2014 Kasım Annelerinin Alışverişleri-Fotoğraflı

yapmadım ama güvenilir diye duymuştum. sık takip ettiğim siteler arasında. bebefix de de fiyatlar çok uygun ama ben kendim keşfettim, güvenilirliği hususunda fikrim yok.

💑💓

sağol canım yaa e bebekten bir sürü şey sepete koymuştum kredi kartı hesap kesiminin geçmesini bekledim bütün koyduklarımdaki indirimler kalkmış iki katına çıktı istediklerim..alamıycam o yüzden..

Merhabalar dün alışveriş yaptım, lütfen keske şunu almasaydin dediginiz bişeyler varsa yazın bana degiştireyim

Biberon Avent 240 cc 35.90 TL
Burun Aspiratoru wee baby 6.50 TL
Emzik we baby 3.25 TL 0-6 ay
Bebedor Fırça Tarak 8.50 TL
We baby tırnak makası 4.25 TL
We baby termometre 9.50 TL
Chicco emzik 4m+ 10.50TL
Unibaby yeni dogan 3 lu islak menddil 15.50 TL

5Li zibin 13.90 TL yenidogan
Alt pijemalar 2,50 ve 5.00 TL
3lü corap 4 TL
Patik 3 TL
Eldiven biri 1 Tl , Ciftli olan 4.50
Gobek bagı, 1.50 TL
Yelek 5TL
Tek çorap 1.50 Tl
3-6 ay tulum 20Tl
Zıbınlar pembe olan 4.50
Diger iki zibin bebetto cift seklinde 12.50Tl

ayy çok güzeller canım güle güle giyinsin prensesin :nazar::KK12:

çok güzel cicili bicili seçmişsin bayıldımm :nazar:

bunlar son aldıklarımız daha öncesinde ikli zıbın takımları da almıstım 2 ser 3 er tane bir kaç tane de pijama ve patik...anneannemiz ve teyzemiz de aldı 2 ser 3 er takım,hastane çıkısımızı,geceliğimizi vs. fazlasıyla yeter sanırım kıyafet bska birsey almam artık bebek arabası ve pusetimizi alırsak olay tamamdır.Eksik yada fazla olanları yazın arkadaslar...Herkes cicilerini iyi günlerde kullansın:KK16:

Allah sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah canım çok güzeller:nazar:

Aminn inşallah cok teşekkür ederim 😘😍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar yine çok sevimli şeyler almışsınız güle güle kullansın melekleriniz :KK66: paylaştıklarınızı gördükçe bebeğim için alışveriş yapasım geliyo, aldıkça alasım geliyo yaaa

Kızlar biz Lansinoh göğüs ucu kremin 40 gr olanını almısız 25 tl fiyatı yanlıs olmasın alacak olanların kafasını karıstırmayalım dedim:) bu arada kremi 7.ayın ortalarından itibaren toplu iğne bası kadar sürmeye baslamak gerekiyormus bilginiz olsun.:KK16:

$fotoðraf0217.jpg Kızlar biz Lansinoh göğüs ucu kremin 40 gr olanını almısız 25 tl fiyatı yanlıs olmasın alacak olanların kafasını karıstırmayalım dedim:) bu arada kremi 7.ayın ortalarından itibaren toplu iğne bası kadar sürmeye baslamak gerekiyormus bilginiz olsun.:KK16:

Eki Görüntüle 1207721 Kızlar biz Lansinoh göğüs ucu kremin 40 gr olanını almısız 25 tl fiyatı yanlıs olmasın alacak olanların kafasını karıstırmayalım dedim:) bu arada kremi 7.ayın ortalarından itibaren toplu iğne bası kadar sürmeye baslamak gerekiyormus bilginiz olsun.:KK16:

Günde bir kez mi uyguluyoruz kremi

sağol canım yaa e bebekten bir sürü şey sepete koymuştum kredi kartı hesap kesiminin geçmesini bekledim bütün koyduklarımdaki indirimler kalkmış iki katına çıktı istediklerim..alamıycam o yüzden..

:KK43: o bana da oluyo valla. yine denk getirirsin inşallah ya da başka sitelerden bulursun :KK66:

💑💓

Son düzenleme:
merhaba bayanlar dünde bahsettim çok kararsızım

aşağıdaki beşik gibi bişey almak istiyorum ama ne kadar süre kullnır dersiniz. karyola çok hantal park yatakta kendi odası olmadığı için yakışmaz diyorum.bi fikir verseniz.Eki Görüntüle 1197503

ölçüleri 166*99*62
canim merhaba yazdigini gorunce cevap vereyim dedim.. bu besik babytech marka... ben bizzar gidip gordum inceledim... gorunusu cok estetik cok tatli ama gercekten uzun sureli degil ben yine bu markadan siparis verdim ama buyugunu... babytech in sitesine girersen cok alternatif var ve park yataklardaki gibi asansorlu sistemli ahsap besikleri var uzun sure kullanabilecegi ve sik... simdi aldigimin resmini koyamiyorum koyacagim insallah bi ara... bi oneri olur diye yazdim... bir de beyaz renklilerinin tamami ahsap olmuyormus dusunursen ahsap renkli olanlari dusun onlarin tamami ahsapmis.. kurulumu kullanimi cok kolaymis yorumlsrdan baktim belki yardimci olurum diye yazdim opuyorum

Sagol canim benim. Amin canım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim merhaba yazdigini gorunce cevap vereyim dedim.. bu besik babytech marka... ben bizzar gidip gordum inceledim... gorunusu cok estetik cok tatli ama gercekten uzun sureli degil ben yine bu markadan siparis verdim ama buyugunu... babytech in sitesine girersen cok alternatif var ve park yataklardaki gibi asansorlu sistemli ahsap besikleri var uzun sure kullanabilecegi ve sik... simdi aldigimin resmini koyamiyorum koyacagim insallah bi ara... bi oneri olur diye yazdim... bir de beyaz renklilerinin tamami ahsap olmuyormus dusunursen ahsap renkli olanlari dusun onlarin tamami ahsapmis.. kurulumu kullanimi cok kolaymis yorumlsrdan baktim belki yardimci olurum diye yazdim opuyorum

teşekkür ederim canım

:KK56:
Penye yeleklerimiz(3-6-12 ay) 7 tlEki Görüntüle 1207375 tulumlarımız penye ve kadife (0-3 ay) 10-25 tl Eki Görüntüle 1207377 Eki Görüntüle 1207376 patikli altlar 3 tanesi 10 tl Eki Görüntüle 1207378 kadife tulumlarımız 6-9 ay 25 tl Eki Görüntüle 1207379 pijamalarımız 0-3 ve 3-6 ay için 10-15 tl Eki Görüntüle 1207380 Eki Görüntüle 1207381 çıtçıtlı bodylerimiz 0-3 ve 3-6 ay tanesi 4,5 tl Eki Görüntüle 1207382 penye hırkamız 3-6 ay 25 tl-kadife ikili takım 25 tl Eki Görüntüle 1207384 diğerleri...emzirme yastığı 25 tl yan yatma yastığı 15 tl Eki Görüntüle 1207385 göğüs ucu kremi 7-8 tl falandı sanırım tam hatırlamıyorum,bakım seti ates ölçer falan da var içinde 45 tl,biberon bebekte gaz olayını önlüyormus cam 250 ml 35 tl 125 ml 30 tl ydi değiscezEki Görüntüle 1207387 kapı süsü 15 tl,askı 5 tl sanırım,banyo havlusu içi tülbentli 20 tl(tülbentli olanlar suyu çabuk emiyormus),patik 2,5 tlEki Görüntüle 1207388 bunlar son aldıklarımız daha öncesinde ikli zıbın takımları da almıstım 2 ser 3 er tane bir kaç tane de pijama ve patik...anneannemiz ve teyzemiz de aldı 2 ser 3 er takım,hastane çıkısımızı,geceliğimizi vs. fazlasıyla yeter sanırım kıyafet bska birsey almam artık bebek arabası ve pusetimizi alırsak olay tamamdır.Eksik yada fazla olanları yazın arkadaslar...Herkes cicilerini iyi günlerde kullansın:KK16:

Paşanın kıyafetleri hazır hepsi çok cici :nazar:

merhaba bayanlar dünde bahsettim çok kararsızım

aşağıdaki beşik gibi bişey almak istiyorum ama ne kadar süre kullnır dersiniz. karyola çok hantal park yatakta kendi odası olmadığı için yakışmaz diyorum.bi fikir verseniz.Eki Görüntüle 1197503

ölçüleri 166*99*62

bende bakmıstım bunlara canım çok hos duruyor ama arkadasların da dediği gibi uzun süre kullanılmıyor malesef...6 aydan sonra kullanamayız diye almadım ben yeğeniminkini alcaz kardesimden kısa süre kullanılacak diye o kadar para vermek istemedim 400 tl ydi sorduklarım.

bende bakmıstım bunlara canım çok hos duruyor ama arkadasların da dediği gibi uzun süre kullanılmıyor malesef...6 aydan sonra kullanamayız diye almadım ben yeğeniminkini alcaz kardesimden kısa süre kullanılacak diye o kadar para vermek istemedim 400 tl ydi sorduklarım.

bizde eşimin yeğeninden aldık, resimdekinin aynısı...güle güle kullanalım inşallah,bebişler musmutlu uyusun içinde

X