:

X