2014 Kasım Annelerinin Alışverişleri-Fotoğraflı

arkadaşlar ürün aldığınız internet sitesi adreslerini yazabilir misiniz acaba.
ben hep aynı sitelere bakıyorum bir de aradığım mama sandalyesini bulamıyorum hiç bir yer de
belki başka sitelerde vardır

Mama sandalyesi için erken değil mi canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mama sandalyesi için erken değil mi canım

benim beğendiğim model doğduktan itibaren kullanılabiliyor çünkü ana kucağı gibi duruyor.
chicco poly magic mama sandalyesi scarlet rengi inceleyebilirsin istersen.
tam yatıyor ve üstünde oyuncağıda var
abimlerde var onlar çok memnun bende beğeniyorum.

Hmm anladım canım hani altı aylığa kadar emiyor ya o yüzden demiştim

günaydınlar

ne kadar güzel şeyler almışsınız sağlıkla kullansınlar inşallah ben inşallah bayramdan sonra başlayacam alışverişe henuz pek bırsey aldıgım soylenemez :)) sizler tamamlamışsınız ne güzel.

inşallah bende e-bebek te şunu beğendim..
yorumları da iyi suyu emiyo falan diyolar ama bakalım..
ikişer ikişer alcam ya ondan düşünüyorum valla ya iyi çıkmazsa diye..
Eki Görüntüle 1197063

Cnim birsey demek istiyorum havlulari zaten yikicaz kullanmadan once ancak ilk 3 ay boyunca biz icine mermersayeden (tulbent cesidi) icine koyarxi bebgin vuudnua direk havlu sert gekir iki katli mermarsaye dikip koy derim biz ablamda oyle yapmistik simdi benim havlunun ic ede yapti annem bebegin cildi cok hassas olurcunku havlu hersekilde sert gelir tabi sen bilirsin benimki sadecefikir gule gule kullanin

ben de havlu içine tülbent yaptırmıştım kızım için bana da bir arkadaşım onermişti. şöyle bir faydası da oluyor tülbent ıslanıyor onu alıyorsunuz hemen bebek ıslak havluda yatmamış oluyor bezlerken falan.

merhaba bayanlar dünde bahsettim çok kararsızım

aşağıdaki beşik gibi bişey almak istiyorum ama ne kadar süre kullnır dersiniz. karyola çok hantal park yatakta kendi odası olmadığı için yakışmaz diyorum.bi fikir verseniz.Eki Görüntüle 1197503

ölçüleri 166*99*62

Canım ben de aynı beşikten aldım bir yaşına kadar kullanabilirsiniz dedi aldığımız mağazadaki çalışan; ben bebek odası da yapcam zaten ama ilk etapta odasında uyuyamayacağı için anne yanı için güzel oluyo bu tarz beşikler daha estetik duruyo bence güzel yani alabilirsin yine de sen bilirsin tabi :)

bu beşikleri ben de cok beğeniyorum kızlar ama bebeğin hareketine bağlı bence ne kadar sure yatabıleceği. ben 6 ay dan fazla yatabıleceklerını dusunmuyorum hıc kı benım kızım 4 aylıkken gövdesini kaldırıp dönmeye başlamıştı. 9-10 aylık bir cocuk rahatlıkla bunun ıcınde ayaga kalkabılır bence ve cok tehlıkelı olur.

benim beğendiğim model doğduktan itibaren kullanılabiliyor çünkü ana kucağı gibi duruyor.
chicco poly magic mama sandalyesi scarlet rengi inceleyebilirsin istersen.
tam yatıyor ve üstünde oyuncağıda var
abimlerde var onlar çok memnun bende beğeniyorum.

ben de chicco poly magic i çok beğeniyorum cnm cok kullanışlı bır urun bence. doğumdan ıtıbaren zaten kullanılıyor. hem mama sandalyesi ilerisi için hem de anakucagı mantıgında. ben kızıma 4-5 aylıkken bakmaya başlamışdım ve polly magici geç keşfettim 4 aydan sonra kullanılabılen almışdım. aklım hala onda kaldı dıyebılırm. :KK1::KK1::KK1::KK1: biryerde gözüme takılırsa yazarım sana :KK28::KK28::KK28:

günaydınlar

ne kadar güzel şeyler almışsınız sağlıkla kullansınlar inşallah ben inşallah bayramdan sonra başlayacam alışverişe henuz pek bırsey aldıgım soylenemez :)) sizler tamamlamışsınız ne güzel.

ben de havlu içine tülbent yaptırmıştım kızım için bana da bir arkadaşım onermişti. şöyle bir faydası da oluyor tülbent ıslanıyor onu alıyorsunuz hemen bebek ıslak havluda yatmamış oluyor bezlerken falan.

bu beşikleri ben de cok beğeniyorum kızlar ama bebeğin hareketine bağlı bence ne kadar sure yatabıleceği. ben 6 ay dan fazla yatabıleceklerını dusunmuyorum hıc kı benım kızım 4 aylıkken gövdesini kaldırıp dönmeye başlamıştı. 9-10 aylık bir cocuk rahatlıkla bunun ıcınde ayaga kalkabılır bence ve cok tehlıkelı olur.

Hmm aslında ben de öyle düşünüyorum ilk 6 ay ancak kullanırız bu beşiği ama bebek odası alıcam zaten büyüyen karyolası var.. İşte onu ilk etapta kullanamam odama da bırakamam diye anne yanı için aldım bunu 6 ay sonra da karyolasına alırım artık :)

ben de chicco poly magic i çok beğeniyorum cnm cok kullanışlı bır urun bence. doğumdan ıtıbaren zaten kullanılıyor. hem mama sandalyesi ilerisi için hem de anakucagı mantıgında. ben kızıma 4-5 aylıkken bakmaya başlamışdım ve polly magici geç keşfettim 4 aydan sonra kullanılabılen almışdım. aklım hala onda kaldı dıyebılırm. :KK1::KK1::KK1::KK1: biryerde gözüme takılırsa yazarım sana :KK28::KK28::KK28:

sağol teşekkür ederim.iki ürün almaktansa bir tanede işi bitirmek en güzeli

Beşik bende baktım evet yapmamıştı Eröl, sonra vazgeçtim, park yatağı tıkıcam yatağımın yanına, daha sonra odasına atarım, azcık bütçe yapalım artık. Ben sadece dolap aldım, şifonyer fln yok odada hareket edebilelim istedim malum 5-6 m2 lik bi oda biizmki.

valla inceden başlayın almaya, internetten siparişte de tedirgin olmayın ürün cillop gibi geliyo çok güzel. Aldığım ürünlerin hepsi fiyat/performans ı iyi hesaplanmıştır.

Bu park yatağın için de kendi yatağı var mı biz mi alıcaz..

Araştırdın mı peki ne tarz yatak almak lazım visco olmuyor diye biliyorum ablam alacaktı bebeklere uygun değil dediler..

hiç bilmiyorum canım ya daha park yataklarını da alamadık..
benim beğendiğim model çok uygundu ama stokta bitmiş..
kara kara onu düşünüyorum henüz..

Kızlar sizlere de fikir olması için kızıma aldığım beşiği paylaşmak istiyorum. Ben bu ürünü ebebekten 150 tl'ye aldım. Hem tam beşik oluyor hem de anakucağı ve salıncak oluyor. Icine de kalın alt açmalardan aldım. Çok güzel oldu. Bebişimi ilk aylarda yanımda bunda yatıracağım inşallah :KK16:

$lBYP-MC3031_4.jpg $lBYP-MC3031_1.jpg $asset (1).jpg $asset.jpg

Son düzenleme:
Kızlar valla size yükleyeceğim dedim diye dün bir heyecanla duvar stickerlarını da yapıştırdık, işte hal ve durum budur;
Bu boy ölçme stickerı, 2 yaşında iken 'hadi gel oğlum boyumuz ne kadar uzamiş ' diyeceğim koşa koşa gelecek

Eki Görüntüle 1197297
Bu Perdesi ve arabası
Eki Görüntüle 1197296
Duvar stickırı
Eki Görüntüle 1197295
Bu cicileri vallaha sizin için dizdim, asla uğraşmazdım normalde :)
Eki Görüntüle 1197294
Bu oyuncak ayısı
Eki Görüntüle 1197292
Parkus yatakus
Eki Görüntüle 1197291
Araba ve ana kucağı
Eki Görüntüle 1197290
Cıbı cıbı havlusu
Eki Görüntüle 1197289
Ayıcıklar
Eki Görüntüle 1197288
Eröl mobilyadan alınan kaptan tip dolabımız.
Eki Görüntüle 1197298

canım hepsini güle güle kullanın valla hepsi birbirinden güzel...bu arada aynı bebek arabalarımız,bu rengi alıcaktık son anda siyahını aldık bizde :KK76:
Allah'ım kullanmayı nasip etsin inşallah :emir_bebek::nazar:

X