2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ne yapanız kele hatunlar ;

ben çoookkk yoruldum çarşıya gittiydim de işler hiç bitmiyooo yavvv :KK19:

ceylis :nazar::nazar::nazar::nazar:degmesin boncuga maşallah :nazar::emir_bebek:

delikız geçmiş olsun hamsilere ve dogumgünün kutlu olsun yeni yaşın hayırlı olsun :KK76::KK76::KK76::KK76::KK55::KK55:

elaaaa güzel hatunsun maşallah keleeeeeeee:nazar::nazar::nazar:

ferdaaaaaaaaaaa ekle beni arkadaşın olayım ne olur :KK51::KK51::KK51:

repuuu buluşak bacım ben ist.maltepedeyim :KK55::KK55:

ne yapanız yavvv ben yemegimi fırına verdim buaraya be bakem dedim :KK52::KK34:

maltepe dunyanin bi ucu yaaah ortalarda bir yerde bulusalim :KK53:

resmini gordum otur 10 puan :KK23:

Repu ya resimlerin hepsini harici diske attim hic fotom yok bi kacgune yapicim isallah..

Delikiz bi iki hafta icinde gidicez izin alamiyoruz esimle bayrama kadar halletmemiz lazim..senin kuzularada gecmis olsun..
sağolasın biiittt ..hayırlısıyla git gel bakalım bana da tecrübe olur
Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara...
sağolasın ferda .. aminn
kızlarrrrrrr:KK52:
benim yavri 2-3 adım atmaya başladı :KK53::21::21::21::21::21::KK39::KK39::KK19::KK52::KK52::KK52::KK52::KK36::KK36::KK36::KK76::KK76::KK76:
maşallah .işimiz zor valla benimkiler de 15 gündür aynı durumda ,kızım iki sehpa arasından adımlayarak birinden ötekine geçiyor valla ,yürüyünce çok zor
ben 8 aylıkken yürümüşüm bana çekti ikisi de sanırım
ne aceleleri varsa ömür boyu yürüyecekler işte :)
maksat yaramazlık :))

ne yapanız kele hatunlar ;

ben çoookkk yoruldum çarşıya gittiydim de işler hiç bitmiyooo yavvv :KK19:

ceylis :nazar::nazar::nazar::nazar:degmesin boncuga maşallah :nazar::emir_bebek:

delikız geçmiş olsun hamsilere ve dogumgünün kutlu olsun yeni yaşın hayırlı olsun :KK76::KK76::KK76::KK76::KK55::KK55:

elaaaa güzel hatunsun maşallah keleeeeeeee:nazar::nazar::nazar:

ferdaaaaaaaaaaa ekle beni arkadaşın olayım ne olur :KK51::KK51::KK51:

repuuu buluşak bacım ben ist.maltepedeyim :KK55::KK55:

ne yapanız yavvv ben yemegimi fırına verdim buaraya be bakem dedim :KK52::KK34:
teşekkür ederimm... ne yemeği verdin fırına bakayım merak ettim..

“Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var.
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”

:KK24::KK24::KK24::KK51::KK51::KK51:

sağolasın biiittt ..hayırlısıyla git gel bakalım bana da tecrübe olur

sağolasın ferda .. aminn

maşallah .işimiz zor valla benimkiler de 15 gündür aynı durumda ,kızım iki sehpa arasından adımlayarak birinden ötekine geçiyor valla ,yürüyünce çok zor
ben 8 aylıkken yürümüşüm bana çekti ikisi de sanırım
ne aceleleri varsa ömür boyu yürüyecekler işte :)
maksat yaramazlık :))

teşekkür ederimm... ne yemeği verdin fırına bakayım merak ettim..

“Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var.
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”

:KK24::KK24::KK24::KK51::KK51::KK51:

aynen hadi bakalım sağ salim büyüsünlerde :KK55:
sen nerdeydin?

tam yazacaktım bişiler okurken gerildiğimi farkettim oysa ki ben sayfaya kafa dağıtmaya girenlerdenim..:18: neyse muhteşem fiziğimle muhteşem kocamın yanına gideyim de muhteşem yüzyılı izleyip muhteşem çaylarımızı içelim:KK16::KK16: zate hürremin gittiğine bı kez daha kızdım,can ateşe küfür edesim o hatunu bağrıma basasım,gel buraya demet akalının şarkılarındaki gb güçlü hatunu oyna diyesim var:KK53::KK37: hepiciğinizi ayrı ayrı severim,gözlerinizden öperim:KK8::KK8:
ruzamm sana ayrı sevgilerim selamlarım var,oğluşunu da kokluorumm :KK16:

Son düzenleme:
tam yazacaktım bişiler okurken gerildiğimi farkettim oysa ki ben sayfaya kafa dağıtmaya girenlerdenim..:18: neyse muhteşem fiziğimle muhteşem kocamın yanına gideyim de muhteşem yüzyılı izleyip muhteşem çaylarımızı içelim:KK16::KK16: zate hürremin gittiğine bı kez daha kızdım,can ateşe küfür edesim o hatunu bağrıma basasım,gel buraya demet akalının şarkılarındaki gb güçlü hatunu oyna diyesim var:KK53::KK37: hepiciğinizi ayrı ayrı severim,gözlerinizden öperim:KK8::KK8:

cannn.. benden de sana selam olsun.. nehir'imi de öpüyorum...
bugün yazasım yok pek. barcelona maçını izlemeyi tercih ediyorum... :KK53: off bıktım bu maçlardan ben ya... dizi mizi yalan oldu her gün de var mübarek. bir o lig bir bu lig... :KK50: hepsini ailecek severek izliyoruz... :KK53: :KK76:

Beni de sev burcak :) hurrem gitmis mi hakikaten yani meryem? Ben takipci deghilim ama magazin kismini gozlemliyorum arada. Hem meryem cok bagiiyordu denk geldigimde korkuyordum aklimi aliyordu :KK52:

cannn.. benden de sana selam olsun.. nehir'imi de öpüyorum...
bugün yazasım yok pek. barcelona maçını izlemeyi tercih ediyorum... :KK53: off bıktım bu maçlardan ben ya... dizi mizi yalan oldu her gün de var mübarek. bir o lig bir bu lig... :KK50: hepsini ailecek severek izliyoruz... :KK53: :KK76:

zorunlu gönüllü maç izleyicileriyiz bacım biz:KK53: bizde bi de basket maçları var,gecende kaynanam basketcilerı gördü tv de dıokı "az izlemedik bu kara adamları neyse ki artık oğlum evlendi de kurtulduk":KK52: bana da gelıolar bazen valla ya:KK37::KK53:
vaveylam sen de olmasan kalacaz böle sen gıtme annem bı yere:KK16:

vaveyla sen beı sev derken ben sana serenat yapıordum bacım sen de olmazsan napcaz dıe:KK16:
hee ya aşk acısıyla memleketıne koşturdu,hisli bacım hürremim benım:KK5::KK5: severdım onu da sülüman demesını bıle özledımm:KK52::KK52::KK33:

ben dizileri asla canli takip edemiyorum yaa. o reklamlar bitiriyo beni. hele o son reklam yok mu hic bir sey gormeyecegini bile bile bi dunya reklam izliyorsun. ertesi gun internetten izliyorum iyi oluyo :KK14:

ben dizileri asla canli takip edemiyorum yaa. o reklamlar bitiriyo beni. hele o son reklam yok mu hic bir sey gormeyecegini bile bile bi dunya reklam izliyorsun. ertesi gun internetten izliyorum iyi oluyo :KK14:

ben dizi izleme keyfini seviorum ya,çok bize ait gelio,böyle bı reklamda çay koyayım bırınde demeleyeyım,yanımdakıyle azcık dedıkodusunu yapiim,arada zaping yapiim fılan,eglenceli gelıo:KK35:
senı izledgn gn izledıgım dizilerde var mesela hımym yada house bılerek bı kac bölum bırıktırırım bole bı seferde izlerım,doyamam cunku bı bolum kesmez benı:KK53:

vaveyla sen beı sev derken ben sana serenat yapıordum bacım sen de olmazsan napcaz dıe:KK16:
hee ya aşk acısıyla memleketıne koşturdu,hisli bacım hürremim benım:KK5::KK5: severdım onu da sülüman demesını bıle özledımm:KK52::KK52::KK33:

ahh canım benim kalpler birmiş :KK54:

cıkk olmamış hakikaten meryemin yerini tutmamış vahide bağırsa kalp krizi falan geçirir ya :KK52: :KK52:

X