Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Allah analı babalı sağlıkla büyütsün canım 😍😍

ayyy hemde nasıl stresli oluyor beklemesi 🤭 sağlıkla kucağına al inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz 😍😍
Bende 7 gün kullandım canım doğum yaptığımız gün vurulmuyoruz ertesi gün vuruldum eve taburcu oldum zaten o yüzden yanımda filan da götür getir yapmadım
Teşekkür ederim canım artık kavuşmak istiyorum kızıma 🙏🏻🥹❤️

Günaydın kızlar 🌸 tarihi bilip de doğuma gidecek olmak gerçekten çok daha stresli geldi bana 🙈 aniden gidince karambole gidiyorsun bir şey düşünmüyorsun. Bugün son günüm elim ayağıma dolandı napıcam diye 😄 yapılacaklar listesi yaptım sabahtan ona uyucam artık.

gulumsebebek gulumsebebek canım kan sulandırıcı iğneyi doktor doğumdan sonra da 7 gün kullan dedi bana, doğurduğumuz gün mü başlıyoruz hemen yoksa bir gün sonra mı?
Çok az kaldı kucağına alacaksın onu düşün hayatımm 😍 bekliyoruz aramıza 😍

Günaydın kızlar 🌸 tarihi bilip de doğuma gidecek olmak gerçekten çok daha stresli geldi bana 🙈 aniden gidince karambole gidiyorsun bir şey düşünmüyorsun. Bugün son günüm elim ayağıma dolandı napıcam diye 😄 yapılacaklar listesi yaptım sabahtan ona uyucam artık.

gulumsebebek gulumsebebek canım kan sulandırıcı iğneyi doktor doğumdan sonra da 7 gün kullan dedi bana, doğurduğumuz gün mü başlıyoruz hemen yoksa bir gün sonra mı?
Ben ertesi gün başladım canım

Canım sen nasıl oldun oğlun nasıl?
Biz hala hastanedeyiz. Resmen yerleştik 🙃 Benim 8.gunum oğlumun 7.gunu. bugün taburcu olmayı bekliyoruz. Ben iyiyim sezaryen ağrım vs bisiyim kalmadı hastanede iyileştim. Oğlum kilo kaybı fazla ve sarılık oldu. Fototerapi alıyor. Bugün çok şükür kilo alımında artiya geçti. Sarılıga bakıp karar verilecek.
Sende heyecan dorukta galiba, inşallah güzel bir doğum hikayen olur🙏❤️

Biz hala hastanedeyiz. Resmen yerleştik 🙃 Benim 8.gunum oğlumun 7.gunu. bugün taburcu olmayı bekliyoruz. Ben iyiyim sezaryen ağrım vs bisiyim kalmadı hastanede iyileştim. Oğlum kilo kaybı fazla ve sarılık oldu. Fototerapi alıyor. Bugün çok şükür kilo alımında artiya geçti. Sarılıga bakıp karar verilecek.
Sende heyecan dorukta galiba, inşallah güzel bir doğum hikayen olur🙏❤️
İnşallah bugün birlikte taburcu olursunuz canım 😍😍🙏 sen neden bukadar çok kaldın hastanede ben görmedim mi acaba yazdın mı

Amin insallah cnm.
Bebeği taburcu etmedi pediatri. Bnm yanımda onların gözetiminde kalıyor. Az daha kalırsak lohusaligida burda tamamlicam😅😅
Aaa anladım olsun en azından senin yanında kalıyormuş ben hala yoğunbakımda sandım. Buna şükür canım inşallah bugün birlikte taburcu olursunuz artık evinize gidersiniz. Karnında çok fazla kilo aldı doğunca çok fazla kilo verdi galiba. Fototerapisi bitti mi? En azından morelini yüksek gördüm tabi kaç gündür hastanede ne yaşadığını bilemeyiz ama eve bebeğinle gidince unutulcak bu günler Allahın izniyle 😍

ben 9 ay boyunca tatlıdan tiksiniyordum canım ekşi severdim kilolarca limon tuzladım yedim🤣 bebek doğduğundan beri Nutella kaşıklıyorum ay nasıl canım çekiyor sanırım emzirince enerji gerekiyor ama şimdiden 14 kilo gitti ondan çok problem etmiyorum 40 ım çıkınca da spor düşünüyorum doktorum izin verirse 😍🥰
ay maşallah sana maşallah bu kadar kısa sürede 14 kilo çok çok iyiii bi de nutella yemene rağmen yani 😂 demek ki emzirmek zayıflatıyo cidden. Ben de normalde tatlı düşkünü değilimdir 9 aydır ölüyorum tatlı çikolata diye, doğurayım da bitsin diye bekliyorum içim dışım şeker oldu😂

Aaa anladım olsun en azından senin yanında kalıyormuş ben hala yoğunbakımda sandım. Buna şükür canım inşallah bugün birlikte taburcu olursunuz artık evinize gidersiniz. Karnında çok fazla kilo aldı doğunca çok fazla kilo verdi galiba. Fototerapisi bitti mi? En azından morelini yüksek gördüm tabi kaç gündür hastanede ne yaşadığını bilemeyiz ama eve bebeğinle gidince unutulcak bu günler Allahın izniyle 😍
2 gün kaldı yoğun bakımda, solunum desteğine gerek kalmayınca ve emme refleksi iyiye gidince yanıma verdiler. 5 gün gözetim altında kalacak dendi. Salı günü sarılık başladı 16 saat tek yönlü fototerapi aldı, dünde 15 i geçmiş sarılık değeri 16 saat çift yönlü aldı. Şimdi kan aldılar değer düşüşe geçerse taburcuyuz.
4150 den 3730 a düştü kilosu. Psikolojim pek iyi değil ama koyverdim gitti oğlum iyi olsunda.
gogus uçlarım yara oldu, garmastan pomat sürüyorum 3 gündür gogus kalkanı kullanıyorum toparlanıyor.

ay maşallah sana maşallah bu kadar kısa sürede 14 kilo çok çok iyiii bi de nutella yemene rağmen yani 😂 demek ki emzirmek zayıflatıyo cidden. Ben de normalde tatlı düşkünü değilimdir 9 aydır ölüyorum tatlı çikolata diye, doğurayım da bitsin diye bekliyorum içim dışım şeker oldu😂
Sezaryen korsesi de bayağı yardımcı oldu bak hala kanamam var mesela o da göbeği küçültüyor canım 😍

Eklentiler

• IMG_5497.png
    IMG_5497.png
    256,2 KB · Görüntüleme: 14
X