Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    19
Kızlar bildiğiniz gibi 3 ay önce kaybım var 3 haftadır kahverengi lekeler oldu 3 gündür yoktu eşimle ilişkiye girdik ve maalesef kanamam başladı şuan yatışım yapıldı çok kötü durumdayım 😪
Canmm benim yaaa çok geçmiş olsun inşallah ikiniz de iyi olacaksınız.. Güzel haberlerini bekliyoruz

Günaydın kızlar bitti dediğim oh rahatım artık dediğim tüm belirtiler hop geri geldi… 10+4 oldum. Mide bulantısı ilk başlarda az vardı şu aralar kusma ile beraber bana birşey yedirmiyor. Belimin ağrısı şiddetlendi: hamileliğin başından beri -5 kilo verdim. Benim hamilelik bir tuhaflaştı sanırsın ilk haftalarda gibiyim . Ay sinirlerim bozuluyor ya oturup ağlayasım var
Günaydın balımm
Hay Allah be ırmağımm
Senin bıcırık nazlı olacak desene
9 ay bunları yaşayanlar oluyormuş bazen inşallah senin çabuk biter..

Çok geçmiş olsun dur sakin ol yatışın yapılmış işte doktorlar gerekli önlemleri alır Allah’ın izni ile bir şey olmaz inş
Kızlar bildiğiniz gibi 3 ay önce kaybım var 3 haftadır kahverengi lekeler oldu 3 gündür yoktu eşimle ilişkiye girdik ve maalesef kanamam başladı şuan yatışım yapıldı çok kötü durumdayım 😪

Bebeğim haftası ile uyumlu kalbi güm güm atıyor ama kanama var çok üzülüyorum kendimi yiyip bitirdim bağara bağara ağlayasm var 😔temizlikçi kadın gelmiş diyor yok boş gebelik yok dış gebelik bu hastanede neler duydum biz hep doğurdk falan kendimi gerçekten eksik hissettim ama Allah a sığınıyorum

Bebeğim haftası ile uyumlu kalbi güm güm atıyor ama kanama var çok üzülüyorum kendimi yiyip bitirdim bağara bağara ağlayasm var 😔temizlikçi kadın gelmiş diyor yok boş gebelik yok dış gebelik bu hastanede neler duydum biz hep doğurdk falan kendimi gerçekten eksik hissettim ama Allah a sığınıyorum
Bebeim Doktor'un ne dedi bilmiyorum ama cinsel ilişki kaynaklı kanama düşük riski taşımazmş, kılcal damar kanamasından olurmuş
Bak maşallah bebişin iyi kalbi gümbür gümbür de atıyormuş, inşallah bu süreçte geçecek..
Sen onlara bakma
Eskisi ile şimdiki zaman bir mi
Artk yediğimiz herşey yapay mahvediyor onlar bedenimizi eskisi gibi doğal besinler mi kaldı
Bırak o kadınları yaa😡

Bebeim Doktor'un ne dedi bilmiyorum ama cinsel ilişki kaynaklı kanama düşük riski taşımazmş, kılcal damar kanamasından olurmuş
Bak maşallah bebişin iyi kalbi gümbür gümbür de atıyormuş, inşallah bu süreçte geçecek..
Sen onlara bakma
Eskisi ile şimdiki zaman bir mi
Artk yediğimiz herşey yapay mahvediyor onlar bedenimizi eskisi gibi doğal besinler mi kaldı
Bırak o kadınları yaa😡
Kanama alanı yok bebek kalp atışı var gerçekten bu kadar kan nerden geliyor korkuyorum çok artarsa diye inşallah öyle olmaz. Dr yatış iğne serum verdi tedbir amaçlı sorun görünmüyor dedi yatıyorum hastanede ama kanama geliyor

Kanama alanı yok bebek kalp atışı var gerçekten bu kadar kan nerden geliyor korkuyorum çok artarsa diye inşallah öyle olmaz. Dr yatış iğne serum verdi tedbir amaçlı sorun görünmüyor dedi yatıyorum hastanede ama kanama geliyor
Canım vajina girişi hassaslaşıyor, o bölge çok kanlanıyor uzun sürede ilişki olmayınca muhtemelen damarlarda çatlama olmuştur. Rahimde kanama alanı gözükmüyorsa içini rahat tut

benimde geçen hafta bulantılarım oh bitiyor galiba gibiydi . Bu hafta yine aynıyım . İyice dengesizleştim . Gün boyu bir şey yiyemiyorum gece yatmadan iştahım açılıyor :KK43:
Hormon diyorlar ya yerle bir ettiler ha bizi 😍 bugün severek yediğim şeyi yarın tiksinerek bakıyorum ay ne yicez biz ya birde ne bilim dengeli beslenmek lazım bebek için diyorlar ben beslenmiyorum ki denge şurda dursun 🤪🥹🥹

Bu sabah sen aklıma geldin biliyor musun dedim Merve ne alemde iyi mi acaba bir sorayım diyordum . Neden yatış yapıldı kötü değil demi tedbir amaçlı mı ??

Dinleme kimseyi Merve boşver bak ne güzel kalbi atıyor bebişin sakin ol dinlen yat güzelce cinsel ilişki uzun süre olmayınca girişler kan ile doluyormuş o yüzden kanama olabilir yazmışlar ağrın falan yok demi

Canım kanama mı var kanama alanı mı var?

Hormon diyorlar ya yerle bir ettiler ha bizi 😍 bugün severek yediğim şeyi yarın tiksinerek bakıyorum ay ne yicez biz ya birde ne bilim dengeli beslenmek lazım bebek için diyorlar ben beslenmiyorum ki denge şurda dursun 🤪🥹🥹
hahahah bende aynı vallahi sabahları aç aç dolaşıyorum gece yiyorum denge yok :KK70: birde kontrole gitmeyeli 2 hafta oldu korkuyorum da. hormonlar , duygular, kaygılar karmakarışık :KK70:

Kanama alanı görünmüyor kızlar sadece ben kanama var dediğim için yaptılar yatışı ağrı her zaman ki gibi çok artmadı rahatsz etmiyor normal ama lavaboya gitmeye korkuyorum her an düşecek gibi hissediyorum

Kadın teselli vermek istemiş benim anladığımda yanlış zaman gibi olmuş. Yani ne kötü şeyler duyduk ama doğacak olan doğuyor canını sıkma gibi anladım ben canım. Ki bebeğin seninle çok şükür, sende bebeğin için güçlü ol canım olumsuz bir durum olsa doktor emin ol söylerdi. Biliyorum baştan beri kanama lekelenme yaşamak insanın psikolojisini çok etkiliyor. Ama bebeğin iyi hep bunu düşün

X