21 yaşındaki kız kardeşimin evli çocuklu sevgilisi 😔

21 yaşındayken biri daha küçücüksün dese tepki gösterirdim ama insan yaşadıkça hak veriyor. gerçekten 21 yaş çocuk. Düzgün karar veremez büyüdüm sanar ama büyümemiştir. Sizinki de o hesap. Kardeşiniz daha çocuk. Ve bu tür saçmalıkları ancak bir çocuk yapabilir. Yani psikolojik problemden çok ben şımarıklığına bağlıyorum. Öyle ki bu konuyu öğrenip aman üzülmesin diye onu "azarlamamanız" bile bunun göstergesi. Hiçbir şey yapamazsınız siz, annenize söyleyin.

Nush ile uslanmayanın hakkı tekrir, tekrir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
Ne demek neden o kadının yanında?Kardes falan demem sacına başına dalarım valla ama siz yapmayın tabi siz bi sakince konusun🙋🏼‍♀️

Aynen katılıyorum.
Senin bacağına s.... diye başlar aşkına s.... diye bitiririm.
Sonra da o kart herifi bulur tehdit ederim bozmak için uğraşırım.
Tükürürüm kardeşlik bağına.

çok utanarak yazıyorum bu yazıyı ama artık sabredemiyorum kimselere söyleyemiyorum akıl danışamıyorum ama artık ekstra zoruma gitmeye başladı kız kardeşim , 39 yaşında 10-11 yaşlarında kızı olan bir adam müsvettesiyle ne kadar doğru bilemiyorum ama 8 aylık bir ilişkisi var ben bu olayı arkadaşıyla kavga etmeleri sonucu öğreniyorum tabi her ne kadar yanlış bir ilişkisi olsada yakın arkadaşının onu acıtmak için olayları bana anlatması onun için çok büyük tramva olur diye çok ta üstüne gitmedim hatta hiç bilmiyormuş gibi yaptım aşırı zor yürek yakan bir durum olsada açıkçası kız kardeşimi bildim bileli iki karakterli bir insandı yani şunu demek istiyorum tabiki herkesin aile içi gösterdiği izlenimle dışarıdakş tavır konuşmaları küçük ya da büyük farklıdır ama bizimki evde ultra sakin sesini yükseltmeyen bu tarz hoş olmayan durumlara çok ters bakan ( öyle zannettiğimiz ) evde sadece yemek yerken ve kahve içerken gördüğümüz onun dışında odasından asla çıkmayan gece 3 lere 4 lere kadar uyumayan gece yarısı durduk yere ayna karşısına geçip makyaj yapan yaptığı gibi belkide fotoğraf bile çekmeden silen ( anlamsız bir şekilde ) tek başına yemek yerken telefonuyla kendisini videoya çeken ( buda bana tuhaf geliyordu ama asla bir şey demiyodum ) akşamları odasına kapanıp roman havası açıp ayna karşısında sabahlara kadar oynayan aşırı mutlu ve hayatından memnun gözüken (😂 ağlanacak haliME gülüyorum) bir kızdı . babamla asla bi muhsbbetleri yoktur yani arkadaş arası merhaba merhabanın aile versiyonu diyelim babamın yapısı sebebiyle - annemde biraz yargılamaya fazla müsait olduğu için onunlada sadece sıradan konuları konuşurdu anne kız gibi dertleşmezdi yani ... ama dışarıda beraber çarşıya çıktığımızda bile yürüyüşünden tutun verdiği enerjiye kadar bambaşka bir kız arkadaşlarının anlattığına göre ultra derecede makara , sohbeti saran , kolayca uyum sağlayabilen , herkesi güldüren bir kızmış eylül aylarının başında normalde uykumdan uyanıpta asla su içtiğimi bilmem Allahın işi mutfağa gittiğimde balkonda hafiften bir ağlama sesi bi baktıysam yastığı yüzüne yaslamıl hüngür hüngür ağlıyor sigarasınıda küllüğe koymuş küllükteki küller sahra çölü gibi olmuş telefonuda balkon köşesinde sabit ve açık kendisini çekiyor yine ( yazarken kardeşime ne yaptıkta kendisine bu kadar haksızlık ediyor diye ağlıyorum gerçekten yüreğim almıyor artık kendisini ağlarken neden videoya çeker onuda anlayamıyorum) ne olduğunu sorduğumda bana 8 aydır evli adam (!) ile ilişkisi olduğunu ve onu çok sevdiğini eper bir gün ayrılırlarsa hayatının mahvolacağını çok afedersiniz şuan neden onun yanımda değil karısının yanında olduğunu...her şeyi anlattı hiç beklemiyordum hayatımın şokunu yaşadım artık ne derece dolduysa ( aah ah utanç verici ) bende o an çok kötü durumda olduğu için kızıp edemedim daha sakinleştirmeye çalıştım anlattığı için teşekkür ettim belki bi nebze iyi gelir diye , odasına bıraktığımda o adamdan vazgeçirmek için elimden geleni yapacağımı söylememler delirmiş gibi elindeki telefonu bile düşürerek hani ani bir sesle korkar kafanızı iki eliniz arasına alırsınız ve bi an titre sıçrarsınız ya aynısı yaptı ekstra olarak korkutucu bir şekilde hayır hayır dedi sesini bile istemsizce yükselterek ki normalde biz severek evlendik diyenlere bile aşk ne ya diyip dalga geçen abimle kavga eden yengemin ağlamasına kim olursa olsun bi erkek için ağlamazsın diye kahkaha atarak gülen bi insan 😣 kahroldum kahroldum unutamıyorum kardeşimin o hallerini gerçekten o anını gördükten sonra karışmamı istemiyorsa karışmayacağımı ama çok yanlış bir yolda olup daha fazla üzüleceğini belirtip ayrıldım odasından balkondan ki normalde inanılmaz derecede duygusuz , aklı başında gözüken , bebekliğinden beri ağladığını görmediğim bi insandı . neden böyle bir ilişkisi var bekarlar çuvala mı girdi yanş anlam veremiyorum nasıl davranmam gerekiyor ne yapmam gerekiyor ne olur söyleyin arkadaşı adamın karısına kadar fotoğrafları gösterdi şahane bir kadın saflık güzellik akıyor o erkek olucak şahsiyet kadının tırnağı bile edemezken neye güvenerek kadına bunları yaşatıyor orasınıda anlamış değilim ( kadının haberş yok bildiğim kadarıyla ) hani diyorum çok ultra zenginde parasından mı istiyor varlıklıymıs sanayiciymiş , ama ailem ne abimden ne benden nede kardeşimden parayı asla esirgemeyen yerinde isteklerimizin hepsini alan bugün alamadığını yarın eve getiren mükemmel bir aile yani kardeşimin parayı dışarıda araması için hiç bir sebep yok . neden böyle yapıyor neden böyle bir ilişki içinde nedeeen anlam veremiyorum lütfen yardım edin nasıl ayırabilirim bunları neden böyle yapıyor bu kız

( multimilyoner bile olsa ilişkinin devamını doğrulaştırmas belitmeyi unutmuşum )
Kardesini kurtar gozunu korkut yakalanarsa karisi zinadan dava açsa hapse bile düşer vs vs biseyler söyle olayin hukuki boyutunu bilsin .genclikte anlamsız ilişkiler oluyor adam ilgi gosterip iyi mekanlara götürüp bi kac iyi laf ediyorsa kizlarimiz kaniyor malesef gececek oda yaptığına pisman olacak ama hemen bırakması lazım

Yaşattığını yaşayacak, üzülmedim kardeşinize, bu hayatta herkes seçimlerinin bedelini yaşar, başkasına acımayana acıma duygum yok benim. O adam da beter olsun inş.

Valla roman sayfası okuyorum sandım bunlar nasıl betimlemeler 😳 Bence yardım almalı kardeşiniz. Bilerek mi yazdınız iki kişilikli gibi, gece makyaj yapar, oynar vs. Bipolar belirtilerini yazmışsınız. Rahatsız olduğuna mı inanmak istiyorsunuz ? Düzelmesi için öncelikle yaptığının yanlış olduğunun farkında olması gerekiyor. Neden onun yanında dediğine göre farkında değil. Siz bir yardım almayı teklif edin bence. Önce durumunu kabullensin sonra bir uzmana görünsün

Benim lisede vardı bir arkadaşım,okul bitince patronuyla aşk yaşamaya başladı.Adam bunu sürekli oyalayıp durmuş yıllarca,kız hiç evlenmedi ama adamın torunları bile var.Çok çirkin birşey ya.
Olan cahil kızlara oluyor. Bu adamlar hayatın çemberinden geçmiş oluyorlar. Kızları kandırıyorlar. İstisnasız hepsinin evliliği kötüdür ama ne hikmetse hiçbiri boşanmaz.

Kardeşiniz okuyor mu?çalışıyor mu? boyle sacma sapan seyler yaptigina gire canı fazla sıkılıyor..kendine bir uğraş bulsun
mağazada danışmanlık yapıyor asgari ücret alıyo ama babam kardeşimin parası cebinde kalsın diye fazlasıyla fedakarlık yapıyo parasal sıkıntısı olamaz yani 🤷🏻‍♀️

hediye alıyorsada ben hiç bilmiyorum ama adamda aynı b*k un lacivertiymiş deli dehşet aşıkmış güya kardeşime 🤷🏻‍♀️her tarafın aşk olsa ne olur be karaktersiz adam
O aşklar karısı öğrenene kadar oluyor genelde haberiniz olsun. Karına söylerim diye tehdit etseniz adamı zaten bırakır kardeşinizi emin olun. Kardeşinizi de o adam musvettesini de allah bildiği yapsın ne diyelim.

Valla roman sayfası okuyorum sandım bunlar nasıl betimlemeler 😳 Bence yardım almalı kardeşiniz. Bilerek mi yazdınız iki kişilikli gibi, gece makyaj yapar, oynar vs. Bipolar belirtilerini yazmışsınız. Rahatsız olduğuna mı inanmak istiyorsunuz ? Düzelmesi için öncelikle yaptığının yanlış olduğunun farkında olması gerekiyor. Neden onun yanında dediğine göre farkında değil. Siz bir yardım almayı teklif edin bence. Önce durumunu kabullensin sonra bir uzmana görünsün
anormal gelen bütün özelliklerini yazdım keşke roman alıntısı olsa 😓

Kardeşinizin psikolojik sorunları var. kendi kendinin videosunu cekiyorsa tiktok kullaniyor olabilir. o cektigi videoları tiktoka yükleyip aileden alamadiğı ilgiyi sanal alemde alıp icini rahatlatiyor olabilir.

Ailem mukemmel demissiniz ama ne yazıkki değil. Selamı zor veren bir baba kızının dertlerinden habersiz bir anne. Cocuga sadece para vermekle olmuyor ne yazıkki.

Kız kardesıniz arkadas ortaminda kendisini ıspatlamaya ve taktir görmeye calısıyor. o yuzden evde sessizken onlarin yanında sen sakrak.

Size hicbir sey anlatmayacaktır. Cunku sizin onu anlamadığınızı sadece yargıladığınızı düsünecektir.

Evli adamla birlikte olmasıda sevgi yoksunlugundan. yanlis insana aşiri bağlanmış.

Hemen bir psikologtan sonrada bir psikiyatriden yardım almanizı öneririm.

Babaannem olsa esaslı bir sopa yememiş, ondan böyle yapıyor derdi. :KK51:
Hasta masta değil, şımarık işte.
Yaptığı şeyin önünü sonunu düşünmüyor. Eğer karısı öğrense, gelse evinize rezillik çıkarsa ne olacak? Sevgili anneniz babanız öğrense ne yapacakmış hanımefendi? Bu kadar rezilliğe hazır mıymış?
30 yaşında kadınım, kimseye hesap verme gibi bir durumum yok. Ama yine de adımın şöyle bir olayda geçmesini istemem. 20 yaş büyük, evli, çocuklu adamın metresi olmak... Ona mı layık görmüş kendini? Kimse bakmamış mı ona genç, yakışıklı, bekar erkeklerden?
kardeşim diye demiyorum o kadar güzel bir kızki o adamdan başka seçeneğinin olmaması imkansız yani 😔

Ne aşkı ya, olsa olsa aşık numarasidir o. Kardesiniz adamla cinsellik yaşıyor mu acaba? Yaşıyorsa, adamın yakın bir zamanda bahanelerle uzaklaşmaya çalışma çabaları yakındır. Cinsellik olmadıysa henüz, kara sevda rollerine devam.

Seven adam hemen boşanır aşkından öluyorsa. Sevdiği kadını metres durumuna düşürmez. Oh ne güzel aşk. Hem evde karım var, çocuklarıma bakıyor, bana bakıyor. Hem dışarıda boyundan büyük işlere kalkışan kafadan sıyrık bir sevgilim var, beni çok seviyor.
söylemedi ama ben yaşadığınıdan eminim açıkçası evli bir adamın heleki karsktersizse 8 ay boyunca sadece aşk için ilişki yürütüceğini düşünmüyorum öyle olsa zaten boşanma davası açardı 🤷🏻‍♀

bu konuda bazı dusuncelerde gelısme gordum

daha dun evlı patronuyla kacamak yapmıs bır uyenın konusunda
karısı ıcın uzuluyoruz dedık dıye konu sahıbı zaten pısman uzatmayın dıyenler
bugun adamın karısı ınsallah ogrenır de bosanır demısler :)
ıyı ıyı sevındım...

konu sahıbı tum yorumlarınızı okudum kardesınız sınır kural bılmıyor kımse onunla ılgılenmıyor anladıgım kadarıyla
fazla yalnız bırakılmıs...
bence bır uzmana sorun ne yapabılırız dıye ona gore yaklasın cunku baglarınızın zayıf oldugunu dusunuyorum arkadası bıle kendısını tehtıt etmek ıcın sıze gelıp anlatıyor yanı ablaya anlatmakla tehtıt edıyor onun canını yakmak ıcın bunu yapıyorsa kopuk bır aıle oldugunuzu dusundum. bu sebeple uzmana gıtmenız sart

kardeşim diye demiyorum o kadar güzel bir kızki o adamdan başka seçeneğinin olmaması imkansız yani 😔
İşte ben de onu diyorum. Ona mı kalmış cidden? Hiç mi bekar, işi gücü olan bir insan evladı yok şu koca ülkede?
İlla ki vardır. Ama kardeşiniz çetrefilli, zor bir yol seçiyor inatla. Sonunda yanacak haberi yok.

X