Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    200
Kızlar günaydın 🌸 peki epidural ve spinalin farkı nedir sezaryen için? Siz hangisini tercih ettiniz? gulumsebebek gulumsebebek melegim can melegim can ayse vera ayse vera
Epiduralde iğne beline takılıyor ve kaliyor orda, küçük bir çantası var içinde ağrı kesici oluyor doğum sonrası belirli sürelerde ağrın olunca düğmesine basip belden agri kesici verebiliyorsun. Spinal iğne yapılıyor ve bitiyor. Bir de yapildigi yer farklı galiba. Spinal daha az ilaç daha çabuk etki galiba.
Bu arada şimdi hatırladım bana hem spinal hem epidural birlikte yapıldı. Combo mu bisi deniyor adına.

Son düzenleme:
Öyle mi 41-42 arası bir şey aslında iyi iyi uzun boylu olsun ana kısa baba kısa dedesine bari çekse😂
Hadi inşallah boylu poslu sırma saçlı bi kız 😍😍🧿🧿
Bende bana dedi sandım gulumsebebek gulumsebebek 😂😂 benimki 30 haftalıkken 43 cm şuan 34. Haftada 46 cm 🥰🥰
maşallah seninki zaten boya gidiyor bugünkü haberden sonra sana senden çok heyecanlandım 🤭🤭 ay bayrama şurda ne kaldı ki 😍😍
Benimkide dönmüş başı aşagıda dedi.
benimki daha dönmemişti sezaryen çok ta önemsemiyorum ama mideme baskısı fazla ya ondan baya sıkıntı yaşıyorum

Tam konuştuğumuz konu üzerine bugün açılan bi konuyu da şuraya iliştireyim. Bende hiç bel ağrısı olmadı genel anesteziden baş ağrısı oldu sadece günlerce. Sanırım anestezi uzmanına ve kişiye göre değişiyor bu ağrı işi 🤔

Eklentiler

• IMG_9610.png
    IMG_9610.png
    223,8 KB · Görüntüleme: 36
Çalışabilir raporunu salı almam lazım ama burdaki doktorlar salı günü ameliyat günü ya pazartesi ya çarşamba randevusu var şimdi ne yapayım hangü gün alınmalı sizce🤔

X