2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sağolasın. inşallah hayırlısı olsun. karakterlerimiz uyuşmuyor, onun dışında bir sorun yok.
son kararı bir kaç ay ayrı yaşadıktan sonra vericem. eşim ise kararımdan vazgeçtiğimi düşünmeye başladı bile :44:
çok önemli bi karar,hakkınızda hayırlısı.umarım senin ve bebeğin için en doğru kararı verirsiniz.

en sevdiklerimizden
KIRMIZI BALIK :KK24: ellerini yüzer gibi yapacan kıvırcan :KK1:
kırmızı balık geldi
kıvrıla kıvrıla yüzüyor
balıkçı hasan geliyor(babamızın adı :KK37:)
oltasını atıyor
akşama yemek yapacak
kırmızı balık dinle sakın yemi yeme
balıkçı seni tutacak
sepetine atacak
akşama yemek yapacak
kırmızı balık kaç kaç
kırmızı balık kaç kaz

BİR ASLAN MİYAV DEDİ
MİNİ MİNİ BİR KUŞ
PORTAKALI SOYDUM
ŞU KARŞIKİ DAĞDA BİR TIRTIR
ÇANTAMI ALDIM KOLUMA :KK37:
KÜÇÜK KURBAĞA
ŞİMDİ OKULLU OLDUK
ARKADAŞIM EŞEK

bebendiklerin warsa yarıntılı yazarım araştırıp link atarım :KK1:

kırmızı balık tam bizlikmiş. babası da balık hastası.balıkçı yalçın geliyorr, zıpkınını atıyorrr.. hihoyyt ben bile çok sevdim şarkıyı.bu yazın hit parçası yapabilirim bunu:KK52: bu söylediklerinin hepsini hatırladım kız, demekki hatırlatmaya ihtiyacım varmış. bi tırtıllı olanı tam hatırlayamadım pis tıytıl,kaka tıytıl,neden yedin yapyaklayı kıtıy kıtıy gibi bi şey miydi:KK37: bi hatırlatsan

ya herkes de aynı hikayeyi anlatıyo, ben göremiyecem heralde bu şekilde, saat başı ağzına bakıyorum çünkü dişi çıkmış mı diye :KK1: :KK1: :KK1:

hayırlı olsun ilk dişiniz.

sağolsaın canım,darısı başınıza:KK3:

karakter olayından bahsedince karakter olarak eşlerinizle birbirinize benziyor musunuz?
biz zevkler konusunda epey zıttız.. tek benzeyen yönlerimiz düzenlilik, titizlik, neşe, fedekarlık, çılgınlık :KK52: birbirimize saygılı olduğumuz için sanırım iyi anlaşıyoruz :KK19:

yok benzemiyoz ben çok neşeli,cana yakın,herkesle konuşan hiç utanmayan (yüzü sıyrılmış ) ,yarı çatlak bir hatunum eşimde odundan hallice soguk duran,insanlara mesafeli hemen arkadaşlık kuramayan tabiri caise a-sosyal bir tip bak böyle anlatınca bi tiksinme geldi kocamdan anaaaaaaaaaaaaaaaam ben bunla niye evlendim acaba :KK52::KK52:ama yakışıklı tam aradıgım tipti tipine kandıgım :KK52::KK52:

ortak noktamız düzenliyizdir,fedakarızdır,saygılıyızdır ve galiba hala aşıkız birbirimizeeeeeeeeeee :KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar:

çok önemli bi karar,hakkınızda hayırlısı.umarım senin ve bebeğin için en doğru kararı verirsiniz.

kırmızı balık tam bizlikmiş. babası da balık hastası.balıkçı yalçın geliyorr, zıpkınını atıyorrr.. hihoyyt ben bile çok sevdim şarkıyı.bu yazın hit parçası yapabilirim bunu:KK52: bu söylediklerinin hepsini hatırladım kız, demekki hatırlatmaya ihtiyacım varmış. bi tırtıllı olanı tam hatırlayamadım pis tıytıl,kaka tıytıl,neden yedin yapyaklayı kıtıy kıtıy gibi bi şey miydi:KK37: bi hatırlatsan

sağolsaın canım,darısı başınıza:KK3:

he canım ona benzer de kakasını söylemiyorum ben

şu karşı ki dağda bir tırtıl yaprakları yiyoy kıtıy kıtıy
yeme diyorum pis tıytıy hain tıytıy
hala yiyoy kıtıy kıtıy

yok benzemiyoz ben çok neşeli,cana yakın,herkesle konuşan hiç utanmayan (yüzü sıyrılmış ) ,yarı çatlak bir hatunum eşimde odundan hallice soguk duran,insanlara mesafeli hemen arkadaşlık kuramayan tabiri caise a-sosyal bir tip bak böyle anlatınca bi tiksinme geldi kocamdan anaaaaaaaaaaaaaaaam ben bunla niye evlendim acaba :KK52::KK52:ama yakışıklı tam aradıgım tipti tipine kandıgım :KK52::KK52:

ortak noktamız düzenliyizdir,fedakarızdır,saygılıyızdır ve galiba hala aşıkız birbirimizeeeeeeeeeee :KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar:

allahtan benim ki sosyal cana yakın öyle olmasa anlaşamazdım sanki :KK37: sohbet edecek benle espri yapacak ben gülecem o kadarrrr :KK51: biz zevkler konusunda zıttız daha çok ama saygılıyız :KK19:

benden sana kocaman bir yok artıııııııııııııııııkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk saron silkelen ve kendine gel bacım neyin peşindesin ne demek beynim sıfırlandı hemen aklına nişanlılık dönemindeki cilveleşmelerinizi,ilk gecenizi,ilk öpücügünüzü getir süslen püslen allan pullan tak takıştır ve kocanı yataga at olay başlasınnnnnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52:

adama yazık yavvvvvvvvvv valla günah şu maübarek günlerde adamın g:KK52:nlünü al :KK52:

heeeeeeeeeeee ok bacım ama oglun hiç de hintli gibi degil (hayatımda kaç hintli gördüysem bende ) gayet türk maşallah efe efe bakıyoo sert sert :KK52:

aaaaaa hımmm en son slumdag mı ne bi milyoner filmi vardı onu izlemiştim ordaki oglan yakışıllıydı ama yok ya senin oglan türk oglu türk bacım :KK52:

gece gece kahkaha attırdın ya, süper yorumların var,moralim bozuk olduğunda profiline girip neler yazdığına bakıcam neşem gelsin diye:KK52:

he canım ona benzer de kakasını söylemiyorum ben

şu karşı ki dağda bir tırtıl yaprakları yiyoy kıtıy kıtıy
yeme diyorum pis tıytıy hain tıytıy
hala yiyoy kıtıy kıtıy

hay ben o tırtılı yakalasam da kessem kıty kıty
vay boklu tırtıl

bunuda sonuna ben ekledim :KK52:

Selam anneler konuları okumadan çok önemli bişey söylicem. Dr kadir tugcunun yazılarını okuyun çok önemli şeyler var mutlaka okuyun. Ben ek gıdaya başlamadıgima memnun oldum ve demir ilacını bıraktım. Çok iyi doktor halktan bıri gibi çok bilgili okuyun hemen.

selam arkadaşım kadir beyi sayende okudum ve şimdiye kadar yaptığım herkesin eleştirdiği bir çok şeyin bir dr tarafından tavsiye ediliyor olması beni daha da cesaretlendirdi...

çocuğumun sırtına hiç ter bezi sokmadım, terini kurulamadım, srıp sarmalamadım, hazır hiç birşey vermedim, ilk 5 ay yavaş kilo aldı yoğun mahalle baskısına rağmen 1 ml bile mama vermedim, kilonun sağlık demek olmadığını düşünüyorum, hele mama ile alınmış fazla kiloların ileride başına iş açacağını düşünüyorum, bebeğim hiç hastalanmadı, 4 buçuk aylıkken dönerek evde turlamaya başladı, 6 aylıkken sürünerek gezdi şu an 7 aylık ellerinden tutunca minik ve sevimli adımlar atıyor...özen gösterdiğim şey yapabildiğim kadar doğal ve iyi beslenip bebeğimi de bu şekilde beslemek...önümüzdeki ay, işe başladığımda da inek sütü vermeyi düşünüyorum, demir konusunda zaten çok tereddütteyim, ihtiyacı olmayan bir bebeğe demir vermek pek doğru gelmiyor bana çünkü demirin fazlasının zararlı olduğunu biliyorum...

bu konuda doğanın kendi döngüsüne çok karışmama taraftarıyım, doğanın bana verdiklerinin yeterli olduğunu, sorumluluğumun bunları bilip en verimli şekilde kullanmak olduğunu düşünüyorum...bunlar benim düşüncelerim, tabiki her anne kendi bebeğinden sorumludur, onu en iyi ve sağlıklı bir şekilde büyütmek ister, bu benim seçtiğim yol, birçok kişi garipsiyor ama çok sağlıklı ve çook mutlu bir bebeğim var...

gece gece kahkaha attırdın ya, süper yorumların var,moralim bozuk olduğunda profiline girip neler yazdığına bakıcam neşem gelsin diye:KK52:

herzamn beklerim canım kahkaha beleş nerde beleş oraya yerleş :KK52::KK52::KK52:

bozuk morele ,kocayla yatamayana,cilve yapamayana:KK52: add den beleş dersler gel vatandaş geeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllll:KK3:

karakter olayından bahsedince karakter olarak eşlerinizle birbirinize benziyor musunuz?
biz zevkler konusunda epey zıttız.. tek benzeyen yönlerimiz düzenlilik, titizlik, neşe, fedekarlık, çılgınlık :KK52:
bizim de zıt yönümüz çoktur.zıtlıklar çatışma boyutunda değilse zevklidir bence

ha bu arada 6. aydan sonra anne sütü yetmez devam sütü safsatasına inanmıyorum...devam sütü yalnızca annenin emziremediği durumlarda gereklidir bence...

$mehmed.jpg
misafirliğe gelenlerden biri oğluma hintli kıyafeti getirmiş. ama büyük oldu :KK52:

biz zevkler konusunda epey zıttız.. tek benzeyen yönlerimiz düzenlilik, titizlik, neşe, fedekarlık, çılgınlık :KK52:

aynı bizzz, neşe, çılgınlık, fedakarlık bende, düzenlilik ve titizlik eşimde :KK14:

benzer yönlerimiz de çok aslında ama, eşim 50 yaşında gibi yaşamamızı istiyor genellikle. neşe nedir bilmez. başkalarını kendinden çok düşünür (ben hariç :KK53:) bense biraz bencilim.

ha bu arada 6. aydan sonra anne sütü yetmez devam sütü safsatasına inanmıyorum...devam sütü yalnızca annenin emziremediği durumlarda gereklidir bence...

valla kızım sadece 3 ay emdi daha da emmedi hep mama yiyor şimdilerde de herşeyi yediriyorum ben pek araştırmam drları filan okumam çok takıntılı vesveseli bir anne degilim hatta exra large bir anneyim kızım 4 aylıkken tamamen dönüyordu 6ay 1 haftalıktı emekliyordu şaun çekyatlardan tutunup ayaga kalkıyor tv masasına tutunup ayaga kalkıyor :nazar::nazar::nazar::nazar:

her anne kendi bebeginin doktorudur canım boşver evladın saglıklı mı önemli olan bu :nazar:

Eki Görüntüle 770811
misafirliğe gelenlerden biri oğluma hintli kıyafeti getirmiş. ama büyük oldu :KK52:

aynı bizzz, neşe, çılgınlık, fedakarlık bende, düzenlilik ve titizlik eşimde :KK14:

benzer yönlerimiz de çok aslında ama, eşim 50 yaşında gibi yaşamamızı istiyor genellikle. neşe nedir bilmez. başkalarını kendinden çok düşünür (ben hariç :KK53:) bense biraz bencilim.

aneeem gız bu aynı bildiğimiz hintli suratı :KK52: :KK52: maaşallah yakışıklıya bak sen :KK54:

sen kaç yaşındasın eşin kaç?karakterleriniz zıt olsa da kültür farklılığı da etkilemiş olabilir mi ilişkinizi? ben mesela cesaret edemezdim kesinlikle tr dışı biri ile evlenmeyi

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 770811

anaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm küçük bir hintli irkek gördüm sanki ve türklüge dair tüm tabularım bu fotografla yıkıldı :KK5:

bir de son zamanlar da tutulan şarkımız 90 lardan EMRAH-TAKSİ :KK52: :KK52: :KK52:

ben pek güzel söylüyorum oğlum içler acısı halime kahkahalarla gülüyor :KK52:

aneeem gız bu aynı bildiğimiz hintli suratı :KK52: :KK52: maaşallah yakışıklıya bak sen :KK54:

sen kaç yaşındasın eşin kaç?karakterleriniz zıt olsa da kültür farklılığı da etkilemiş olabilir mi ilişkinizi? ben mesela cesaret edemezdim kesinlikle tr dışı biri ile evlenmeyi

aramızda 7.5 yaş fark var. tabii, kültür farkı da etkiliyor, çünkü eşim kendi kültüründe bile sert mizaçlı bir babayla yetişmiş. disiplinli hergün aynı saatte ders yapmak zorunda olan vs şekilde. bense çok serbest yetiştirildim. ben de asla düşünmezdim, aklıma bile gelmezdi :KK1: başıma geldi :KK33:

anaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm küçük bir hintli irkek gördüm sanki ve türklüge dair tüm tabularım bu fotografla yıkıldı :KK5:

al bi de video veriyim de tamamen yerle yeksan ol. :KK37:

[video=youtube;sQQIMHu335I]https://www.youtube.com/watch?v=sQQIMHu335I[/video]

X